Постановление суда № 83145943, 09.07.2019, Печерский районный суд города Киева

Дата принятия
09.07.2019
Номер дела
757/35369/19-к
Номер документа
83145943
Форма судопроизводства
Уголовное
Государственный герб Украины

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/35369/19-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 липня 2019 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Ільєва Т.Г., при секретарі Шевченко А.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання заступника начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Опанасенка В.І. про арешт майна та передачу його в управління, -

В С Т А Н О В И В:

09.07.2019 заступник начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Опанасенко В.І. звернувся з клопотанням про арешт майна та передачу його в управління.

Клопотання обґрунтовує тим, що Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014000000000521 від 18.06.2014 за підозрою колишнього Голови Державної податкової служби України (Міністра доходів і зборів України) ОСОБА_1 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364; ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України та за підозрою ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України.

Так, в ході досудового розслідування встановлено необхідність у накладенні арешту на майно, яке належить ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437) шляхом позбавлення права на відчуження, розпорядження та користування ним, з метою збереження речових доказів та забезпечення спеціальної конфіскації.

Крім того, враховуючи ч. 6 ст. 100 КПК України, прокурор вважає за необхідне передати вказане майно в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, та для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

У судове засідання прокурор/слідчий не з`явився, про місце і час розгляду клопотання повідомлений належним чином, через канцелярію суду подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, вимоги підтримує та просить задовольнити.

Власник майна та його представник в судове засідання не викликалися, з урахуванням приписів ст. 172 КПК України, оскільки слідчий суддя, враховуючи наявність обставин, зазначених у клопотанні (ризики вчинення перешкод, які унеможливлять передачу та забезпечення ефективного управління майном), дійшов висновку, що це є необхідним з метою забезпечення арешту майна та передачі його в управління.

Частиною 1 статті 172 КПК України передбачено окрім іншого, що неприбуття слідчого, прокурора у судове засідання не перешкоджає розгляду клопотання.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

За таких обставин, приймаючи до уваги те, що слідчий суддя, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством України, створив необхідні умови для реалізації особою, яка подала клопотання, її процесуальних прав на участь у розгляді цієї справи в суді, ураховуючи, що підстав для визнання явки представника сторони обвинувачення обов`язковою не має, вважаю за можливе розглянути клопотання у його відсутність.

Вивчивши клопотання, дослідивши його матеріали, слідчий суддя за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення, приходить до наступного висновку.

Судовим розглядом вставлено, що Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42014000000000521 від 18.06.2014 за підозрою колишнього Голови Державної податкової служби України (Міністра доходів і зборів України) ОСОБА_1 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364; ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України та за підозрою ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України.

Прокурор вказує, що у цьому кримінальному провадженні розслідуються обставини створення злочинної організації Президентом України ОСОБА_6 , до якої залучено Прем`єр-міністра України ОСОБА_7 , заступника Голови, у подальшому Голову Державної податкової служби України, Міністра доходів і зборів України ОСОБА_1 , та участі у вказаній злочинній організації службових осіб системи Державної податкової адміністрації України, у подальшому Державної податкової служби України та Міністерства доходів і зборів України, а також інших невстановлених слідством осіб, з метою вчинення тяжкого злочину проти держави, а саме втілення на рівні держави злочинної схеми незаконного збагачення для себе та близького оточення за рахунок коштів від здійснення організації контрольованого ухилення від сплати податків суб`єктами господарювання - платниками податку на додану вартість.

В ході досудового розслідування вказаного кримінального провадження колишній голова ДПС України та в подальшому Міністр доходів та зборів України ОСОБА_1 підозрюється в участі в організованій ОСОБА_6 злочинній організації, вчиненні у її складі тяжкого злочину у сфері службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі у великому розмірі, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України та у створенні злочинної організації, керівництві такою організацію з метою вчиненні на протязі 2011-2017 легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом внаслідок вчинення фінансових операції, правочинів з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховування, маскування незаконного походження таких коштів, володіння ними, прав на такі кошти, джерела їх походження, місцезнаходження, переміщення, зміну їх форми (перетворення), а так само набуття, володіння, використання коштів, одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, в особливо великому розмірі, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України.

Сторона обвинувачення вказує, що однією з юридичних осіб, залученою до схеми легалізації (відмивання) грошових коштів, одержаних злочинним шляхом, виступало ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437), яке за рахунок надходжень (інвестицій) від компаній - нерезидентів України, які перебували під контролем учасників злочинної організації на чолі з ОСОБА_1 , набуло у власність активи у значному розмірі.

Згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань засновниками (учасниками) юридичної особи ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437) станом на даний час являються підозрювані ОСОБА_2 та ОСОБА_4 .

Прокурор вказує, що на даному етапі досудового розслідування виникла необхідність у накладенні арешту на майно ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР " (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437), яке було набуте з метою маскування активів та вартість якого сплачена через легалізацію грошових коштів отриманих від діяльності підприємств, які були задіяні у злочинній організації ОСОБА_1 .

Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Відповідно до ч.5ст.9 КПК України, кримінальне процесуальне законодавство України застосовується з урахуванням практики Європейського суду з прав людини, а саме у рішенні по справі «Жушман проти України» зазначається - «Кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Ніхто не може бути позбавлений своєї власності».

Європейський суд з прав людини через призму своїх рішень неодноразово акцентував увагу на тому, що володіння майном повинно бути законним (див. рішення у справі "Іатрідіс проти Греції" [ВП], заява N 31107/96, п. 58, ECHR 1999-ІІ). Вимога щодо законності у розумінні Конвенції вимагає дотримання відповідних положень національного законодавства та відповідності принципові верховенства права, що включає свободу від свавілля (див. рішення у справі "Антріш проти Франції", від 22 вересня 1994 року, Series А N 296-А, п. 42, та "Кушоглу проти Болгарії", заява N 48191/99, пп. 49 - 62, від 10 травня 2007 року). Будь-яке втручання державного органу у право на мирне володіння майном повинно забезпечити "справедливий баланс" між загальним інтересом суспільства та вимогами захисту основоположних прав конкретної особи. Необхідність досягнення такого балансу відображена в цілому в структурі статті 1 Першого протоколу. Необхідного балансу не вдасться досягти, якщо на відповідну особу буде покладено індивідуальний та надмірний тягар (див., серед інших джерел, рішення від 23 вересня 1982 року у справі "Спорронг та Льонрот проти Швеції", пп. 69 і 73, Series А N 52). Іншими словами, має існувати обгрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, яку прагнуть досягти (див., наприклад, рішення від 21 лютого 1986 року у справі "Джеймс та інші проти Сполученого Королівства", п. 50, Series А N 98).

Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.

Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.

Відповідно до вимог до ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення: збереження речових доказів; спеціальної конфіскації; конфіскації майна як виду покарання або заходу кримінально-правового характеру щодо юридичної особи; відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення (цивільний позов), чи стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди.

Згідно з положеннями ч. 3 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у статті 98 цього Кодексу.

Згідно з ч. 4 ст. 170 КПК України у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої цієї статті, арешт накладається на майно підозрюваного, або третьої особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно підлягатиме спеціальній конфіскації у випадках, передбачених Кримінальним кодексом України.

Арешт накладається на майно третьої особи, якщо вона набула його безоплатно або за вищу або нижчу ринкової вартості і знала чи повинна була знати, що таке майно відповідає будь-якій із ознак, зазначених у пунктах 1-4 частини першої статті 96-2 Кримінального кодексу України.

Відповідно до вимог ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна.

Арешт може бути накладений і на майно, на яке раніше накладено арешт відповідно до інших актів законодавства. У такому разі виконанню підлягає ухвала слідчого судді, суду про накладення арешту на майно відповідно до правил цього Кодексу.

За викладених обставин, слідчий суддя приходить до переконання про наявність підстав для накладення арешту з метою забезпечення збереження речових доказів та спеціальної конфіскації майна ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР", враховуючи приписи ст. 96-2 КК України, відповідно до якої майно ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" підлягає спеціальній конфіскації, оскільки набуто внаслідок вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255; ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 364; ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 209 КК України, які є предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42018000000000521.

При винесенні даного рішення судом враховано правову позицію висловлену у рішенні Європейського суду з прав людини у справі «Раймондо проти Італії» від 22 лютого 1994 року про те, що арешт, поза сумнівом, застосували як проміжний захід, що має забезпечити в разі необхідності подальшу конфіскацію майна, яке вважають імовірно результатом незаконної діяльності.

Так, згідно з абзацом сьомим частини шостої статті 100 КПК України, речові докази вартістю понад 200 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, якщо це можливо без шкоди для кримінального провадження, передаються за письмовою згодою власника, а в разі її відсутності - за рішенням слідчого судді, суду Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, для здійснення заходів з управління ними з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому цієї частини, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 98 КПК України, речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.

У випадках, передбачених пунктами 2, 4 та абзацом сьомим частини шостої цієї статті, слідчий за погодженням із прокурором або прокурор звертається з відповідним клопотанням до слідчого судді місцевого суду, в межах територіальної юрисдикції якого здійснюється досудове розслідування, або до суду під час судового провадження, яке розглядається згідно із статтями 171-173 цього Кодексу. Прокурор у випадку, передбаченому абзацом сьомим частини шостої цієї статті, не пізніше наступного робочого дня з моменту постановлення ухвали слідчого судді, суду надсилає копію цієї ухвали Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, із зверненням щодо прийняття активів, а також вживає невідкладних заходів щодо передачі цих активів Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Частиною першою статті 2 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (далі - Закон) передбачено, що Національне агентство є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, та/або з управління активами, на які накладено арешт або які конфісковано у кримінальному провадженні.

У пункті 4 частини першої статті 9 Закону зазначається, що на Національне агентство покладено функцію з проведення оцінки, ведення обліку та управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні.

За абзацом четвертим частини першої статті 1 Закону, управляючи активами, Національне агентство забезпечує збереження активів, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, та їх економічної вартості.

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону, управління активами, зазначеними у частині першій цієї статті, здійснюється Національним агентством на умовах ефективності, а також збереження та збільшення їх економічної вартості.

Абзацом першим частини першої статті 19 Закону встановлено, що Національне агентство здійснює управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у тому числі як захід забезпечення позову - лише щодо позову, пред`явленого в інтересах держави, із встановленням заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами, сума або вартість яких дорівнює або перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня відповідного року.

Відповідно до абзацу другого частини першої статті 19 Закону, активи, визначені абзацом першим цієї статті, приймаються в управління на підставі ухвали слідчого судді, суду чи згоди власника активів.

Згідно з частиною другою статті 19 Закону, у разі прийняття в управління активів, які чи права на які та їх обтяження підлягають державній реєстрації, Національне агентство надсилає того самого дня інформацію про накладення арешту на активи органам, що ведуть державні реєстри таких активів, прав на них або їх обтяжень.

Частиною першою статтею 21 Закону встановлено, що управління рухомим та нерухомим майном, цінними паперами, майновими та іншими правами здійснюється Національним агентством шляхом реалізації відповідних активів або передачі їх в управління.

Вимогами абзацу другого частини другої статті 21 Закону передбачено, що управління активами здійснюється на підставі договору, укладеного відповідно до глави 70 Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом, між Національним агентством та управителем визначеним за результатами конкурсу відповідно до абзацу першого частини другої зазначеної статті Закону.

Згідно з частиною четвертою статті 21 Закону, майно, в тому числі у вигляді предметів чи великих партій товарів, зберігання якого через громіздкість або з інших причин неможливе без зайвих труднощів, або витрати із забезпечення спеціальних умов зберігання якого чи управління яким співмірні з його вартістю, або яке швидко втрачає свою вартість, а також майно у вигляді товарів або продукції, що піддаються швидкому псуванню, підлягає реалізації за цінами щонайменш не нижче ринкових.

У разі надходження винесеного у межах наданих законом повноважень рішення прокурора, а також судового рішення, що набрало законної сили, яким скасовано арешт прийнятих в управління активів, Національне агентство у триденний строк повертає їх законному власнику.

Вимогами статті 24 Закону, встановлено, що надходження від здійснюваного Національним агентством управління активами, а також кошти, одержані на підставі міжнародних угод щодо розподілу та повернення активів в Україну, перераховуються до державного бюджету.

Приймаючи таке рішення, слідчий суддя оцінює індивідуальні ознаки та властивості арештованого у даному кримінальному провадженні майна, вартість якого значно перевищує 200 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня 2019 року, та як наслідок виходить з того, що зазначені у клопотанні підстави для передачі майна на здійснення заходів з управління ним, мають місце та підтверджуються на цьому етапі розслідування достатньою сукупністю даних, які приведені у клопотанні прокурора та доданих матеріалах та одночасно враховує, що слідчий суддя на даному етапі провадженні не вправі вирішувати питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити необхідність передачі такого майна на здійснення заходів з управління ним, з метою забезпечення їх збереження або збереження їхньої економічної вартості, а речові докази, зазначені в абзаці першому ч. 6 ст. 100 КПК України, такої самої вартості - для їх реалізації з урахуванням особливостей, визначених законом.

Разом з тим, вжиття заходів щодо управління вказаним арештованим майном спрямоване на захист інтересів власника майна, оскільки гарантує останньому збереження його вартості, а також дає можливість збільшити цю вартість, тим самим компенсуються усі негативні наслідки застосування такого арешту.

Прокурором в клопотанні наведено вагомі доводи, що незастосування заходів щодо передачі в управління Національному агентству майна та в результаті цього невжиття заходів щодо збереження арештованого майна утруднить або зробить неможливим (втрата, погіршення фізичного стану майна, зменшення його економічної вартості) застосування негативних наслідків до підозрюваних у разі винесення обвинувального висновку стосовно останнього, а у разі винесення виправдувального вироку може стати порушенням прав підозрюваного у вигляді втрати вартості майна за час його перебування під арештом, що в обох випадках унеможливить досягнення завдань кримінального провадження.

Зважаючи на викладене, з метою збереження та збільшення економічної вартості арештованого майна, враховуючи при цьому процесуальну позицію сторони обвинувачення, яка вказує на неможливість самостійно здійснити управління вказаним майном, та враховуючи при цьому об`єктивну необхідність виключити прямий або опосередкований вплив та посягання підозрюваних на арештоване майно, запобігти можливості знищення, відчуження майна, виключення ймовірності користування майном, та разом з тим, у випадку винесення виправдувального вироку зможе запобігти порушенню прав підозрюваного у вигляді втрати вартості майна за час його перебування під арештом, слідчий суддя приходить до переконання про задоволення клопотання з метою досягнення завдань кримінального провадження.

На підставі викладеного керуючись ст. ст. 2, 9, 100, 131, 170-173, 309 КПК України, ст.ст. 1,9, 19, 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», слідчий суддя,

У Х В А Л И В:

Клопотання заступника начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Опанасенка В.І. про арешт майна та передачу його в управління - задовольнити.

Накласти арешт на майно, яке належить ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437), шляхом позбавлення права на відчуження, розпорядження та користування, а саме:

?Незавершене будівництво, 9% готовності за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер 253913732231)

?Земельна ділянка площею 0,0173 га, кадастровий номер НОМЕР_1 за адресою: АДРЕСА_2 (реєстраційний номер 156231332231)

?Земельна ділянка площею 0,1569 га, кадастровий номер НОМЕР_2 за адресою: АДРЕСА_2 (реєстраційний номер 137059532231)

?Земельна ділянка площею 0,3 га, кадастровий номер НОМЕР_3 за адресою: АДРЕСА_2 (реєстраційний номер НОМЕР_4 )

?Земельна ділянка площею 0,3 га, кадастровий номер НОМЕР_5 за адресою: АДРЕСА_2 (реєстраційний номер НОМЕР_6 )

?Земельна ділянка площею 0,1977 га, кадастровий номер НОМЕР_7 за адресою: АДРЕСА_1 (реєстраційний номер НОМЕР_8 )

?Житловий будинок за адресою: АДРЕСА_2 , площею 780,6 кв.м. (реєстраційний номер 9129568)

?Житловий будинок за адресою: АДРЕСА_2 , площею 433,2 кв.м. (реєстраційний номер 7259288)

?Машиномісце №80 на нижньому рівні підвального поверху двох зблокованих 18-ти поверхових житлових будинків літ.А-18 за адресою: АДРЕСА_3 (реєстраційний номер 36495914)

?Машиномісце №82 на нижньому рівні підвального поверху двох зблокованих 18-ти поверхових житлових будинків літ.А-18 за адресою: АДРЕСА_3 (реєстраційний номер 36495949)

?Машиномісце №84 на нижньому рівні підвального поверху двох зблокованих 18-ти поверхових житлових будинків літ.А-18 за адресою: АДРЕСА_3 (реєстраційний номер 36495989)

?Квартира за адресою: АДРЕСА_4 (реєстраційний номер 32270199)

?Машиномісце за адресою: АДРЕСА_5 (реєстраційний номер 33836956)

?Машиномісце за адресою: АДРЕСА_4 (реєстраційний номер 33847888)

?Машиномісце за адресою: АДРЕСА_6 (реєстраційний номер 33848180)

?Нежитлові приміщення №203 площею 162,6 кв.м. за адресою: АДРЕСА_7 (реєстраційний номер 29521510)

?Машиномісце № АДРЕСА_8 за адресою: АДРЕСА_7 (реєстраційний номер 29524181)

?Нежитлові приміщення №901 площею 474,5 кв.м. за адресою: АДРЕСА_7 (реєстраційний номер 29524530)

?Машиномісце АДРЕСА_7 за АДРЕСА_9 : АДРЕСА_7 (реєстраційний номер 29524681)

?Машиномісце АДРЕСА_10 за АДРЕСА_9 : АДРЕСА_7 (реєстраційний номер 29526214)

?Квартира за адресою: АДРЕСА_11 (реєстраційний номер 36495746)

?Квартира за адресою: АДРЕСА_12 (реєстраційний номер 36495814)

Грошові кошти на банківських рахунках:

?№ НОМЕР_9 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_10 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_10 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-україниська гривня;

?№ НОМЕР_11 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_12 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_13 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_14 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_15 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_16 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_17 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_18 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_19 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_20 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_21 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_22 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_23 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_24 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_25 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_26 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_27 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_28 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_29 , відкритому у ПАТ "УКРСОЦБАНК" (МФО 300023), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_30 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_30 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_30 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_30 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_31 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_32 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_33 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_33 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_33 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_33 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_34 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_34 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_34 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_34 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_35 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_35 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_35 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_35 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_36 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_36 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_36 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_36 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_11 , відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_37 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_37 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_37 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_37 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_38 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_38 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_38 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_38 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_39 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_39 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_39 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_39 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_40 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_40 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_40 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_40 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_41 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_41 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_41 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_41 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_42 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_43 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_43 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_44 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_45 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_46 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_46 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_46 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_46 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_47 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_47 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_47 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_47 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_48 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_48 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_48 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_48 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_49 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_49 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_49 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_49 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_50 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 643-російський рубль;

?№ НОМЕР_50 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 840-долар США;

?№ НОМЕР_50 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 978-ЄВРО;

?№ НОМЕР_50 , відкритому у АБ "УКРГАЗБАНК" (МФО 320478), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_45 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_51 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня;

?№ НОМЕР_52 , відкритому у ПАТ "СБЕРБАНК" (МФО 320627), валюта 980-українська гривня.

Цінні папери на банківських рахунках у цінних паперах:

?№304899-UA40000004, відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902);

?№304899-UA40000030, відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902);

?№304899-UA40000031, відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902);

?№304899-UA40000032, відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902);

№304899-UA40000033, відкритому у ПАТ "БАНК ЮНІСОН" (МФО 380902).

Накласти арешт на майно, яке належить ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437), а саме заборонити вчиняти будь-які дії щодо відчуження корпоративних прав ТОВ "КИЇВ СІТІ АПАРТМЕНТС" (код ЄДРПОУ 38472545, колишня назва - ТОВ "ЮНІСОН АПАРТМЕНТС") в частині 12% від загальної частки; ТОВ "ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА СКІФ" (код ЄДРПОУ 37295568) в частині 10% від загальної частки; ТОВ "ГОЛДВЕЙН" (код ЄДРПОУ 38148517) в частині 100% від загальної частки; ТОВ "ЮНІСОН ГРУП" (код ЄДРПОУ 37545528) в частині 10% від загальної частки, які належать їх учаснику ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437).

Визначити порядок зберігання речових доказів у кримінальному провадженні №42014000000000521 від 18.06.2014 шляхом передачі у порядку та на умовах, визначених ст.ст. 19, 21 Закону України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901), в управління майно належне ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437).

Зобов`язати Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (код ЄДРПОУ 41037901) забезпечити реєстрацію прав на управління та інших речових прав, що виникатимуть на підставі даної ухвали щодо передачі Національному агентству в управління нерухоме майно належне ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437). Реєстрацію здійснити у суб`єкта державної реєстрації прав на нерухоме майно.

Заборонити державному реєстратору та нотаріусам вносити зміни пов`язані зі зміною засновника, зміни в статутні документи товариств, а також будь-які інші реєстраційні дії щодо ТОВ "КИЇВ СІТІ АПАРТМЕНТС" (код ЄДРПОУ 38472545, колишня назва - ТОВ "ЮНІСОН АПАРТМЕНТС") в частині 12% від загальної частки; ТОВ "ОХОРОННЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРУПА СКІФ" (код ЄДРПОУ 37295568) в частині 10% від загальної частки; ТОВ "ГОЛДВЕЙН" (код ЄДРПОУ 38148517) в частині 100% від загальної частки; ТОВ "ЮНІСОН ГРУП" (код ЄДРПОУ 37545528) в частині 10% від загальної, які належать їх учаснику ТОВ "КУА"ЕКСЕЛЬСІОР" (колишня назва - ТОВ "КУА "ЮНІСОН ФІНАНС" код за ЄДРПОУ 38150437).

Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора, що здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні №42014000000000521 від 18.06.2014.

Ухвала слідчого судді підлягає негайному виконанню в частині накладення арешту на майно.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена в частині накладення арешт на майно протягом п`яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Слідчий суддя Т.Г. Ільєва