ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
25 січня 2013 року справа №0554/5554/2012
Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: Гімона М.М., суддів Василенко Л.А., Карпушової О.В., розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради на ухвалу Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 12 листопада 2012 р. у справі № 0554/5554/2012 за позовом Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради до Філії Донецького обласного управління АТ "Ощадбанк" ТВБВ № 10004/0423 про зобов'язання повернути з рахунку помилково перераховану суму,-
ВСТАНОВИВ:
До Донецького апеляційного адміністративного суду надійшла адміністративна справа № 0554/5554/2012 разом з апеляційною скаргою Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради на ухвалу Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 12 листопада 2012 р.
Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 17.12.2012 року, у зв'язку з тим, що апелянтом пропущено строк на апеляційне оскарження та будь-яких причин щодо поважності його пропущення не наведено, апеляційну скаргу апелянта було залишено без руху з наданням тридцяти денного строку для подання апелянтом заяви щодо поважності причин пропуску строку на апеляційне оскарження та подання копії доданих до апеляційної скарги матеріалів та оригіналу документу про сплату судового збору у розмірі 53 грн. 65 коп.
Копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху апелянтом було отримано 21.12.2012 року. Таким чином, останнім днем для усунення виявлених судом недоліків є 21.01.2013 року.
14 січня 2013 року від апелянта надійшло клопотання про звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на ухвалу суду.
Однак, заяви про поновлення строків на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції до теперішнього часу, апелянтом не надано.
Відповідно до ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
За таких обставин, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Керуючись статтями 189, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради на ухвалу Шахтарського міськрайонного суду Донецької області від 12 листопада 2012 р. у справі № 0554/5554/2012 за позовом Управління праці та соціального захисту населення Шахтарської міської ради до Філії Донецького обласного управління АТ "Ощадбанк" ТВБВ № 10004/0423 про зобов'язання повернути з рахунку помилково перераховану суму.
Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Колегія суддів М.М. Гімон
Л.А. Василенко
О.В. Карпушова
The court decision No. 28871795, Donetsk Administrative Court of Appeal was adopted on 25.01.2013. The procedural form is Administrative, and the decision form is Court ruling. On this page, you will find useful information about this court decision. We provide convenient and quick access to actual court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find necessary information conveniently.
This decision relates to case No. 0554/5554/2012. Legal Entities, which are mentioned in the text of this judgment: