Постановление суда № 71765592, 23.01.2018, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата принятия
23.01.2018
Номер дела
760/13046/17
Номер документа
71765592
Форма судопроизводства
Административное
Компании, указанные в тексте судебного документа
Государственный герб Украины

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 760/13046/17

УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

23 січня 2018 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Кузьмишина О.М., дослідивши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Міністерства оборони України, Запорізького обласного військового комісаріату про визнання дій протиправними, стягнення коштів,зобов'язання вчинити дії, -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року позов задоволено частково.

Не погоджуючись з вказаною постановою, позивач подав апеляційну скаргу.

Відповідно до п. 13 ч. 1 Перехідних положень КАС України, судові рішення, ухвалені судами першої інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання ним чинності.

Так, судом встановлено, що постанова Солом'янського районного суду міста Києва прийнята 08 грудня 2017 року. Відтак, до даних правовідносин застосовуються строки, які були чинні до набрання чинності редакції КАС № 2147-VIII від 03.10.2017.

Таким чином, відповідно до вимог частини 2 статті 186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Судом встановлено, що постанова суду першої інстанції від 08 грудня 2017 року була отримана апелянтом 18 грудня 2017 року.

Однак, апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції, відповідно до штемпеля суду подана 15 січня 2018 року, тобто з порушенням десятиденного строку, оскільки останнім днем на подання апеляційної скарги є 28 грудня 2017 року.

Питання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції апелянтом не порушується.

Таким чином, за змістом частини 3 статті 298 КАС України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутись до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Керуючись ст. ст. 169, 298, 325, 328 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

У Х В А Л И В:

Залишити апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Солом'янського районного суду міста Києва від 08 грудня 2017 року без руху.

Запропонувати апелянту протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення апеляційної скарги без руху надати суду апеляційної інстанції заяву про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає касаційному оскарженню.

Суддя О.М.Кузьмишина

Часті запитання

Який тип судового документу № 71765592 ?

Документ № 71765592 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 71765592 ?

Дата ухвалення - 23.01.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 71765592 ?

Форма судочинства - Административное

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 71765592 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Сведения о судебном решении № 71765592, Київський апеляційний адміністративний суд

Судебное решение № 71765592, Київський апеляційний адміністративний суд было принято 23.01.2018. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные сведения об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить полезные сведения.

Судебное решение № 71765592 относится к делу № 760/13046/17

то решение относится к делу № 760/13046/17. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша платформа поддерживает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска данных. Это позволяет результативно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 71765589
Следующий документ : 71765594