
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
18 квітня 2019 року № 826/13413/17
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Скочок Т.О., розглянувши у в порядку письмового провадження адміністративну справу
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Абсолют фінанс» доГоловного управління ДФС у м. Києвіпро визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404, - В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Абсолют фінанс», код ЄДРПОУ 36060724 (далі також - позивач, ТОВ «ФК Абсолют фінанс») з позовом до Головного управління ДФС у м. Києві (далі також - відповідач, ГУ ДФС у м. Києві), в якому просило: визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404.
Позовні вимоги мотивовані протиправністю прийнятого контролюючим органом податкового повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404, яким до ТОВ «ФК Абсолют фінанс» застосовано фінансову санкцію у вигляді штрафу у розмірі 1 700 грн. за порушення п. 2 ст. 4 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР. Позивач вважає, що у контролюючого органу не було правових підстав для притягнення ТОВ «ФК Абсолют фінанс» до відповідальності за порушення встановленого законом порядку виконання операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, оскільки фінансова компанія не належить до уповноважених банків та їх агентів. Крім того, на момент проведення фактичної перевірки ТОВ «ФК Абсолют фінанс» не зобов'язана була використовувати у своїй діяльності реєстратори розрахункових операцій в силу положень абз. 2 п. 7 розд. ІІ Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України та змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 №502, та тієї обставини, що наказ ДФС України від 16.06.2016 №535, яким затверджено Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, втратив чинність на підставі іншого наказу ДФС України від 28.09.2016 №813.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24.10.2017 відкрито провадження у справі №826/13413/17 за вказаним позовом ТОВ «ФК Абсолют фінанс», закінчено підготовче провадження та дану справу призначено до судового розгляду в судовому засіданні.
У призначеному судовому засіданні 13.12.2017 представник позивача заявлені позовні вимоги підтримав повністю, а представник відповідача проти позову заперечував з підстав і мотивів, що наведені у тексті його заперечень проти позову.
Свої заперечення проти позову відповідач обґрунтовує тим, що в ході проведеної фактичної перевірки однієї з господарських одиниць позивача встановлено, що фінансовою компанією не дотримано вимог п. 2 ст. 4 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо проведення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти в пункті обміну валюти через зареєстрований, опломбований у встановленому порядку та переведений у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням у двох примірниках розрахункових документів, а саме - в частині реєстрації в органах ДФС реєстратора розрахункових операцій. Відповідно до п. 1 ст. 18 зазначеного вище Закону наведена обставина є підставою для застосування фінансової санкції до позивача, у зв'язку з чим було прийнято оспорюване податкове повідомлення-рішення.
13.12.2017 суд на підставі ч. 4 ст. 122 Кодексу адміністративного судочинства України (у редакції чинній на момент вчинення відповідної процесуальної дії) ухвалив про подальший розгляд справи в порядку письмового провадження.
Розглянувши подані особами, які беруть участь у справі, документи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та заперечення, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
Відповідно до свідоцтва серії ФК №218, виданого позивачу Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, фінансову компанію ТОВ «ФК Абсолют фінанс» (код ЄДРПОУ 36060724) зареєстровано як фінансову установу. Крім того, 01.08.2016 Національним банком України видано ТОВ «ФК Абсолют фінанс» генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій (в т.ч. діяльності з обміну валют) строком дії до 31.07.2019.
У період з 19.06.2017 по 23.06.2017 працівниками Головного управління ДФС у Запорізькій області проведено фактичну перевірку господарської одиниці ТОВ «ФК Абсолют фінанс» (код ЄДРПОУ 36060724, юридична адреса: м. Київ, вул. Ярославів вал, 10-Б) - відділення №6, розташованого за адресою: м. Запоріжжя, вул. запорізька, 13, прим. 75. За результатами такої перевірки контролюючим органом складено акт № 0310/08/01/14/36060724 від 23.06.2017 (далі також - акт перевірки), де зроблено висновок про порушення ТОВ «ФК Абсолют фінанс» вимог п. 2 ст. 4 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР. А саме на стор. 3 акта перевірки зафіксовано, що «…встановлено проведення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти через незареєстрований у встановленому порядку реєстратор розрахункових операцій, а саме: при продажу 10,00 доларів США на загальну суму 259,80 грн. (тобто, вартістю 25,98 грн. за 1 долар США) застосовувався реєстратор розрахункових операцій, який станом на 19.06.2017 не зареєстрований в органах ДФС. У ході проведення перевірки перевіряючим надано довідку про опломбування РРО від 16.06.2017 від Центру сервісного обслуговування ТОВ «ТЦ Укрсервіс» та акт №108763від 16.06.2017 щодо введення в експлуатацію РРО. Відповідно до реєстраційного посвідчення №2000336756, виданого ДПІ у Печерському районі ГУ ДФС у м. Києві, реєстратор розрахункових операцій КСТ-В2, заводський номер ВК3001021951 (версія В2-1) зареєстровано на Запорізьке відділення №6 ТОВ «ФК Абсолют фінанс» за адресою: м. Запоріжжя, вул. запорізька, 13, прим. 75, - 21.06.2017.
13.07.2017 ГУ ДФС у м. Києві на підставі цього акта перевірки прийнято податкове повідомлення-рішення форми «С» за №0034581404, яким до ТОВ «ФК Абсолют фінанс» на підставі пункту 1 ст. 18 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», застосовано фінансову санкцію у вигляді штрафу за платежем «штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» у розмірі 1 700 грн.
За результатами адміністративного оскарження, в порядку визначеному ст. 56 Податкового кодексу України, рішенням Державної фіскальної служби України від 19.09.2017 №20887/6/99-99-11-03-01-25 скаргу платника (позивача) залишено без задоволення, а податкове повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404 - без змін.
Розглядаючи справу по суті, суд виходить з наступного.
Відповідно до преамбули Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР, цей Закон визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.
Згідно ст. 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 №265/95-ВР (далі - Закон №265/95-ВР), розрахункова операція - це приймання від покупця готівкових коштів, платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо за місцем реалізації товарів (послуг), видача готівкових коштів за повернутий покупцем товар (ненадану послугу), а у разі застосування банківської платіжної картки - оформлення відповідного розрахункового документа щодо оплати в безготівковій формі товару (послуги) банком покупця або, у разі повернення товару (відмови від послуги), оформлення розрахункових документів щодо перерахування коштів у банк покупця.
За змістом норм п. 1 і 2 ст. 3 Закону №265/95-ВР суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов'язані, зокрема:
- проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок;
- видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, включаючи ті, замовлення або оплата яких здійснюється з використанням мережі Інтернет, при отриманні товарів (послуг) в обов'язковому порядку розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції.
Окремо у п. 2 ст. 4 цього ж Закону визначено, що уповноважені банки, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, а також суб'єкти господарювання, які здійснюють ці операції на підставі агентських угод з уповноваженими банками, зобов'язані проводити операції з купівлі-продажу іноземної валюти через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням у двох примірниках розрахункових документів, що підтверджують виконання цих операцій.
Виходячи зі змісту наведених норм Закону та беручи до уваги наявні у справі матеріали суд приходить до висновку, що норми п. 2 ст. 4 Закону №265/95-ВР до позивача застосуванню не підлягають, оскільки ТОВ «ФК Абсолют фінанс» не відноситься ані до уповноважених банків, ані до суб'єктів господарювання, які здійснюють ці операції з обміну валют на підставі агентських угод з уповноваженими банками.
Разом в силу нормами п. 1 і 2 ст. 3 Закону №265/95-ВР для суб'єктів господарювання, в т.ч. таких як позивач, передбачено обов'язок проводити операції з купівлі-продажу іноземної валюти через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій.
За змістом ст. 7 Закону №265/95-ВР порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), встановлюється органом доходів і зборів. Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, встановлюється органом доходів і зборів за погодженням з Національним банком України.
Так, процедури реєстрації, перереєстрації та скасування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, визначені Порядком реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.06.2016 №547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.07.2016 за №919/29049, із змінами та доповненнями (далі - Порядок №547).
Згідно п. 1 - 2 ч. 2 розд. II Порядку №547, уповноважені банки, уповноважені фінансові установи, національний оператор поштового зв'язку та їх агенти (далі - суб'єкти господарювання), що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти у пунктах обміну іноземної валюти, касах фінансових установ, касах відокремлених підрозділів фінансових установ, касах відділень поштового зв'язку національного оператора поштового зв'язку (далі - пункти обміну валюти), для здійснення операцій з купівлі-продажу валюти зобов'язані зареєструвати РРО відповідно до положень цього Порядку, виконати його персоналізацію, опломбувати та перевести у фіскальний режим роботи.
