Справа №127/25784/13-ц
Провадження № 2/127/7510/13
06 листопада 2013 року
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06.11.2013 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Борисюк І.Е., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності, -
ВСТАНОВИВ:
До Вінницького міського суду Вінницької області звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності.
Ухвалою суду від 28.10.2013 року дана позовна заява залишена без руху та позивачу наданий строк на усунення недоліків, шляхом надання позовної заяви у новій редакції у відповідній кількості екземплярів із зазначенням поштового індексу, номерів засобів звязку, якщо такі відомі, а також доплати судового збору і надання оригіналу квитанції суду, в іншому випадку позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.
Згідно поштового повідомлення позивач отримала 02.11.2013 року ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 28.10.2013 року із зазначеними в ній недоліками.
06.11.2013 року позивачем через канцелярію суду надано заяву на виконання вимог ухвали суду від 28.10.2013 року. Однак, строк для усунення недоліків закінчився 04.11.2013 року.
За правилами ст. 69 ЦПК України перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою повязано його початок.
Згідно ч. 1 та ч. 2 ст. 72 ЦПК України право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, якщо суд за клопотанням особи, що їх подала, не знайде підстав для поновлення або продовження строку.
Отже, строк виконання ухвали суду закінчився 04.11.2013 року.
Позивачем до суду не подавалось клопотання про продовження строку для усунення недоліків. Поважних причин невиконання вимог ухвали суду від 28.10.2013 року у визначений термін суду не повідомлено.
Згідно ч. 3 ст. 27 ЦПК України особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно здійснювати свої процесуальні права і виконувати процесуальні обов'язки.
Оскільки недоліки заяви зазначені в ухвалі суду не були усунуті у визначений судом строк, позовну заяву відповідно до вимог ч. 2 ст. 121 ЦПК України слід вважати неподаною та повернути позивачу.
Відповідно до ч. 5 ст. 121 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Враховуючи викладене, керуючись ч. 2, ч. 4, ч. 5 ст. 121 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визначення часток у спільній власності вважати неподаною та повернути позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя:
Судебное решение № 34695720, Вінницький міський суд Вінницької області было принято 06.11.2013. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти важные данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам быстро находить важные данные.
то решение относится к делу № 127/25784/13-ц. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа: