Постановление суда № 74965595, 25.06.2018, Апеляційний суд Київської області

Дата принятия
25.06.2018
Номер дела
361/2769/17
Номер документа
74965595
Форма судопроизводства
Гражданское
Компании, указанные в тексте судебного документа
Государственный герб Украины

Справа № 361/2769/17 Головуючий у І інстанції Петришин Н. М.Провадження № 22-ц/780/3103/18 Доповідач у 2 інстанції Мережко М. В.Категорія 26 25.06.2018

УХВАЛА

25 червня 2018 року суддя Апеляційного суду Київської області Мережко М.В., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року у справі за позовом публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

в с т а н о в и в :

Рішенням Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року у задоволенні позову відмовлено.

На вказане судове рішення ПАТ КБ «ПриватБанк» подало апеляційну скаргу, пропустивши строк на апеляційне оскарження.

Відповідно до п. 13 Перехідних положень ЦПК України, судові рішення, ухвалені судами першої інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Згідно із ч. 1 ст. 294 ЦПК України (в редакції, що діяла на час ухвалення оскаржуваного рішення), апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Згідно із ч.1 ст.127 ЦПК України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.

Оскаржуване рішення було ухвалене 15 вересня 2017 року. Апеляційну скаргу ПАТ КБ «ПриватБанк» подало засобом поштового зв'язку 12 червня 2018 року, тобто, з пропуском строку апеляційного оскарження.

У своїй апеляційній скарзі ПАТ КБ «ПриватБанк», що копію Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року отримало лише 30 травня 2018 року, а тому апеляційну скаргу подано в межах встановленого строку.

Це твердження апелянта не може бути враховане судом з таких підстав.

Як видно з довідки, складеної секретарем судового засідання, від 15 вересня 2017 року, представник ПАТ КБ «ПриватБанк» не був присутнім у судовому засіданні під час проголошення рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року (а.с. 79).

З довідки про доставку електронного листа вбачається, що Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року було надіслано на електронну адресу 14360570@mail.gov.ua, яка зазначена у заяві ПАТ КБ «Приватбанк» від 27 квітня 2017 року про отримання процесуальних документів в електронному вигляді (а.с. 37). Вказане рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року доставлено до електронної скриньки ПАТ КБ «ПриватБанк» (14360570@mail.gov.ua ) 22 листопада 2017 року (а.с. 85).

Отже, останнім днем строку для подачі апеляційної скарги на рішення суду було 04 грудня 2017 року.

Відповідно до положень ст. 357 ЦПК України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення ст. 185 ЦПК України. Апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених законом, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку. Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження будуть визнані неповажними, суд відмовляє у відкритті апеляційного провадження у порядку, встановленому ст. 358 ЦПК України.

Оскільки апеляційна скарга ПАТ КБ «ПриватБанк» подана після закінчення строків на апеляційне оскарження, установлених ст. 354 ЦПК України і апелянт не вказав поважних причин пропуску цього строку, то апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши строк для усунення вказаних недоліків.

Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, суддя,

у х в а л и в :

Апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 15 вересня 2017 року залишити без руху та надати апелянту строк для усунення зазначених недоліків - десять днів з дня отримання копії ухвали. В іншому випадку апеляційна скарга буде повернута.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Апеляційного суду

Київської області М.В. Мережко

Часті запитання

Який тип судового документу № 74965595 ?

Документ № 74965595 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 74965595 ?

Дата ухвалення - 25.06.2018

Яка форма судочинства по судовому документу № 74965595 ?

Форма судочинства - Гражданское

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 74965595 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Сведения о судебном решении № 74965595, Апеляційний суд Київської області

Судебное решение № 74965595, Апеляційний суд Київської області было принято 25.06.2018. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам быстро находить необходимые данные.

Судебное решение № 74965595 относится к делу № 361/2769/17

то решение относится к делу № 361/2769/17. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша система позволяет поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска данных. Это позволяет результативно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 74965592
Следующий документ : 74965599