Постановление суда № 66442282, 12.05.2017, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Дата принятия
12.05.2017
Номер дела
337/1035/17
Номер документа
66442282
Форма судопроизводства
Административное
Государственный герб Украины

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

12 травня 2017 року справа № 337/1035/17(2-а/337/92/2017)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Коршун А.О., перевіривши відповідність апеляційної скарги ОСОБА_1

на постанову: Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 31.03.2017р. у справі №337/1035/17 (2-а/337/92/2017)

за позовом: ОСОБА_1

до: Управління Пенсійного фонду України в Хортицькому районі м. Заопріжжя

про: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

вимогам КАС України,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 31.03.2017р. у справі №337/1035/17 (2-а/337/92/2017) ОСОБА_1 у задоволенні адміністративного позову відмовлено / а.с. 20-23/.

Позивач , не погодившись з вищезазначеною постановою суду першої інстанції, за допомогою засобів поштового зв'язку 22.04.2017р. подав апеляційну скаргу / а.с. 33/, яка зареєстрована судом першої інстанції 26.04.2017р. / а.с. 29-32/.

Ознайомившись з апеляційною скаргою позивача на постанову суду першої інстанції від 31.03.2017р. у справі №337/1035/17 (2-а/337/92/2017), вважаю, що апеляційна скарга подана з пропуском встановлено ст.186 КАС України строку апеляційного оскарження.

Так, судом першої інстанції рішення у даній справі прийнято 31.03.2017р. / а.с. 20-23/, копія постанови суду першої інстанції згідно поштового повідомлення отримана позивачем у справі 05.04.2017р. /а.с. 27/з урахуванням положень ч. 2 ст. 186 та ст.. 103 КАС України останній день апеляційного оскарження постанови суду - 17.04.2017р., а відповідачем апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подана на пошту 22.04.2017р./ а.с. 33/.

Відповідно до ч. 4 ст. 189 КАС України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутись до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Крім цього подана позивачем апеляційна скарга не відповідає вимогам ст. 187 КАС України, що у свою чергу відповідно до ч. 3 ст. 189 КАС Укораїни є підставою для залишення апеляційної скарги без руху, а саме позивачем до апеляційної скарги не додано документ про сплату судового збору, розмір якого з урахуванням положень ст. ст. 3,4 Закону України «Про судовий збір» становить 704 грн., виходячи з наступного розрахунку: 110% від судового збору, який було сплачено позивачем під час звернення до суду - 640 грн. (сума судового збору який було сплачено за подання адміністративного позову)/ а.с. 1/ х 110%=704 грн.

Враховуючи вищезазначене вважаю необхідним, відповідно до положень ст.. 186 КАС України, апеляційну скаргу позивача на постанову суду першої інстанції від 31.03.2017р. у справі №337/1035/17 (2-а/337/92/2017) залишити без руху та запропонувати заявнику апеляційної скарги протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали:

- надати суду апеляційної інстанції письмову заяву в якій зазначити причин пропуску строку апеляційного оскарження з 17.04.2017р. по 22.04.2017р. та надати докази поважності причин пропуску строку апеляційного оскарження рішення суду першої інстанції;

- надати суду апеляційної інстанції документ про сплату судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 704 грн. .

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 186, 189,108 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Хортицького районного суду м. Запоріжжя від 31.03.2017р. у справі №337/1035/17 (2-а/337/92/2017) залишити без руху та запропонувати заявнику апеляційної скарги протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали, усунути недоліки апеляційної скарги, а саме :

- надати суду апеляційної інстанції письмову заяву в якій зазначити причин пропуску строку апеляційного оскарження з 17.04.2017р. по 22.04.2017р. та надати докази поважності причин пропуску строку апеляційного оскарження рішення суду першої інстанції;

- надати суду апеляційної інстанції документ про сплату до спеціального фонду Державного бюджету України судового збору за подання апеляційної скарги у розмірі 704 грн. (реквізити для сплати судового збору - одержувач - УК у Шевченківському районі м.Дніпра, Р\Р 31217206781004 (КБКД 22030101), код ЄДРПОУ 37989274, банк отримувач ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області м.Дніпропетровська, МФО 805012, призначення платежу *;101;_____ (код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), судовий збір за апеляційною скаргою, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд).

Копію ухвали направити заявнику апеляційної скарги для виконання.

Ухвала може бути оскаржена до суду касаційної інстанції в порядку та строки встановлені ст. 212 КАС України.

Суддя А.О. Коршун

Часті запитання

Який тип судового документу № 66442282 ?

Документ № 66442282 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 66442282 ?

Дата ухвалення - 12.05.2017

Яка форма судочинства по судовому документу № 66442282 ?

Форма судочинства - Административное

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 66442282 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Данные о судебном решении № 66442282, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд

Судебное решение № 66442282, Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд было принято 12.05.2017. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти важные сведения об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить важные сведения.

Судебное решение № 66442282 относится к делу № 337/1035/17

то решение относится к делу № 337/1035/17. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша платформа обеспечивает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет эффективно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 66442276
Следующий документ : 66442416