Постановление суда № 51893405, 14.09.2015, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата принятия
14.09.2015
Номер дела
820/993/15
Номер документа
51893405
Форма судопроизводства
Административное
Государственный герб Украины

УХВАЛА

14 вересня 2015 р.Справа № 820/993/15Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Спаскін О.А., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Військової частини - польова пошта В2950 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 10.07.2015р. по справі № 820/993/15

за позовом ОСОБА_1

до Військової частини - польова пошта В2950 , Тимчасово виконуючого обов'язки командира військової частини В2950 Пташника Євгенія Тадеушовича , Тимчасово виконуючого обов'язки начальника штабу першого заступника командира військової частини В2950 Баротова Тимура Хикмантулловича

про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 10.07.2015р. задоволено частково позов ОСОБА_1 до Військової частини - польова пошта В2950 , Тимчасово виконуючого обов'язки командира військової частини В2950 Пташника Євгенія Тадеушовича , Тимчасово виконуючого обов'язки начальника штабу першого заступника командира військової частини В2950 Баротова Тимура Хикмантулловича про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії.

Копія постанови, згідно повідомлення про вручення поштового відправлення 6115845172874, отримана Військовою частиною - польова пошта В2950 - 01.08.2015 (а.с. 206).

На зазначену постанову суду 28.08.2015 Військовою частиною - польова пошта В2950 подано апеляційну скаргу.

Згідно ч. 2 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Таким чином, останнім днем спливу строку для подання апеляційної скарги є 11.08.2015.

Як зазначено в апеляційній скарзі, причиною пропуску строку на подання апеляційної скарги є отримання копії оскаржуваної постанови командуванням Військової частини - польова пошта В2950 18.08.2015, на підтвердження чого було надано копію супровідного листа №820/993/15/51591/15 з відміткою вхідної кореспонденції установи.

Слід зазначити, що фактична дата реєстрації вхідної кореспонденції на будь-якому підприємстві чи установі не може вважатись датою отримання копії судового рішення, оскільки процесуальний строк для оскарження судового рішення починається від дати отримання представником відповідної установи поштової кореспонденції, про що може свідчити підпис уповноваженої особи на повідомленні про вручення поштового відправлення, або отримання такою особою судового рішення через канцелярію суду.

Тому, в даному випадку, не можна вважати поважними причини пропуску строку подання апеляційної скарги запізна реєстрація вхідної кореспонденції установи та передача такої на розгляд керівництву.

Відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Відтак апеляційна скарга підлягає залишенню без руху для усунення недоліків апеляційної скарги - порушення питання щодо поновлення пропущеного процесуального строку на її принесення.

Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом направлення до Харківського апеляційного адміністративного суду надання Харківському апеляційному адміністративному суду заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови Харківського окружного адміністративного суду від 10.07.2015 року по справі №820/993/15 із зазначенням інших поважних причин його пропуску. .

Враховуючи вищевикладене та керуючись ч.1 ст. 108, ч. 4 ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

У Х В А Л И В:

Апеляційну скаргу Військової частини - польова пошта В2950 на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 10.07.2015р. по справі № 820/993/15 за позовом ОСОБА_1 до Військової частини - польова пошта В2950 , Тимчасово виконуючого обов'язки командира військової частини В2950 Пташника Євгенія Тадеушовича , Тимчасово виконуючого обов'язки начальника штабу першого заступника командира військової частини В2950 Баротова Тимура Хикмантулловича про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії - залишити без руху.

Надати Військовій частині - польова пошта В2950 строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги - 30 днів з часу отримання цієї ухвали

Роз'яснити Військовій частині - польова пошта В2950 , що у разі не усунення зазначених недоліків апеляційної скарги, відповідно до ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України скарга буде повернута скаржнику.

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня отримання її копії, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя: (підпис) Спаскін О.А.

Часті запитання

Який тип судового документу № 51893405 ?

Документ № 51893405 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 51893405 ?

Дата ухвалення - 14.09.2015

Яка форма судочинства по судовому документу № 51893405 ?

Форма судочинства - Административное

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 51893405 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Сведения о судебном решении № 51893405, Харківський апеляційний адміністративний суд

Судебное решение № 51893405, Харківський апеляційний адміністративний суд было принято 14.09.2015. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить необходимые данные.

Судебное решение № 51893405 относится к делу № 820/993/15

то решение относится к делу № 820/993/15. Компании, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша система поддерживает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет эффективно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 51893400
Следующий документ : 51893409