Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 752/15420/23
Провадження №: 3/752/6344/23
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 серпня 2023 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Бондаренко Г.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДПС у м. Києві Державної податкової служби України відносно ОСОБА_1 , громадянина України, ідентифікаційний код НОМЕР_1 , голову правління ПАТ «КТП 13061», проживає за адресою: АДРЕСА_1 , про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП,
в с т а н о в и в:
відповідно до протоколу №24261/і/26-15-07-01-05 від 26.06.2023 року, ОСОБА_1 у період з 01.10.2020 року по 31.03.2023 року за адресою: АДРЕСА_2 , вів податковий облік з порушенням податкового законодавства, а саме: п.п. 14.1.36 ст. 14, п. 36, п.п. 44.6, ст. 44, п. 85.2 ст. 85, п.п. 134.1. п. 134.1 ст. 134, п. 135.1 ст. 135, п. 36.1 ст. 36, пп. 44.1 ст. 44, п.п. 185.1 ст. 185, пп. 199.1, пп. 199.2, пп. 199.4 ст. 199, п.п. 200.1, п. 200.2 ст. 200, п. 201.1 п. 201.2, п. 201.4, ст. 201, ст.. 201, пп. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями, що відображено в акті перевірки 23.06.2023 №46118/Ж5/26-15-07-01-05/05440979, тобто вчинив правопорушення передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.
ОСОБА_1 в судове засідання не з?явився, про дату та час судового засідання повідомлений належним чином.
Відповідно до вимог п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Згідно з вимогами ч. 2 ст. 38 КУпАП адміністративне стягнення у справах підвідомчих суду може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушення - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Правопорушення відносно ОСОБА_1 вказане в протоколі №24261/і/26-15-07-01-05 від 26.06.2023 року не є триваючим, оскільки мало місце в період з 01.10.2020 року по 31.03.2023 року, тобто на момент проведення перевірки не продовжувалось, тому строки накладення стягнення в даному випадку слід рахувати з дня закінчення вчинення адміністративного правопорушення, а саме, з 31 березня 2023 року. Таким чином, на момент розгляду справи, строки накладення адміністративного стягнення, передбачені ч. 2 ст. 38 КУпАП, сплинули, тому провадження у справі відносно ОСОБА_1 слід закрити.
Керуючись ст.ст. 38, 247, 283, 284 КУпАП, суддя
постановив:
провадження у адміністративній справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП закрити у зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду через Голосіївський районний суд м. Києва.
Суддя Г.В. Бондаренко
The court decision No. 112765395, Holosiivskyi District Court of Kyiv City was adopted on 11.08.2023. The procedural form is On administrative offenses, and the decision form is . On this page, you will find useful data about this court decision. We provide convenient and quick access to current court decisions so that you can keep up to date with the most recent court precedents. Our database contains the full range of information you need, allowing you to find useful data conveniently.
This decision relates to case No. 752/15420/23. Organisations, which are mentioned in the text of this judgment: