Постановление суда № 37251798, 19.02.2014, Касаційний господарський суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий господарський суд України)

Дата принятия
19.02.2014
Номер дела
912/747/13
Номер документа
37251798
Форма судопроизводства
Хозяйственное
Государственный герб Украины

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

19 лютого 2014 року Справа № 912/747/13 Вищий господарський суд України у складі колегії:

головуючого:Черкащенка М.М.,суддів:Жукової Л.В., Студенця В.І. (доповідач),розглянувши касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Украгровибухпром" на постановуДніпропетровського апеляційного господарського суду від10.12.2013у справі № 912/747/13за позовомПриватного акціонерного товариства "Украгровибухпром" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Єврощебінь"простягнення 95 926, 09 грн.

В С Т А Н О В И В:

Подана касаційна скарга не відповідає вимогам розділу ХІІ-1 Господарського процесуального кодексу України, не приймається до розгляду та підлягає поверненню з таких підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 110 ГПК України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання судовим рішенням апеляційного господарського суду законної сили.

Згідно з ч. 3 ст. 105 ГПК України постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її прийняття.

Оскаржувана постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду прийнята 10.12.2013 та набрала законної сили в цей же день. Таким чином останнім днем строку подання касаційної скарги на зазначену постанову було 30.12.2013.

Приватне акціонерне товариство "Украгровибухпром" подало касаційну скаргу на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду 08.01.2014, тобто з пропуском строку, встановленого ч. 1 ст. 110 ГПК України без клопотання про поновлення цього строку.

При цьому, зазначення Приватним акціонерним товариством "Украгровибухпром" у примітці до касаційної скарги про те, що останній день 20-денного строку на подання касаційної скарги припав на неробочий день, а тому відповідно до ст. 51 ГПК України скарга подана в перший робочий день - 08.01.2014, тобто без пропуску цього строку, колегією суддів не приймаються, оскільки, як було зазначено вище, останнім днем строку подання касаційної скарги на зазначену постанову було 30.12.2013 - понеділок, який був робочим днем.

Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про поновлення цього строку або таке клопотання відхилено.

Оскільки Приватним акціонерним товариством "Украгровибухпром" касаційну скаргу подано після закінчення строку встановленого для її подання без клопотання про поновлення цього строку, тобто подано касаційну скаргу з порушенням вимог п. 5 ч. 1 ст. 1113 ГПК України, то ця обставина є підставою для неприйняття до розгляду касаційної скарги та її повернення.

При цьому, повернення касаційної скарги, поданої з порушенням строку без клопотання про його відновлення з посиланням на пункт 5 частини першої статті 1113 ГПК, не перешкоджає повторному поданню касаційної скарги з клопотанням про відновлення строку її подання (п. 6 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 24.10.2011 № 11 "Про деякі питання практики застосування розділу XII-1 Господарського процесуального кодексу України" із змінами і доповненнями).

На підставі викладеного та керуючись ст. 86, п. 5 ч. 1 ст. 1113 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В :

Касаційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Украгровибухпром" на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 10.12.2013 у справі № 912/747/13 з доданими до неї матеріалами повернути.

Головуючий - суддя Черкащенко М.М.

Судді: Жукова Л.В. Студенець В.І.

Часті запитання

Який тип судового документу № 37251798 ?

Документ № 37251798 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 37251798 ?

Дата ухвалення - 19.02.2014

Яка форма судочинства по судовому документу № 37251798 ?

Форма судочинства - Хозяйственное

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Данные о судебном решении № 37251798, Касаційний господарський суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий господарський суд України)

Судебное решение № 37251798, Касаційний господарський суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий господарський суд України) было принято 19.02.2014. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить полезные данные.

Судебное решение № 37251798 относится к делу № 912/747/13

то решение относится к делу № 912/747/13. Юридические лица, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша система обеспечивает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет продуктивно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 37251797
Следующий документ : 37251801