Реєстрації в контролюючих органах підлягають РРО, модифікації яких включені до Державного реєстру РРО, зі сферою застосування «операції з купівлі-продажу іноземної валюти» за умови, що строк служби, встановлений в технічній документації на РРО, не вичерпався, а також з урахуванням строків первинної реєстрації, встановлених Державним реєстром РРО.
Реєстрація РРО здійснюється в контролюючому органі за основним місцем обліку суб'єкта господарювання як платника податків (п. 3 ч. 2 розд. II цього Порядку).
Крім того, за змістом абз. 2 п. 3 розд. ІІІ Порядку №547, суб'єкти господарювання, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, зобов'язані проводити операції з купівлі-продажу іноземної валюти в пунктах обміну валюти через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням у двох примірниках розрахункових документів, що підтверджують виконання цих операцій.
Таким чином, законодавцем нормативно закріплено обов'язок у суб'єктів господарювання, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, використовувати у своїй діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням у двох примірниках розрахункових документів, що підтверджують виконання цих операцій, а, отже, зважаючи наявність виданої Національним банком України генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій від 01.08.2016 №196, яка надає ТОВ «ФК Абсолют фінанс» право здійснення діяльності з обміну валют, у позивача наявний і обов'язок застосування реєстраторів розрахункових операцій у своїй діяльності.
Згідно з положеннями абз. 2 п. 7 розділу ІІ Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України та змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 №502, фінансова установа, її відокремлені підрозділи та пункти обміну валюти мають право розпочинати роботу, зокрема, після реєстрації РРО в органі доходів і зборів.
При цьому, у примітці до вказаної норми закріплено, що даний абзац набирає чинності через шість місяців із дня затвердження Державною фіскальною службою України Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, до якого внесено модель реєстратора розрахункових операцій, що застосовується для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти згідно з постановою Національного банку №983 від 29.12.2015.
Наказом ДФС України №535, який оприлюднений 21.06.2016, затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, в пункті 71 глави 9 «Спеціалізовані електронні контрольно-касові реєстратори операцій з купівлі-продажу іноземної валюти» визначено лише реєстратор розрахункових операцій моделі КСТ-В1, виробництва ТОВ «Завод Резонанс» (м. Київ).
В подальшому, наказом ДФС України від 17.02.2017 №102 «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій», такий Державний реєстр у п. 78 гл. 10 «Спеціалізовані електронні контрольно-касові реєстратори операцій з купівлі-продажу іноземної валюти» було доповнено ще одним реєстратор розрахункових операцій - моделі КСТ-В2, виробництва ТОВ «Завод Резонанс» (м. Київ).
Таким чином, починаючи з 21.06.2016 було опубліковано відомості Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, до якого внесено модель реєстратора розрахункових операцій, що застосовується для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти, тому, на момент перевірки у червні 2017 року норми абз. 2 п. 7 розд. ІІ Інструкції №502 набрали чинності, оскільки шестимісячний строк з для затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій сплинув.
Разом з тим, обов'язок суб'єктів господарювання, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, використовувати у своїй діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій закріплено насамперед у Законі України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та Порядку №547, приписи яких мають імперативний характер, натомість, норми Інструкції №502 є кореспондуючими до них та регулюють питання організації та здійснення валютно-обмінних операцій з готівковою іноземною валютою на території України.
Викладене спростовує доводи позивача, що правова норма, яка встановлює обов'язок суб'єкта господарювання, що здійснюють операції з купівлі-продажу іноземної валюти, використовувати у своїй діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій, на момент здійснення спірної операції втратила чинність.
Аналогічні правові висновки наведені у текстах постанов Верховного Суду від 22.05.2018 у справі №826/10001/17, від 12.06.2018 у справі №826/11931/17, від 26.12.2018 у справі №826/12347/17, прийнятих за результатами таких самих адміністративних справ.
Враховуючи зазначене та встановлені обставини справи, суд приходить до висновку, що в даному випадку мало місце вчинення ТОВ «ФК Абсолют фінанс» порушення саме п. 1 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а не вимог п. 2 ст. 4 зазначеного Закону, як то було встановлено контролюючим органом в акті перевірки.
За змістом норм абз. 1 і 2 п. 1 ст. 17 Закону №265/95-ВР (у редакції чинній на момент прийняття відповідачем оспорюваного рішення) за порушення вимог цього Закону до суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), а саме: у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: проведення розрахункових операцій з використанням реєстраторів розрахункових операцій або розрахункових книжок на неповну суму вартості проданих товарів (наданих послуг); непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій з фіскальним режимом роботи; невідповідності у юридичних осіб на місці проведення розрахунків суми готівкових коштів сумі коштів, зазначеній у денному звіті, більше ніж на 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, а в разі використання юридичною особою розрахункової книжки - загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня; нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання, - за рішенням відповідних органів доходів і зборів підлягали застосуванню фінансові санкції у розмірі 1 гривні, за таке порушення вчинене вперше.
При цьому, свого часу Законом України від 02.12.2010 №2756-VI зі ст. 17 Закону України був виключений пункт 2, що передбачав відповідальність у вигляді штрафу (у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) за застосування при здійсненні розрахункових операцій непереведеного у фіскальний режим роботи, незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку реєстратора розрахункових операцій.
Поряд з цим, відповідальність уповноважених банків та суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють свою діяльність на підставі агентських угод з уповноваженими банками, у разі порушення встановленого цим Законом порядку виконання операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, передбачена ст. 18 Закону №265/95-ВР. Зокрема, п. 1 зазначеної статті Закону передбачається застосування до таких банків та суб'єктів фінансової санкції у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, нероздрукування розрахункового документа, що підтверджує виконання операції з купівлі-продажу іноземної валюти, або проведення операції на неповну суму коштів, а пунктом 2 зазначеної статті Закону - ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого, неопломбованого або опломбованого з порушенням встановленого порядку реєстратора розрахункових операцій.
Як вбачається з тексту оспорюваного податкового повідомлення-рішення, контролюючим органом застосовано до позивача штраф у розмірі 1 700 грн. на підставі п. 1 ст. 18 Закону №265/95-ВР та за порушення п. 2 ч. 4 цього Закону, що не відповідає характеру фактично вчиненого позивачем порушення вимог п. 1 ст. 3 Закону №265/95-ВР (проведення 19.06.2017 операції з купівлі-продажу іноземної валюти через незареєстрований у встановленому порядку реєстратор розрахункових операцій).
Таким чином, суд приходить до висновку про відсутність у відповідача правових підстав для притягнення позивача до відповідальності на підставі норм ст. 18 Закону №265/95-ВР, та як наслідок, - про протиправність прийнятого ГУ ДФС у м. Києві спірного податкового повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404.
Частиною другою ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
У силу ч.ч. 1 та 2 ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Беручи до уваги вищенаведене в сукупності, перевіривши та проаналізувавши матеріали справи і надані сторонами докази за правилами, встановленими ст. 90 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову.
Відповідно до ч. 1 ст. 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Наявним у матеріалах справи платіжним дорученням від 05.10.2017 №54546 підтверджено, що ТОВ «ФК Абсолют фінанс» під час звернення до суду з вказаними позовом сплатило судовий збір у розмірі 1 600 грн. Відтак, суд вказує про присудження судових витрат у вказаній сумі за рахунок бюджетних асигнувань відповідача на користь позивача.
Керуючись статтями 2, 5-11, 19, 72-77, 90, 139, 241-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва -
ВИРІШИВ:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Абсолют фінанс» (код ЄДРПОУ 36060724, місцезнаходження: 01133, м. Київ, вул. Є Коновальця, 36-В) до Головного управління ДФС у м. Києві (код ЄДРПОУ 39439980, місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 13.07.2017 №0034581404 задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Головного управління ДФС у м. Києві від 13.07.2017 №0034581404.
Присудити здійснені Товариством з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія Абсолют фінанс» (код ЄДРПОУ 36060724, місцезнаходження: 01133, м. Київ, вул. Є Коновальця, 36-В) документально підтверджені судові витрати у розмірі 1 600 грн. (одна тисяча шістсот гривень) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДФС у м. Києві (код ЄДРПОУ 39439980, місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19).
Рішення набирає законної сили в порядку, визначеному статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення може бути оскаржене до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 295-297 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Т.О. Скочок