Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 605/54/25
Провадження №1-кп/605/30/2025
ВИРОК
Іменем України
11 березня 2025 рокум.Підгайці
Підгаєцький районний суд Тернопільської області у складі:
головуючої судді ОСОБА_1 ,
за участі секретаря с/з ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченої ОСОБА_4 ,
її захисниці адвокатки ОСОБА_5 ,
потерпілої ОСОБА_6 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м.Підгайці кримінальне провадження за №12022210000000297 від 07 грудня 2022 року про обвинувачення
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українки, громадянки України, уродженки м. Підгайці Бережанського району Тернопільської області, що зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , з вищою освітою, розлученої, працює на посаді державного реєстратора відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради, яка має на утриманні малолітню дитину, а саме ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не депутата, раніше не судимої,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.362 Кримінального кодексу України,
ВСТАНОВИВ:
Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з розпорядженням міського голови Підгаєцької міської ради ОСОБА_8 від 03.02.2021 № 24-к ОСОБА_4 призначено на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради.
Відповідно до посадової інструкції державного реєстратора відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради (далі Посадова інструкція) державний реєстратор забезпечує проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Забезпечує державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, тобто офіційне визнання шляхом засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, факту набуття або позбавлення статусу підприємця фізичною особою, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, про юридичну особу та фізичну особу-підприємця, а також проведення інших реєстраційних дій відповідно до законодавства. Забезпечує надання інформації про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до закону. Здійснює методичне та інформаційне забезпечення своєї діяльності, організовує розгляд звернень громадян та юридичних осіб з питань пов`язаних з діяльністю відділу. Представляє у встановленому порядку інтереси відділу в судах та інших органах під час розгляду правових питань і спорів. Здійснює інші повноваження, визначені чинним законодавством.
Окрім цього, з метою забезпечення належної реалізації повноважень державного реєстратора ОСОБА_4 надано доступ до Єдиних та Державних реєстрів, адміністратором яких є ДП «Національні інформаційні системи», зокрема, і до автоматизованої системи «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно».
Таким чином, ОСОБА_4 обіймає посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради та має доступ до автоматизованої системи «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно».
Згідно з ч. 3 ст. 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» в редакції від 19.08.2022 (далі Закон) державний реєстратор, зокрема:
?встановлює відповідність заявлених прав і поданих/отриманих документів вимогам законодавства, а також відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями зокрема, відповідність повноважень особи, яка подає документи для державної реєстрації прав;
?перевіряє документи на наявність підстав для проведення реєстраційних дій, зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, зупинення державної реєстрації прав, відмови в державній реєстрації прав та приймає відповідні рішення;
?під час проведення державної реєстрації прав, що виникли в установленому законодавством порядку до 1 січня 2013 року, а також під час проведення державної реєстрації прав, які набуваються з прав, що виникли в установленому законодавством порядку до 1 січня 2013 року, обов`язково запитує від органів влади, підприємств, установ та організацій, які відповідно до законодавства проводили оформлення та/або реєстрацію прав, інформацію (довідки, засвідчені в установленому законодавством порядку, копії документів тощо), необхідну для такої реєстрації, у разі відсутності доступу до відповідних носіїв інформації, що містять відомості, необхідні для проведення державної реєстрації прав, чи у разі відсутності необхідних відомостей в єдиних та державних реєстрах, доступ до яких визначено цим Законом, та/або у разі, якщо відповідні документи не були подані заявником, крім випадків, коли державна реєстрація прав здійснюється у зв`язку із вчиненням нотаріальної дії та такі документи були надані у зв`язку з вчиненням такої дії;
?під час проведення реєстраційних дій обов`язково використовує відомості Державного земельного кадастру та Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, а також відомості інших реєстрів (кадастрів), автоматизованих інформаційних систем, держателем (розпорядником, володільцем, адміністратором) яких є державні органи, шляхом безпосереднього доступу до них чи у порядку інформаційної взаємодії з Державним реєстром прав, у тому числі відомості, що містять персональні дані особи;
?відкриває та/або закриває розділи в Державному реєстрі прав, вносить до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру прав відповідні відомості про речові права на нерухоме майно та їх обтяження;
?виготовляє електронні копії документів, поданих у паперовій формі, та розміщує їх у реєстраційній справі в електронній формі у відповідному розділі Державного реєстру прав (у разі якщо такі копії не були виготовлені під час прийняття документів за заявами у сфері державної реєстрації прав);
?формує за допомогою Державного реєстру прав документи за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав;
здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.
Згідно з ч. 1 ст. 11 Закону державний реєстратор самостійно приймає рішення за результатом розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав.
Відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону державна реєстрація прав проводиться в такому порядку: 1) прийняття/отримання документів для державної реєстрації прав, формування та реєстрація заяви в базі даних заяв; 2) виготовлення електронних копій документів, поданих для державної реєстрації прав, шляхом сканування (у разі подання документів у паперовій формі) та їх розміщення у Державному реєстрі прав; 3) встановлення черговості розгляду заяв, зареєстрованих у базі даних заяв; 4) перевірка документів та/або відомостей Державного реєстру прав, відомостей реєстрів (кадастрів), автоматизованих інформаційних систем на наявність підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав та прийняття відповідних рішень; 5) прийняття рішення про державну реєстрацію прав (у разі відсутності підстав для зупинення розгляду заяви, зупинення державної реєстрації прав, відмови у проведенні державної реєстрації прав); 6) відкриття розділу в Державному реєстрі прав та/або внесення до відкритого розділу або спеціального розділу Державного реєстру прав відповідних відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об`єкти та суб`єктів цих прав; 7) формування витягу з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав для подальшого використання заявником; 8) видача/отримання документів за результатом розгляду заяви.
Згідно з ч.ч. 5, 6, 7 ст. 18 Закону у разі якщо державна реєстрація прав проводиться не у результаті вчинення нотаріальних дій або не на підставі документів, виданих (оформлених) органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, державний реєстратор обов`язково визначає обсяг цивільної дієздатності фізичних осіб і цивільної правоздатності та дієздатності юридичних осіб, перевіряє повноваження представника фізичної або юридичної особи щодо вчинення дій, направлених на набуття, зміну чи припинення речових прав, обтяжень таких прав. Обсяг цивільної правоздатності та дієздатності визначається, а повноваження представника перевіряються щодо особи, якій належить нерухоме майно на певному речовому праві, та щодо особи, яка набуває певних речових прав.
Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності фізичної особи - громадянина України здійснюється шляхом отримання відомостей про таку особу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності фізичної особи - іноземця або особи без громадянства здійснюється на підставі документа, що посвідчує його особу і є підставою для перебування в Україні. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи, зареєстрованої відповідно до законодавства України, здійснюється шляхом отримання з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про таку особу, у тому числі про її установчі документи, та перевірки відповідності реєстраційної дії, яка вчиняється, обсягу її цивільної правоздатності та дієздатності. Перевірка цивільної правоздатності та дієздатності юридичної особи - нерезидента здійснюється на підставі документа, що підтверджує реєстрацію такої особи у країні її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського, судового реєстру тощо), та її установчих документів (їх копій), що легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено чинними міжнародними договорами України, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України.
У разі подачі документів на державну реєстрацію уповноваженою на те особою встановлюється обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені іншої особи, є документ, що підтверджує повноваження законного представника особи, нотаріально посвідчена довіреність або відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи. Дійсність довіреності, нотаріально посвідченої відповідно до законодавства України, перевіряється за допомогою Єдиного реєстру довіреностей.
Відповідно до ст. 20 Закону заява на проведення реєстраційних дій подається заявником у паперовій формі, а у випадках, передбачених законодавством, - в електронній формі разом з оригіналами документів, необхідних для проведення реєстраційних дій, чи їх копіями, засвідченими державними органами, органами місцевого самоврядування (якщо оригінали таких документів відповідно до законодавства залишаються у справах державних органів, органів місцевого самоврядування). Реєстраційні дії за заявою, у якій зазначено відомості про документи, необхідні для проведення таких дій, або за заявою, до якої додано копії відповідних документів, засвідчені підписом заявника, проводяться з урахуванням особливостей, передбачених Законом України «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг».
Заява на проведення реєстраційних дій у паперовій формі подається за умови встановлення особи заявника. Встановлення особи громадянина України здійснюється за паспортом громадянина України або за іншим документом, що посвідчує особу, передбаченим Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Заява на проведення реєстраційних дій в електронній формі подається за умови підписання її заявником з використанням засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри. У разі подання заяви уповноваженою на те особою державним реєстратором встановлюється обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи. Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені іншої особи, є документ, що підтверджує повноваження законного представника особи, нотаріально посвідчена довіреність (крім проведення реєстраційних дій за заявою уповноваженої особи державного органу, органу місцевого самоврядування), довіреність, видана відповідно до законодавства іноземної держави, або відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про особу, яка уповноважена діяти від імені юридичної особи. Дійсність довіреності, нотаріально посвідченої відповідно до законодавства України, перевіряється за допомогою Єдиного реєстру довіреностей.
Заява про проведення реєстраційних дій, надання інформації з Державного реєстру прав не приймається в разі: 1) відсутності документа, що підтверджує оплату адміністративних послуг, або внесення відповідної плати не в повному обсязі; 2) невстановлення особи заявника чи обсягу його повноважень на подання відповідної заяви; 3) відсутності в Державному земельному кадастрі відомостей про земельну ділянку (у разі державної реєстрації прав на земельну ділянку).
У разі подання заяви про проведення реєстраційних дій у паперовій формі така заява формується, реєструється у базі даних заяв із зазначенням дати і часу реєстрації та скріплюється власним підписом заявника.
Згідно з Порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 в редакції від 17.08.2022 (далі Порядок) Державна реєстрація прав проводиться за заявою заявника шляхом звернення до суб`єкта державної реєстрації прав або нотаріуса.
Для державної реєстрації прав заявник подає оригінали документів, необхідних для відповідної реєстрації, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», іншими законами України та цим Порядком.
Державний реєстратор за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав формує та реєструє заяву в базі даних заяв за умови оплати послуг за державну реєстрацію прав у повному обсязі та встановлення особи заявника, а також у разі, коли заява подається щодо земельної ділянки, - за умови наявності в Державному земельному кадастрі відомостей про таку земельну ділянку.
Під час формування та реєстрації заяви державний реєстратор обов`язково зазначає відомості, передбачені Порядком ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1141 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 86, ст. 3145), та виконує всі дії, пов`язані з перевіркою та внесенням відомостей про ідентифікованого суб`єкта речового права, обтяження, у тому числі верифікацію відомостей про унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, на підставі відомостей, отриманих із електронних інформаційних систем, передбачених зазначеним Порядком. У разі відсутності зауважень до відомостей, зазначених у заяві, заявник проставляє власний підпис на ній. Під час формування та реєстрації заяви державний реєстратор відповідно до закону встановлює особу заявника.
Так, 21.09.2022 ОСОБА_4 перебуваючи на посаді державного реєстратора відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради, знаходячись в приміщенні робочого кабінету, що за адресою: вул. Шевченка, 12, м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області, прийняла від невстановленої слідством особи пакет документів для здійснення державної реєстрації припинення іншого речового права (оренди) на підставі додаткових угод від 04.07.2022, 18.07.2022 та 19.07.2022 про розірвання договорів оренди землі укладених між ТОВ «ЛАН-2017», код ЄДРПОУ 40844509 в особі директора ОСОБА_9 , та фізичними особами ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_15 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 .
Усвідомлюючи, що вказаний пакет документів поданий особою не уповноваженою на подання документів для державної реєстрації прав та їх обтяжень, не встановивши особи заявника та обсягу його повноважень, у ОСОБА_4 , виник злочинний умисел, направлений на несанкціоновану зміну інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно».
Реалізуючи свій злочинний умисел ОСОБА_4 , 22.09.2022, діючи умисно, за допомогою електронного ключа «Алмаз-1К» № 018530, здійснила вхід до автоматизованої системи «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно», сформувала та зареєструвала за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень від імені власників земельних ділянок без їхнього відома та присутності, а саме: ОСОБА_10 № 52492050, ОСОБА_11 № 52495060, № 52002869, ОСОБА_12 № 52489605, ОСОБА_13 № 52491718, ОСОБА_14 № 52489300, ОСОБА_25 №52488386, ОСОБА_16 № 52493791, ОСОБА_17 № 52494253, ОСОБА_18 № 52494032, ОСОБА_19 № 52492784, № 52493357, ОСОБА_25 № 52494578, ОСОБА_20 , №52492442, № 52493211, ОСОБА_21 № 52494821, ОСОБА_22 № 52490668, № 52490102, ОСОБА_23 № 52488902, ОСОБА_24 № 52490925 про припинення іншого речового права.
У подальшому, державний реєстратор відділу державної реєстрації Підгаєцької міської ради ОСОБА_4 , маючи доступ до автоматизованої системи «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно», перебуваючи у службовому приміщенні Підгаєцької міської ради, що за адресою: вул. Шевченка, 12, м. Підгайці Тернопільського району Тернопільської області, всупереч вимог ч. 3 ст. 10, ч. 1 ст. 11, ч.ч. 1, 5, 6, 7 ст. 18 Закону, а також вимог Порядку, використовуючи доступ до автоматизованої системи «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно», який ведеться Міністерством юстиції України, умисно, несанкціоновано змінила інформацію, яка оброблюється в зазначений автоматизованій системі, вчинивши дії з реєстрації припинення іншого речового права (оренди), укладеного між ТОВ «ЛАН-2017», код ЄДРПОУ 40844509 та фізичними особами ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_15 , ОСОБА_20 , ОСОБА_21 , ОСОБА_22 , ОСОБА_23 , ОСОБА_24 , а саме: 26.09.2022 № 64933547, № 64934937, № 64933294, № 64932454, № 64935120, № 64935335, № 64935475, № 64934018, № 64933791, № 64932912, № 64934264, та 27.09.2022 № 64938238, № 64940970, № 64943980, № 64938940, № 64939526, № 64939224, № 64938646, № 64940473, № 64940182, щодо земельних ділянок з кадастровими номерами 6124685000:01:001:0438, 6124685000:01:002:0287, 6124685000:01:002:0289, 6124685000:01:002:0288, 6124685000:01:002:0280, 6124684200:01:001:0225, 6124684200:01:001:0222, 6124684200:01:002:0200, 6124684200:01:001:0226, 6124684200:01:001:0223, 6124684200:01:001:0228, 6124684200:01:001:0229, 6124684200:01:002:0111, 6124684200:01:002:0198, 6124684200:01:002:0087, 6124681300:01:001:0567, 6124681300:01:001:0474, 6124681300:01:001:0472, 6124681300:01:001:0473, 6124681300:01:001:0471.
Відтак,державний реєстраторвідділу державноїреєстрації Підгаєцькоїміської ради ОСОБА_4 маючидоступ доавтоматизованої системи«Державний реєстрречових правна нерухомемайно»,вчинила несанкціонованузміну інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі «Державний реєстр речових прав на нерухоме майно».
Таким чином, ОСОБА_4 , як вказано в обвинувальному акті, обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.362 КК України, а саме - в несанкціоновані зміні інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, особою, яка має право доступу до неї.
На стадії досудового розслідування 10 лютого 2025 року між прокурором Підгаєцького відділу Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_3 , якому на підставі ст.37 КПК України надані повноваження прокурора у кримінальному провадженні №12022210000000297 від 07 грудня 2022 року та підозрюваною ОСОБА_4 у присутності її захисника адвокатки ОСОБА_5 , що діє на підставі ордеру від 10.02.2025 серії ВО№1097545 та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю від 03.04.2017 №000169 укладено угоду про визнання винуватості.
За умовами угоди про визнання винуватості її сторонами сформульовано підозру та її правову кваліфікацію за ч. 1 ст. 362 КК України, підозрювана ОСОБА_4 під час досудового розслідування повністю визнала свою вину у зазначеному діянні і зобов`язується беззастережно визнати обвинувачення в обсязі висунутої підозри під час судового розгляду справи та відбути узгоджене сторонами покарання.
