
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
23 квітня 2020 року м. Київ № 640/5093/20
Cуддя Окружного адміністративного суду міста Києва Огурцов О.П., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами
Товариства з обмеженою відповідальністю "Альянс-Новобуд" доМіністерства юстиції України третя особаТовариство з обмеженою відповідальністю "ГРАССФІЛД"про визнання протиправним та скасування наказу,В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альянс-Новобуд" (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Незалежності, 14, кв. 205, код ЄДРПОУ 35326295) звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Міністерства юстиції України (01601, м. Київ, вул. Городецького, 13 код ЄДРПОУ 00015622), третя особа - Товариство з обмеженою відповідальністю "ГРАССФІЛД" (07400, Київська область, м. Бровари, вул. Київська, 154, офіс 16, код ЄДРПОУ 41889006) про визнання протиправним та скасування наказу від 24.02.2020 № 652/5, скасування дії щодо внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно запису про право власності № 3566417.
Ухвалою від 11.03.2020 позовну заяву залишено без руху у зв`язку із встановленням недоліків позовної заяви. Позивачам було запропоновано у десятиденний строк з дня отримання копії ухвали усунути викладені в ухвалі суду недоліки позовної заяви у вказаний спосіб.
Копія вказаної ухвали отримана засобами поштового зв`язку представнику позивача 26.03.2020, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштових відправлень № 0105104878322. Таким чином, останнім днем на усунення недоліків позовної заяви є 06.04.2020.
Станом на день підписання даної ухвали документів на усунення недоліків позовної заяви від позивача не надходило. Також до суду не надходило заяв позивача щодо продовження строку усунення недоліків відповідно до пункту 3 Прикінцевих положень Кодексу адміністративного судочинства України.
Отже, у встановлений судом строк позивач не усунув недоліки позовної заяви.
Пунктом 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху. Одночасно суд роз`яснює, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Враховуючи наведене, керуючись статтями 169, 241-243, 248, 251 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
1. Позовну заяву повернути позивачу.
2. Копію ухвали разом із позовною заявою та доданими до неї документами надіслати позивачам.
Згідно з частиною другою статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п`ятнадцяти днів за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.П. Огурцов
Судебное решение № 88908339, Окружний адміністративний суд міста Києва было принято 23.04.2020. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти важные сведения об этом судебном решении. Мы предлагаем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить важные сведения.
то решение относится к делу № 640/5093/20. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа: