Постановление суда № 75177490, 06.07.2018, Апеляційний суд Київської області

Дата принятия
06.07.2018
Номер дела
369/14106/17
Номер документа
75177490
Форма судопроизводства
Гражданское
Государственный герб Украины

Справа № 369/14106/17 Головуючий у І інстанції Волчко А. Я.Провадження № 22-ц/780/3279/18 Доповідач у 2 інстанції Сержанюк А. С.Категорія 26 06.07.2018

У Х В А Л А

06 липня 2018 року Апеляційний суд Київської області у складі судді судової палати в цивільних справах - Сержанюка А.С., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В :

Рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року задоволено позовні вимоги Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України».

Не погоджуючись із ухваленим рішенням, ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу з пропуском строку апеляційного оскарження.

Так, відповідно до ч. 3 ст. 357 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Відповідно до ч. 1 ст. 354 ЦПК України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його ( її ) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи ( вирішення питання ) без повідомлення ( виклику ) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Разом з цим, в повному тексті рішення відсутня дата його складання і належних та допустимих доказів щодо цього не надано апелянтом, то враховуючи дату проголошення судового рішення, останній день для подачі апеляційної скарги є 25 червня 2018 року, з врахуванням вихідного дня.

Проте, апеляційна скарга подана 03 липня 2018 року, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

При цьому, в апеляційній скарзі зазначено, що повний текст оскаржуваного рішення було отримано 08 червня 2018 року, що також підтверджується довідковим листом до справи, однак, зазначене у відповідності до положень ч. 2 ст. 354 ЦПК України є підставою для поновлення строку на апеляційного оскарження.

Так, відповідно до вимог ч. 3 ст. 357 ЦПК України, зокрема, апелянт має право протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку.

За таких обставин, апелянту слід подати клопотання про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Оскільки апеляційна ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 подана після закінчення строків, установлених ч. 1 ст. 354 ЦПК України і апелянт не порушив питання про поновлення цього строку, то апеляційну скаргу відповідно до вимог ст.ст. 185, 357 ЦПК України слід залишити без руху та надати апелянту строк для усунення вказаних недоліків.

При цьому, усунення недоліків апеляційної скарги можливе і у більш короткий термін, передбачений чинним законодавством.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 185, 260, 261, 263, 356, 357 ЦПК України, апеляційний суд,

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 25 травня 2018 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Державний експортно-імпортний банк України» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості залишити без руху та надати апелянту строк на поновлення пропущеного строку десять днів з дня отримання ухвали.

В іншому випадку, апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута апелянту.

Ухвала апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Суддя Апеляційного суду

Київської області А.С. Сержанюк

Часті запитання

Який тип судового документу № 75177490 ?

Документ № 75177490 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 75177490 ?

Дата ухвалення - 06.07.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 75177490 ?

Форма судочинства - Гражданское

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 75177490 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Данные о судебном решении № 75177490, Апеляційний суд Київської області

Судебное решение № 75177490, Апеляційний суд Київської області было принято 06.07.2018. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить необходимые данные.

Судебное решение № 75177490 относится к делу № 369/14106/17

то решение относится к делу № 369/14106/17. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша система обеспечивает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска данных. Это позволяет результативно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 75177489
Следующий документ : 75177491