Справа № 0101/3894/2012
У Х В А Л А
03 липня 2013 року м. Алушта
Алуштинський міський суд Автономної Республіки Крим
у складі головуючого судді Шустової І.П.,
при секретарі Безнос А.В.,
розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Міністерства соціальної політики АРК, Управління праці та соціального захисту населення Алуштинської міської ради про бездіяльність суб'єктів владних повноважень, визнання їх дій неправомірними, зобов'язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди,
встановив:
Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом.
Свої вимоги мотивує тим, що він є ветераном війни, проте йому у видачі посвідчення посадові особи відповідача відмовляють, а крім того, відмовляють в наданні пільг, які він повинен отримувати як ветеран війни. Внаслідок неправомірних дій йому завдано моральної шкоди. Просив визнати бездіяльність відповідачів неправомірною, зобов'язати Міністерство соціальної політики АРК усунути порушення його права на отримання українського посвідчення згідно з рішенням державних комісій, зобов'язати Управління праці та соціального захисту населення Алуштинської міськради виплатити грошову допомогу у сумі 4800 грн., стягнути з Міністерства соціальної політики АРК завданий моральний збиток в розмірі 5000 грн.. У судовому засіданні подав заяву про зменшення позовних вимог, в який просив стягнути грошову допомогу в сумі 2400 грн..
Згідно ч. 2 ст. 18 КАС України окружним адміністративним судам підсудні адміністративні справи, у яких однією зі сторін є орган державної влади, інший державний орган, орган влади АР Крим, обласна рада Київська або Севастопольська міська рада, їх посадова чи службова особа, крім випадків, передбачених цим Кодексом, та крім справ з приводу їхніх рішень, дій чи бездіяльності у справах про адміністративні проступки та справ, які підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.
Відповідно до ч. 1 ст. 21 КАС України якщо справа щодо однієї з вимог підсудна окружному адміністративному суду, а щодо іншої вимоги (вимог) - місцевому загальному суду як адміністративному суду, таку справу розглядає окружний адміністративний суд.
Таким чином, суд дійшов висновку про непідсудність даної справи місцевому загальному суду, оскільки частина позовних вимог підсудна окружному адміністративному суду.
Відповідно до п. 2 ч.1 ст. 22 КАС України суд передає адміністративну справу з одного адміністративного суду до іншого, якщо відкрито провадження у справі, яка предметно підсудна іншому суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 18, 21, 22 КАС України, суд
ухвалив:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Міністерства соціальної політики АРК, Управління праці та соціального захисту населення Алуштинської міської ради про бездіяльність суб'єктів владних повноважень, визнання їх дій неправомірними, зобов'язання вчинити певні дії, стягнення моральної шкоди, передати до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим за підсудністю.
Ухвала може бути оскаржена до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Алуштинський міський суд АРК протягом п`яти днів з дня її проголошення в порядку ч. 3 ст. 186 КАС України.
Суддя Алуштинського міського суду І.П.Шустова.
The court decision No. 32187721, Alushta City Court of the Autonomous Republic of Crimea was adopted on 03.07.2013. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find key data about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find key data conveniently.
This decision relates to case No. 0101/3894/2012. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: