Decision № 109498113, 01.03.2023, Ternopil District Administrative Court

Approval Date
01.03.2023
Case No.
500/4253/22
Document №
109498113
Form of court proceedings
Administrative
State Coat of Arms of Ukraine Єдиний державний реєстр судових рішень

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 500/4253/22

01 березня 2023 рокум.ТернопільТернопільський окружний адміністративний суд, у складі:

головуючої судді Подлісної І.М.

за участю:

секретаря судового засідання Дармограй Н.М.

представника позивача Мартинюк Т.Б.

представника відповідача Федорів Т.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" до Головного управління ДПС у Тернопільській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського окружного адміністративного суду звернулося Товариство з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Тернопільській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що товариство з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар» 22 липня 2022 року отримало податкове повідомлення-рішення Головного управління ДПС у Тернопільській області від 18.07.2022 № 00017280901. Цим рішенням до товариства застосовано штрафні санкції в розмірі - 1 000 000 грн.

Товариство «МВ Стелла» вважає, що зазначене податкове рішення прийнято органом ДПС всупереч законодавству та фактичним обставинам, а тому підлягає скасуванню.

Ухвалою суду від 29.11.2022 року прийнято до розгляду та відкрито провадження по справі за правилами спрощеного позовного провадження з викликом сторін та призначено судове засідання на 27.12.2022 о 11:30 год. Даною ухвалою встановлено 15-денний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву.

Відповідач скористався правом на подання відзиву на позовну заяву, який надійшов на адресу суду із відповідними письмовими доказами 19.12.2022. У відзиві відповідач не погоджується з позовними вимогами та доводами, викладеними в адміністративному позові, та в обґрунтування своїх заперечень зазначає наступне.

Перевіркою встановлено відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового платником податків розпорядником акцизного складу, а саме за адресою провадження діяльності : м.Тернопіль, вул. Гріга, 3 ТОВ «МВ Стеллар» здійснює зберігання пального на підставі ліцензії на право зберігання пального (виключно для власних потреб) із загальною місткістю резервуарів 26 000 літрів.

Крім того, ТОВ «МВ Стеллар» отримано ліцензії на право зберігання пального (виключно для власних потреб) за адресами місця зберігання: Тернопільський район, с.Біла, вул. Бродівська 8/Г (загальна місткість резервуарів 24 000 літрів); Тернопільський район, с.Біла, вул. Бродівська 8/Д (загальна місткість резервуарів 20 600 літрів).

За даними бухгалтерського обліку за січень-грудень 2021 року на вище зазначених місцях зберігання пального, зберігалось дизпаливо, що підтверджується даними оборотно- сальдових відомостей.

За період з 01.01.2021 року по 31.12.2021 року ТОВ «МВ Стеллар» отримано пальне (дизельне паливо код УКТЗЕД 2710194300) згідно договорів купівлі-продажу/поставки нафтопродуктів в обсягах 1 273 242 літри, що підтверджується видатковими накладними, товарно-транспортними накладними на відпуск нафтопродуктів. А тому, відповідно до вимог Податкового кодексу України такі місця зберігання пального підпадають під визначення поняття акцизного складу.

Головним управлінням ДПС винесено оскаржуване ТОВ «МВ Стеллар» податкове повідомлення-рішення від 17.07.2022 року № 00017280901, яким визначені штрафні санкції у розмірі 1 000 000 грн.00 коп. за порушення норм законодавства, а саме відсутність реєстрації акцизних складів - у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового.

На підставі викладеного, представник відповідача просила в задоволенні позову відмовити.

27 грудня 2022 року секретарем судового засідання складено довідку про те, що судове засідання по адміністративній справі № 500/4253/22 не проводилося, у зв`язку із оголошенням повітряної тривоги. Наступне судове засідання призначено на 16.01.2023 о 11:30 год.

Ухвалою суду від 16.01.2023 розгляд справи відкладено на 26.01.2023 о 10:30 год.

Представник відповідача 25.01.2023 подала додаткові пояснення по даній справі.

26 січня 2023 року секретарем судового засідання складено довідку про те, що судове засідання по адміністративній справі № 500/4253/22 не проводилося, у зв`язку із оголошенням повітряної тривоги. Наступне судове засідання призначено на 08.02.2023 о 11:30 год.

Представник відповідача 08.02.2023 подала додаткові пояснення по даній справі.

Ухвалою суду від 08.02.2023, постановленою в судовому засіданні, без виходу до нарадчої кімнати, згідно ч.7, 8 ст.243 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) оголошено перерву до 01.03.2023 о 10:30 год. для підготовки до надання нових пояснень по справі.

Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю з мотивів, викладених у позовній заяві та просив їх задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача в судовому засіданні адміністративний позов не визнала з підстав, викладених у відзиві на позов, просила у його задоволенні відмовити повністю.

Суд, заслухавши сторін, розглянувши адміністративну справу, вивчивши зміст відзиву на позов, дослідивши і оцінивши зібрані по справі докази, в їх сукупності, проаналізувавши зміст норм матеріального права, які врегульовують спірні правовідносини, виходить з таких підстав та мотивів.

Товариство з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар» зареєстровано як суб`єкт господарювання у 2003 році. Основним видом діяльності товариства є - «Вантажний автомобільний транспорт» код КВЕД 49.41.

Для здійснення господарської діяльності товариство володіє транспортними засобами - 95 сідельних тягачів та відповідні напівпричепи до них.

Окрім цього, підприємство отримало ліцензії на право зберігання пального:

-від 11.02.2020р. № 19180414202000076 - адреса зберігання: м. Тернопіль, вул. Гріга, 3, із загальною місткістю резервуарів 26 000 л.;

-від 23.09.2021р. № 19150414202100122 - адреса зберігання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Біла, вул. Бродівська, 8 Г, із загальною місткістю резервуарів 24 000 л.;

-від 23.09.2021 р. № 19150414202100123 - адреса зберігання: Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Біла, вул. Бродівська, 8 Д, із загальною місткістю резервуарів 20 600л.

Судом встановлено, що товариство «МВ Стеллар» не проводить реалізацію пального та не здійснює господарську діяльність із його зберігання, а вищезазначені ємності та території використовуються лише для цілей власного споживання пального.

На підставі наказу ГУ ДПС у Тернопільській області від 15 червня 2022 року посадовими особами контролюючого органу проведено фактичну перевірку товариства з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар».

За наслідками перевірки складено акт від 22 червня 2022 року № 1716/19-00-09-01/32578150. Згідно висновків акту перевірки, встановлено:

- порушення вимог п.п. 230.1.2 п. 230.1 ст. 230 Податкового кодексу України, а саме отримання товариством «МВ Стеллар» дизельного палива в обсягах, що перевищує 1000 кубічних метрів, а саме 1 273 242 літри на незареєстрований акцизний, склад.

На підставі зазначеного акту та матеріалів перевірки Головним управлінням ДПС у Тернопільській області прийнято податкове повідомлення-рішення від 18.07.2022 № 00017280901.

Не погодившись із прийнятим податковим повідомленням-рішенням від 18.07.2022 № 00017280901 Головного управлінням ДПС у Тернопільській області, позивач звернувся до суду з даним позовом з вимогою про його скасування.

Визначаючись щодо спірних правовідносин, що виникли між сторонами, суд виходив з наступного.

Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 1 ст.9 КАС України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно пп.62.1.3 п.62.1 ст.62 ПК України передбачено, що податковий контроль здійснюється шляхом: перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.

Відповідно до пп.20.1.4 п.20.1 ст.20 ПК України контролюючі органи мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.

Відповідно п.75.1 ст.75 ПК України передбачено, що контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Підпунктом 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України (далі - ПК України) передбачено, що фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Порядок проведення фактичних перевірок визначений ст.80 ПК України.

У п.80.1 ст.80 ПК України закріплено, що фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).

Фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції, під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав:

80.2.1.у разі коли за результатами перевірок інших платників податків виявлено факти, які свідчать про можливі порушення платником податків законодавства щодо виробництва та обігу підакцизних товарів, здійснення платником податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, та виникає необхідність перевірки таких фактів;

80.2.2.у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації від державних органів або органів місцевого самоврядування, яка свідчить про можливі порушення платником податків законодавства, контроль за яким покладено на контролюючі органи, зокрема, щодо здійснення платниками податків розрахункових операцій, у тому числі із забезпеченням можливості проведення розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, ведення касових операцій, наявності патентів, ліцензій, та інших документів, контроль за наявністю яких покладено на контролюючі органи, виробництва та обігу підакцизних товарів;

80.2.3.письмового звернення покупця (споживача), оформленого відповідно до закону, про порушення платником податків установленого порядку проведення розрахункових операцій, у тому числі незабезпечення можливості проведення розрахунків за товари (послуги) з використанням електронних платіжних засобів, касових операцій, патентування або ліцензування;

80.2.4.неподання суб`єктом господарювання в установлений законом строк обов`язкової звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, подання їх із нульовими показниками;

80.2.5.у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, і пального та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, та/або масовими витратомірами, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері регулювання виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального;

80.2.6.у разі виявлення за результатами попередньої перевірки порушення законодавства з питань, визначених у пункті 75.1.3;

80.2.7.у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин та виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету, а також здійснення фізичною особою підприємницької діяльності без державної реєстрації.

Керуючись пп.69.2, п.69 підрозділу 10 «Інші перехідні положення»,статтею191 , пунктом 20.1 статті 20, пунктом 75.1 статті 75, підпунктом 80.2.5 статті 80 Податкового кодексу України , з метою дотримання вимог Закону України « Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального», Головним управлінням ДПС у Тернопільській області видано Наказ від 15.06.2022 року №1188-II «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «МВ Стеллар». Перевірку розпочато 15.06.2022 року та перевірено дотримання ТОВ «МВ Стеллар» вимог податкового та іншого законодавства з питань виробництва, зберігання та обігу пального, контроль за виконанням якого покладено на органи ДПС.

На підставі наказу ГУ ДПС у Тернопільській області від 15 червня 2022 року посадовими особами контролюючого органу проведено фактичну перевірку товариства з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар».

За наслідками перевірки складено акт від 22 червня 2022 року № 1716/19-00-09-01/32578150. Згідно висновків акту перевірки, встановлено:

- порушення вимог п.п. 230.1.2 п. 230.1 ст. 230 Податкового кодексу України, а саме отримання товариством «МВ Стеллар» дизельного палива в обсягах, що перевищує 1000 кубічних метрів, а саме 1 273 242 літри на незареєстрований акцизний, склад.

Як видно з матеріалів справи, з метою проведення господарської діяльності та для забезпечення пальним власних транспортних засобів товариством «МВ Стеллар» укладено відповідні договори на поставку дизельного пального, а саме:

-договір купівлі-продажу від 04 січня 2021 року № Б04/010 укладений із ТОВ «Автотехсервіс»;

-договір поставки нафтопродуктів від 05 листопада 2021 року № 05-11/2021 укладений із ТОВ «СТАНДАРТ-ОЙЛ»;

-договір купівлі-продажу нафтопродуктів від 01 грудня 2021 року № 320 укладений із ТОВ «Магістр-Д».

За наслідками поставок дизельного пального складались відповідні видаткові накладні, товарно-транспортні накладні, відомості заправок з пересувного акцизного складу постачальника.

Порядок відвантаження пального на підприємстві визначається наказом директора ТОВ «МВ Стеллар» від 18.12.2020р. № 42/20.

Відповідно до зазначеного наказу пальне, що постачається від контрагентів першочергово заправляється в транспортні засоби товариства, а після цього залишок відвантажується у резервуари для зберігання.

У 2021 році товариство з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар» отримало від контрагентів 1 273 242 л. дизельного пального.

Частина отриманого пального у кількості 311 730,37 літрів безпосередньо із пересувних акцизних складів постачальників відвантажувалась у паливні баки транспортних засобів ТОВ «МВ Стеллар».

Решта пального у кількості 961 511,63 літри відвантажувалась у резервуари для зберігання.

Відповідно до пп. 14.1.6. п. 14.1. ст.14 Податкового кодексу України, а) спеціально обладнані приміщення на обмеженій території (далі - приміщення), розташовані на митній території України, де під контролем постійних представників контролюючого органу розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, пакування, фасування, зберігання, одержання чи видачі, а також реалізації спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів; б) приміщення або територія на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізації пального.

Не є акцизним складом:

а) приміщення відокремлених підрозділів розпорядника акцизного складу, які використовуються ним виключно для гійікування, фасування, зберігання, одержання чи видачі маркованих марками акцизного податку горілки та лікеро-горілчаних виробів, відвантажених з акцизного складу, а також для здійснення оптової та/або роздрібної торгівлі відповідно до отриманої розпорядником акцизного складу ліцензії;

б) приміщення або територія, на кожній з яких загальна місткість розташованих ємностей для навантаження-розвантаження та зберігання пального не перевищує 200 кубічних метрів, а суб`єкт господарювання (крім платника єдиного податку четвертої групи) - власник або користувач такого приміщення або території отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що не перевищують 1000 кубічних метрів (без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано відповідні ліцензії), та використовує пальне виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки і не здійснює операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам.

