Постановление суда № 75461432, 24.07.2018, Апеляційний суд Львівської області

Дата принятия
24.07.2018
Номер дела
466/7624/16-ц
Номер документа
75461432
Форма судопроизводства
Гражданское
Компании, указанные в тексте судебного документа
Государственный герб Украины

Справа № 466/7624/16-ц Головуючий у 1 інстанції: Кавацюк В.І.

Провадження № 22-ц/783/2065/18 Доповідач в 2-й інстанції: Мельничук О. Я.

У Х В А Л А

про залишення без руху

24 липня 2018 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Львівської області Мельничук О.Я., перевіривши матеріали справи за апеляційною скаргою Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" на рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 17 травня 2018 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Львівського комунального підприємства "Зелений Львів", третя особа - Львівська міська рада про відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Шевченківського районного суду міста Львова від 17 травня 2018 року позов ОСОБА_2 задоволено частково.

Стягнуто з Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" на користь ОСОБА_2 22 000,00 грн. у відшкодування моральної шкоди та 1 140,48 грн. витрат по оплаті судового збору і витрат на професійну правничу допомогу.

В решті заявлених позовних вимог ОСОБА_2 - відмовлено у зв'язку з їх безпідставністю.

Вищезгадане рішення в апеляційному порядку 11 липня 2018 року оскаржив відповідач - Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів"

Згідно норм ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження:

1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Як вбачається з матеріалів справи, 17 травня 2018 року в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення, повний текст рішення складено 29 травня 2018 року.

Враховуючи дату виготовлення повного судового рішення, останнім днем для подачі апеляційної скарги на оскаржуване судове рішення є 02 липня 2018 року.

Звернувшись 11 липня 2018 року до суду з апеляційною скаргою на рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 17 травня 2018 року, Львівське комунальне підприємство "Зелений Львів" пропустило строк на апеляційне оскарження рішення.

Згідно ч.3 ст. 357 ЦПК України, апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 354цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.

В матеріалах справи відсутня заява де скаржник би порушував питання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 17 травня 2018 року.

Враховуючи допущені при подачі апеляційної скарги недоліки, вважаю за необхідне залишити таку без руху протягом десяти днів з дня вручення цієї ухвали для їх усунення, попередивши апелянта, що у випадку невиконання цієї ухвали у зазначений строк, скаржнику буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження

Керуючись ст.ст. 185, 356, 357 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу Львівського комунального підприємства "Зелений Львів" на рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 17 травня 2018 року залишити без руху та надати скаржнику строк для подачі заяви про поновлення строку - десять днів з дня вручення апелянту даної ухвали.

У випадку невиконання скаржником у встановлений строк вимог даної ухвали, скаржнику буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена в частині розміру судового збору шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом тридцять днів з дня її складення.

Суддя: О.Я. Мельничук

Часті запитання

Який тип судового документу № 75461432 ?

Документ № 75461432 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 75461432 ?

Дата ухвалення - 24.07.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 75461432 ?

Форма судочинства - Гражданское

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 75461432 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Сведения о судебном решении № 75461432, Апеляційний суд Львівської області

Судебное решение № 75461432, Апеляційний суд Львівської області было принято 24.07.2018. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти ключевые данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить ключевые данные.

Судебное решение № 75461432 относится к делу № 466/7624/16-ц

то решение относится к делу № 466/7624/16-ц. Юридические лица, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша платформа позволяет поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет продуктивно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 75461426
Следующий документ : 75461440