Court ruling № 23715713, 03.04.2012, Administrative Cassation Court of the Supreme Court (until 15.12.2027 - Higher Administrative Court of Ukraine)

Approval Date
03.04.2012
Case No.
Document №
23715713
Form of court proceedings
Administrative
State Coat of Arms of Ukraine

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

03 квітня 2012 року м. Київ В/9991/998/12

Суддя Вищого адміністративного суду України Розваляєва Т. С., перевіривши заяву ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20 березня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Держави Україна в особі Фонду державного майна України про зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

ОСОБА_1 звернувся з заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20 березня 2012 року.

Відповідно до статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 2392 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.

Як встановлено приписами частини 1 статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України, заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах подається з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.

Зазначеними положеннями визначено, що необхідною підставою для подання заяви є неоднакове застосування судом (судами) конкретних норм матеріального права.

Однак скаржником у поданій заяві не зазначено, які саме норми матеріального права неоднаково застосовані судом (судами) касаційної інстанції.

Відповідно до пунктів 2, 3 частини першої статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд судових рішень мають бути додані копії судових рішень, про перегляд яких подано заяву; копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Зазначені акти ОСОБА_1 не додано.

Крім того, відповідно до частини 2 статті 239-1 КАС України до заяви додається документ про сплату судового збору.

01 листопада 2011 року набрав чинності Закон України "Про судовий збір". Згідно із частиною 2 статті 4 цього Закону за подання адміністративного позову немайнового характеру судовий збір справляється в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

За подання касаційної скарги: 70 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 70 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми

Таким чином, необхідна до сплати сума судового збору за розгляд заяви про допуск справи до перегляду Верховним Судом України становить 22 грн. 53 коп.

Реквізити:

Отримувач коштів: УДКCУ у Печерському р-ні,Рахунок отримувача: 31210255700007,Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38004897,Код банку отримувача: 820019,Банк отримувача: ГУ ДКСУ у м. Києві,Код класифікації доходу бюджету: 22030005 «Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)».Символ звітності: 255

Вказані порушення позбавляють Вищий адміністративний суд України можливості вирішити питання про допуск справи до провадження.

За таких обставин заяву слід залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення вказаних недоліків до 17 квітня 2012 року.

У разі невиконання вимог даної ухвали заяву буде повернуто скаржнику у відповідності до вимог частини 4 статті 2392 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 236 -240 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Заяву ОСОБА_1 залишити без руху.

Встановити ОСОБА_1 строк до 17 квітня 2012 року для усунення недоліків.

Ухвала оскарженню не підлягає.