Критерій, визначений цим підпунктом, щодо загальної місткості ємностей для навантаження-розвантаження та зберігання пального не застосовується до ємностей суб`єктів господарювання, які є розпорядниками хоча б одного акцизного складу;

в) приміщення або територія незалежно від загальної місткості розташованих ємностей для навантаження-розвантаження та зберігання пального, власником або користувачем яких є суб`єкт господарювання - платник єдиного податку четвертої групи, який отримує протягом календарного року пальне в обсягах, що не перевищують 10000 кубічних метрів (без урахування обсягу пального, отриманого через паливороздавальні колонки в місцях роздрібної торгівлі пальним, на які отримано-відповідні ліцензії), та використовує пальне виключно для потреб власного споживання і не здійснює операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам;

г) паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі або обладнанні чи пристрої;

ґ) приміщення або територія, у тому числі платника податку, де зберігається або реалізується виключно пальне у споживчій тарі ємністю до 5 літрів включно, отримане від виробника або особи, яка здійснила його розлив у таку тару.

Згідно зі статтею 1 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» від 19.12.1995 № 481/95-ВР , під місцем зберігання пального розуміється місце (територія), на якому розташовані споруди та/або обладнання, та/або ємності, що використовуються для зберігання пального на праві власності або користування; під зберіганням пального - діяльність із зберігання пального (власного або отриманого від інших осіб) із зміною або без зміни його фізико-хімічних характеристик.

Аналіз змісту пп. 14.1.6 п. 14.1 ст. 14 ПК України свідчить про те, що не є акцизним складом паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі або технічному обладнанні, пристрої.

Отже, обсяг пального, що заправлений у паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі або технічному обладнанні, пристрої не враховується до обсягу отриманого пального в ємності для навантаження-розвантаження та зберігання пального у розумінні вказаної норми.

Вказаний висновок збігається із правовою позицією Верховного Суду наведеною у постанові від 13.07.2022р. № 420/14724/20.

Враховуючи все вищевикладене у сукупності, суд дійшов висновку, що податкове повідомлення-рішення від 18.07.2022 № 00017280901 Головного управлінням ДПС у Тернопільській області прийнято всупереч законодавству та фактичним обставинам справи, а тому підлягає скасуванню.

Згідно ст.17 Закону України «Про виконання рішень і застосування практики Європейського Суду з прав людини» суди застосовують при розгляді справ Конвенцію і практику Суду як джерело права.

Так, у п.29 Рішення Європейського суду з прав людини від 09.12.1994 року Справа "Руїз Торіха проти Іспанії" (серія А, №303А) Суд повторює, що згідно з його установленою практикою, яка відображає принцип, пов`язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов`язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов`язок щодо обґрунтованості рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення.

Частиною 1 ст.77 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно ч.1 ст.72 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Таким чином, на підставі ст.8 КАС України, згідно якої, усі учасники адміністративного процесу є рівними та ст.9 КАС України, згідно якої розгляд і вирішення справ у адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості, з`ясувавши обставини у справі, перевіривши всі доводи і заперечення сторін та надавши правову оцінку наданим доказам, суд дійшов висновку, що позовна вимога товариства з обмеженою відповідальністю «МВ Стеллар» до Головного управління ДПС в Тернопільській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 18.07.2022 № 00017280901 підлягає задоволенню.

Відповідно до вимог статті 244 КАС України суд під час ухвалення рішення вирішує, як розподілити між сторонами судові витрати.

При задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа (частина перша статті 139 КАС України).

Оскільки, позов підлягає до задоволення, то до відшкодування позивачу за рахунок бюджетних асигнувань відповідача підлягає сплачена сума судового збору у розмірі 15000 грн. згідно платіжного доручення №15966 від 07.11.2022.

Керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю. Податкове повідомлення - рішення Головного управління ДПС у Тернопільській області №00017280901 від 18.07.2022 року - скасувати.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Тернопільській областіна користь Товариства з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" понесені ним судові витрати зі сплати судового збору в сумі 15 000 (п`ятнадцять тисяч) гривень.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Відповідно до частини першої статті 295 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.

Згідно із статтею 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Повне судове рішення складено 06 березня 2023 року.

Реквізити учасників справи:

позивач:

- Товариство з обмеженою відповідальністю "МВ Стеллар" (місцезнаходження/місце проживання: вул. Гріга, 3,м. Тернопіль,47707 код ЄДРПОУ/РНОКПП 32578150);

відповідач:

- Головне управління ДПС у Тернопільській області (місцезнаходження/місце проживання: вул. Білецька, 1,м. Тернопіль,46003 код ЄДРПОУ/РНОКПП 44143637).

Головуючий суддяПодлісна І.М.