Постановление суда № 67812352, 17.07.2017, Луцький міськрайонний суд Волинської області

Дата принятия
17.07.2017
Номер дела
161/8961/17
Номер документа
67812352
Форма судопроизводства
Гражданское
Государственный герб Украины

Справа № 161/8961/17

Провадження № 4-с/161/152/17

У Х В А Л А

17 липня 2017 року місто Луцьк

Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ковтуненко В.В., вивчивши матеріали цивільної справи за скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664218, постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664289, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664218, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664289, постанову про призначення суб’єкта оціночної діяльності ВП № 53664218,

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду зі скаргою на постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664218, постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664289, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664218, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664289, постанову про призначення суб’єкта оціночної діяльності ВП № 53664218.

Пред’явлена скарга ОСОБА_1, ОСОБА_2 ухвалою суду від 13 червня 2017 року була залишена без руху, оскільки скаржниками до участі в справі взагалі не залучено суб’єкта оскарження.

Скарга ОСОБА_1, ОСОБА_2 підлягає визнанню неподаною та поверненню скаржникам з наступних підстав.

Відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Для усунення цих недоліків, судом був установлений строк, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання скаржниками ухвали суду від 13 червня 2017 року. Скаржникам за вихідним № 27860 надсилалась копія ухвали про залишення їх скарги без руху.

05 липня 2017 року скаржникам, кожному зокрема, було вручено копію ухвали суду від 13 червня 2017 року, що підтверджується повідомленням про вручення рекомендованого поштового відправлення (а.с. 7,8). Таким чином, строк для усунення недоліків у скаржників закінчився 10 липня 2017 року.

10 липня 2017 року ОСОБА_1, ОСОБА_2 подали до суду заяву № 1 про відвід «усього «складу суду». При цьому, чинним ЦПК України не передбачено можливості розгляду заяви про відвід судді до відкриття провадження у справі.

Також із змісту заяви № 1 про відвід «усього «складу суду» вбачається, що скаржниками подано до суду лише один примірник «скарги № 4». При цьому, ухвалою суду від 13 червня 2017 року скаржникам було надано строк для подання до суду нової скарги, із зазначенням осіб, дії яких оскаржуються, із зазначеннням їх місця проживання (перебування) або місцезнаходження, поштового індексу, номерів засобів зв'язку, якщо такі відомі, та подання копій скарги з додатками, відповідно до кількості осіб, які беруть участь у розгляді скарги.

Таким чином, станом на 17 липня 2017 року скаржниками не усунуто недоліки та не виконано вимоги ухвали суду від 13 червня 2017 року.

Приймаючи до уваги викладене та враховуючи, що станом на 17 липня 2017 року скаржниками не усунуто недоліки та не виконано вимоги ухвали суду від 13 червня 2017 року. А тому за таких обставин, скарга підлягає визнанню неподаною та поверненню скаржникам.

Керуючись ст. 121 ЦПК України,

У Х В А Л И В :

Скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2 на постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664218, постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № 53664289, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664218, постанову про арешт майна боржника ВП № 53664289, постанову про призначення суб’єкта оціночної діяльності ВП № 53664218 – визнати неподаною та повернути скаржникам. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд Волинської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. Уразі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя: В.В. Ковтуненко

Часті запитання

Який тип судового документу № 67812352 ?

Документ № 67812352 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 67812352 ?

Дата ухвалення - 17.07.2017

Яка форма судочинства по судовому документу № 67812352 ?

Форма судочинства - Гражданское

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 67812352 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Информация о судебном решении № 67812352, Луцький міськрайонний суд Волинської області

Судебное решение № 67812352, Луцький міськрайонний суд Волинської області было принято 17.07.2017. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти ключевые сведения об этом судебном решении. Мы предлагаем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить ключевые сведения.

Судебное решение № 67812352 относится к делу № 161/8961/17

то решение относится к делу № 161/8961/17. Юридические лица, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша платформа обеспечивает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет эффективно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 67812338
Следующий документ : 67812369