Єдиний державний реєстр судових рішень
532/1493/22
2/532/44/2023
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 травня 2023 р. м. Кобеляки
Кобеляцький районний суд Полтавської області у складі головуючого судді Макарчука С.М., розглянувши в м. Кобеляки цивільну справу № 532/1493/22 за позовом Акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу кредитором спадкодавця,
Встановив:
Ухвалою Кобеляцького районного суду Полтавської області від 16 травня 2023 року на підставі ч.11 ст. 187 ЦПК України залишено без руху позовну заяву Акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу кредитором спадкодавця та надано позивачеві п`ятиденний строк для усунення недоліків шляхом виконання вимог п.4 ч.3 ст. 175 ЦПК України щодо усіх залучених ним відповідачів, оскільки позивачем заявлено вимогу лише до одного відповідача - ОСОБА_3 , тоді як до ОСОБА_2 як відповідача зміст позовних вимог всупереч вказаній вимозі ст. 175 ЦПК Украхни у позовній заяві не зазначено.
Копія ухвали отримана позивачем 22 травня 2023 року (а.с. 183), таким чином, встановлений судом строк сплив 27 травня 2023 року, а тому, з урахуванням положень ст. 124 ЦПК України, останнім днем для усунення недоліків позовної заяви є 29 травня 2023 року.
Станом на 31 травня 2023 року зазначений строк є таким, що закінчився.
Недоліки позовної заяви позивачем не усунено, клопотань про продовження чи поновлення вказаного строку до суду не надходило.
Відповідно до ч.13 ст. 187 ЦПК України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду.
Відповідно до п.8 ч.1 ст. 257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо провадження у справі відкрито за заявою, поданою без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, та не було сплачено судовий збір і позивач не усунув цих недоліків у встановлений судом строк.
Враховуючи викладене, керуючись ч.13 ст. 187, п.8 ч.1 ст. 257, ст.ст. 258, 260, 261, 353 ЦПК України, суд,
Постановив:
Позов Акціонерного товариства "Комерційний банк "ПриватБанк" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу кредитором спадкодавця - залишити без розгляду.
Роз`яснити, що особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Ухвала, як така, що постановлена судом поза межами судового засідання, набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Повний текст ухвали складено 31 травня 2023 року.
Суддя
Судебное решение № 111222432, Кобеляцький районний суд Полтавської області было принято 31.05.2023. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти ключевые сведения об этом судебном решении. Мы предлагаем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить ключевые сведения.
то решение относится к делу № 532/1493/22. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа: