Court ruling № 24967913, 21.06.2012, Commercial Court of Dnipropetrovsk Oblast

Approval Date
21.06.2012
Case No.
б29/276-10
Document №
24967913
Form of court proceedings
Economic
Companies listed in the text of the court document
State Coat of Arms of Ukraine

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

21.06.12р. Справа № Б29/276-10Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.

при секретарі судового засідання Карпенко К.М.

за участю представників сторін:

від кредиторів: представник ДПІ у Красногвардійському районі ОСОБА_1 за довіреністю №8043/10/10-036 від 15.06.2012р.;

- представник ПАТ "АКБ "БАЗИС" ОСОБА_2 за довіреністю №06-1/1875 від 23.05.2012р.

від боржника: ліквідатор не з'явився

розглянувши справу

за заявою Державної податкової інспекції у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Літон", м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 82

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Літон", м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 82 порушено 12.11.10 р. за заявою Державної податкової інспекції у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська.

Постановою від 14.12.10р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатора - арбітражного керуючого Федько Наталію Олександрівну, ліцензія НОМЕР_2 (АДРЕСА_1; ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

Ухвалою суду від 02.08.2011р. припинено повноваження ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Федько Н.О., ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Талана І.Р.

Ліквідатором подано на затвердження суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши в судовому засіданні пояснення представників кредиторів, встановлено наступне.

В ході ліквідаційної процедури ліквідатором розглянуто та визнано вимоги наступних кредиторів:

- Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська - 15040,82грн.;

- Ленінський районний центр зайнятості, м. Дніпропетровськ - 360,61грн.;

- Красногвардійська районна виконавча дирекція Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, м. Дніпропетровськ - 395,93грн.;

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Дніпропетровську - 232,40грн.;

- Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний банк "БАЗИС", м. Дніпропетровськ - 24197,73грн.

Встановлені вимоги кредиторів залишились незадоволеними у зв'язку з відсутністю майна боржника.

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ліквідатор з дня свого призначення здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута, вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, подає до господарського суду заяви про визнання недійсними угод боржника, тощо.

Згідно з ч.1 ст. 32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації), відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу та акти приймання-передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.

Розглянувши звіт ліквідатора банкрута, ліквідаційний баланс, суд вважає, що ліквідатором здійснено всі необхідні заходи щодо розшуку майна, яке належить банкруту, та підлягає включенню до ліквідаційної маси.

Згідно довідок КП "Дніпропетровське БТІ" №14470 від 28.12.2010р., Дніпропетровської регіональної філії ДП "Центр державного земельного кадастру" №3-2/3590 від 28.12.2010р., УДАІ ГУ МВС України в Дніпропетровській області №00795979 від 20.02.2012р., Інспекції державного технічного нагляду Дніпропетровської обласної державної адміністрації №3698-02-11 від 20.12.2010р. за боржником автотранспортних засобів і механізмів, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок та іншого рухомого або нерухомого майна не зареєстровано.

Відповідно до Витягів з Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна про арешти в зазначених реєстрах станом на 06.04.2012р. інформація щодо обтяження майна банкрута відсутня.

Згідно довідки ПАТ "АКБ"БАЗИС" №207 від 02.06.2011р.; філії "Дніпропетровське РУ АТ "Банк "Фінанси і Кредит" №1.3-5.1/910 від 06.06.2011р.; ПАТ "КБ "Надра" Дніпропетровське РУ №4009 від 08.06.2011р.; Дніпропетровської філії ПАТ "Інпромбанк" грошові кошти на рахунках банкрута відсутні.

Відповідно до довідки Красногвардійського ВДВС Дніпропетровського МУЮ №16940 від 12.05.2011р. на виконанні виконавчих документів стосовно боржника у відділі не перебуває.

Дебіторську заборгованість банкрута, товарно-матеріальні цінності основні засоби, які належать банкруту ліквідатором не виявлено, про що свідчить додані до звіту документи.

Таким чином, ліквідаційна маса не формувалась, її реалізація не проводилась, договори купівлі-продажу не укладались.

Всі наведені вище обставини є підставою для затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

За результатами ліквідаційної процедури у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Стосовно звернення ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська №13469/10/23-119 від 14.06.2011р. про незатвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута без проведення позапланової перевірки банкрута слід зазначити наступне.

Згідно п.п.78.1.7 п.78.1 ст.78 Податкового кодексу України документальна позапланова виїзна перевірка здійснюється у разі порушення провадження у справі про визнання банкрутом платника податків. Тривалість проведення такої перевірки відповідно до п.82.2 ст.82 Податкового кодексу України не повинна перевищувати 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 5 робочих днів, інших платників податків - 10 робочих днів.

Продовження строків проведення документальної позапланової виїзної перевірки можливе не більш як на 10 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - не більш як на 2 робочих дні, інших платників податків - не більш як на 5 робочих днів.

Як свідчать матеріали справи, постанову господарського суду від 14.12.2010р. направлено ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки.

Доказів проведення перевірки згідно зазначеного звернення та матеріалів за результатами перевірки суду не подано, тоді як часу на її проведення в ДПІ було достатньо.

Таким чином, зазначене звернення ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська підлягає залишенню без розгляду.

Згідно до п. 6 ст. 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22, 32, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Літон", м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 82.

Ліквідувати юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю "Літон", м. Дніпропетровськ, вул. Робоча, 82 (ЄДРПОУ 13455038).

Провадження у справі припинити.

Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам відповідно до п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Суддя Д.М. Полєв Вик. Матросова