Для укладення цієї угоди істотне значення мали наступні обставини:
1)повне визнання вину в інкримінованому їй кримінальному правопорушенні, щире розкаяння, активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення;
2)відсутність фактів попереднього притягнення ОСОБА_4 до кримінальної відповідальності;
3)відсутність обставин, передбачених ст. 67 КК України, які обтяжують покарання ОСОБА_4 ;
4)наявний суспільний інтерес в забезпеченні швидшого досудового розслідування і судового провадження;
5)наявний суспільний інтерес в запобіганні та припиненні більшої кількості аналогічних кримінальних правопорушень та виховний вплив на підозрювану, з метою запобігання вчиненню нею нових кримінальних правопорушень в майбутньому, який досягається шляхом укладення угоди про визнання винуватості.
Сторони погоджуються на призначення покарання ОСОБА_4 за ч. 1 ст. 362 КК України у виді штрафу в розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34000,00 (тридцять чотири тисячі) грн.
Обвинувачена ОСОБА_4 , її захисниця адвокатка ОСОБА_5 , прокурор ОСОБА_3 та потерпіла ОСОБА_6 кожен окремо, під час підготовчого судового засідання 11.03.2025, вважаючи, що при укладенні угоди про визнання винуватості дотримані вимоги закону, просили угоду про визнання винуватості затвердити і призначити обвинуваченій ОСОБА_4 узгоджену в ній міру покарання.
Розглядаючи питання про затвердження угоди про визнання винуватості суд виходить з такого.
У відповідності до п. 1 ч. 3 ст. 314 КПК України у підготовчому судовому засіданні суд має право затвердити угоду. Відповідно до п. 1 ч. 4 ст. 469 КПК України угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, нетяжких злочинів, тяжких злочинів.
Судом встановлено, що обвинувачена ОСОБА_4 , цілком розуміє положення ч. 4 ст. 474 КПК України, а також наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені ст. 473 КПК України. Укладення угоди про визнання винуватості між сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді. Умови угоди не суперечать вимогам Кримінального процесуального та Кримінального кодексів України, інтересам суспільства, а кримінальне провадження свідчить про наявність фактичних підстав для визнання винуватості.
Обвинувачена ОСОБА_4 погоджується на призначення узгодженого покарання.
Виходячи з наведеного суд дійшов висновку про наявність підстав для затвердження угоди про визнання винуватості.
Речові докази відсутні.
Процесуальні витрати, пов`язані із залученням експерта, відсутні.
Керуючись п. 1 ч. 3 ст. 314, ч. 2 ст. 373 ст. 374-376, 474, 475 КПК України, суд
УХВАЛИВ:
Затвердити угоду про визнання винуватості від 10 лютого 2025 року у кримінальному провадженні №12022210000000297 від 07 грудня 2022 року, укладену між прокурором Підгаєцького відділу Бережанської окружної прокуратури ОСОБА_3 та підозрюваною ОСОБА_4 , разом з її захисницею адвокаткою ОСОБА_5 .
ОСОБА_4 визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч 1 ст. 362 КК України та призначити їй узгоджене сторонами покарання за ч. 1 ст. 362 КК України - штраф у розмірі двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 34000,00 (тридцять чотири тисячі) грн.
Реквізити для сплати штрафу: Отримувач коштів - ГУК у Терн.обл/тг м.Підгайці /21081100, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37977599, Банк отримувача Казначейство України(ел. адм. подат), Код банку отримувача (МФО) 899998, Рахунок отримувача UA2738999980313080106000019765, Код класифікації доходів бюджету 21081100).
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції. Вирок може бути оскаржений до Тернопільського апеляційного суду через Підгаєцький районний суд Тернопільської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення з підстав, передбачених ст. 394 КПК України.
Обвинуваченій та прокурору копію вироку вручити негайно після його проголошення.
Головуюча: ОСОБА_26
The court decision No. 125721821, Pidhaitsi District Court of Ternopil Oblast was adopted on 11.03.2025. The procedural form is Criminal, and the decision form is Sentence. On this page, you will find important information about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database covers the full range of information you need, allowing you to find useful information conveniently.
This decision relates to case No. 605/54/25. Companies, which are mentioned in the text of this judgment: