
Справа № 322/443/20
У Х В А Л А
ПРО ПОВЕРНЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ
10 серпня 2020 року смт. Новомиколаївка
Суддя Новомиколаївського районного суду Запорізької області Шиш А.Б. розглянувши матеріали за адміністративним позовом ОСОБА_1 до поліцейського 2 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Запорізькій області Шепеля Ігоря Олександровича про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі,
в с т а н о в и в:
ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправними дії інспектора 2 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Запорізькій області Шепеля І.О. та скасувати винесену ним постанову серії ЕАК 2498134 від 07 травня 2020 року про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КУпАП, а також винести окрему ухвалу, щодо вжиття до відповідача заходів дисциплінарного впливу за грубі порушення вимог закону та неналежне виконання професійних обов`язків та направити її до Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, встановивши строк для надання відповіді залежно від змісту вказівок та терміну, необхідного для їх виконання.
Ухвалою судді від 18 травня 2020 року вказана позовна заява була залишена без руху, оскільки була подана з порушенням вимог ч. 3 ст. 161 КАС України, а саме позивачем до позовної заяви не додано документ про сплату судового збору чи документ, який підтверджує підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Для усунення зазначених в ухвалі недоліків судом позивачу був встановлений строк, тривалістю десять днів з дня отримання копії вказаної ухвали, але не менше, ніж строк дії карантину, пов`язаного із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).
Як вбачається з повідомлення про вручення поштового відправлення, копію вищезазначеної ухвали судді позивачем було отримано 21 травня 2020 року. Таким чином, останнім днем десятиденного строку для усунення недоліків було 01 червня 2020 року, проте вказаний строк був продовжений до 05 серпня 2020 року відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 18 червня 2020 року.
Проте, у встановлений строк, позивач недоліки не усунув.
Згідно ч. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
У зв`язку з цим позовна заява підлягає поверненню позивачу.
Керуючись п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України, суддя
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до поліцейського 2 роти 3 батальйону Управління патрульної поліції в Запорізькій області Шепеля Ігоря Олександровича про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі, вважати неподаною і повернути позивачу.
Роз`яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена до Запорізького апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення в повному обсязі.
Повний текст ухвали складений 10 серпня 2020 року.
Суддя А.Б.Шиш
Судебное решение № 90868598, Новомиколаївський районний суд Запорізької області было принято 10.08.2020. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые сведения об этом судебном решении. Мы предлагаем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам быстро находить необходимые сведения.
то решение относится к делу № 322/443/20. Компании, указанные в тексте настоящего судебного документа: