ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
22 червня 2016 року Справа № 916/478/15-г Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
Головуючого Гончарука П.А. (доповідача),
суддів Кондратової І.Д.,
Стратієнко Л.В.,
розглянувши касаційну скаргу торгівельно-посередницької фірми "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г за позовом заступника прокурора Одеської області в інтересах держави в особі Одеської міської ради до виконавчого комітету Одеської міської ради, торгівельно-посередницької фірми "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача споживчого кооперативу "Успіх-авто", за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Торгівельно посередницька фірма "Успіх-Престиж", про визнання недійсним свідоцтва на право власності,-
Встановив:
Відповідно до ст. 110 Господарського процесуального кодексу України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання судовим рішенням апеляційного господарського суду законної сили.
Згідно із ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.
Касаційна скарга на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г подана 6 травня 2016 року, що підтверджується штампом Одеського апеляційного господарського суду.
Оскаржувана постанова прийнята 14 квітня 2016 року, отже останнім днем строку подання касаційної скарги було 4 травня 2016 року.
Касаційна скарга подана з пропуском встановленого законом процесуального строку на оскарження судових рішень в касаційному порядку та без клопотання про поновлення відповідного строку, що є підставою для повернення касаційної скарги без розгляду.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 86, 110, п. 5 ч. 1 ст. 111-3 Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
УХВАЛИВ:
Касаційну скаргу на ухвалу господарського суду Одеської області від 29 лютого 2016 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 14 квітня 2016 року у справі № 916/478/15-г повернути торгівельно-посередницькій фірмі "Успіх" товариства з обмеженою відповідальністю.
Головуючий П.А. Гончарук
Судді І.Д. Кондратова
Л.В. Стратієнко
Судебное решение № 58489680, Касаційний господарський суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий господарський суд України) было принято 22.06.2016. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить необходимые данные.
то решение относится к делу № 916/478/15-г. Компании, указанные в тексте настоящего судебного документа: