ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
29 січня 2014 року Справа № 912/909/13 Вищий господарський суд України у складі колегії суддів:
головуючого:Полякова Б. М.,суддів:Коваленка В. М., Короткевича О. Є. (доповідач у справі)розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_4на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 13.11.2013 рокуу справі№ 912/909/13за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Петрівське-плюс"доПетрівської сільської ради Петрівського району Кіровоградської областіпроВизнання недійсними та скасування рішеньВ С Т А Н О В И В :
Подана ОСОБА_4 касаційна скарга б/н від 09.12.2013 року не може бути прийнята до розгляду Вищим господарським судом України, оскільки не відповідає вимогам розділу ХІІ1 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) з наступних підстав.
Відповідно до ст. 110 ГПК України касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання судовим рішенням апеляційного господарського суду законної сили.
Оскаржувана в касаційному порядку постанова Дніпропетровського апеляційного господарського суду була прийнята 13.11.2013 року, отже останнім днем строку для подання касаційної скарги є 03.12.2013 року.
Як вбачається з матеріалів касаційної скарги, заявником пропущено строк на касаційне оскарження, про що свідчить відмітка штемпелю на конверті, в якому до Дніпропетровського апеляційного господарського суду надійшла скарга, а саме - 11.12.2013 року.
До скарги не було додано клопотання про відновлення пропущеного строку, заявленого в порядку ст. 53 ГПК України. Та не надано доказів щодо наявності поважних причин пропуску процесуального строку.
А посилання в тексті касаційної скарги, на отримання скаржником повного тексту постанови лише 26.11.2013 року, не може вважатися клопотанням про відновлення пропущеного процесуального строку в розумінні ст.53 ГПК України.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 1113 ГПК України касаційна скарга не приймається до розгляду і повертається судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання або таке клопотання відхилено про відновлення цього строку.
Відповідно до ч. 3 ст. 50 ГПК України перебіг процесуального строку, обчислюваного днями, починається наступного дня після календарної дати або настання події, якими визначено його початок.
За таких обставин касаційна скарга не може бути прийнята до розгляду та підлягає поверненню.
Керуючись ст. 50, 86, 110, п. 5 ч. 1 ст. 1113, Господарського процесуального кодексу України, Вищий господарський суд України, -
У Х В А Л И В :
Касаційну скаргу ОСОБА_4 б/н від 09.12.2013 року на постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 13.11.2013 року у справі № 912/909/13 повернути заявнику.
Головуючий Б. М. Поляков
Судді В. М. Коваленко
О.Є. Короткевич
Судебное решение № 36991856, Касаційний господарський суд Верховного Суду (до 15.12.2027 - Вищий господарський суд України) было принято 29.01.2014. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить полезные данные.
то решение относится к делу № 912/909/13. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа: