ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
__________________
У Х В А Л А
про продовження строку розгляду та відкладення розгляду апеляційної скарги
"18" квітня 2017 р.Справа № 915/1377/16Колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі:
Головуючого судді: Будішевської Л.О.,
Суддів: Мишкіної М.А., Таран С.В.,
при секретарі судового засідання Станковій І.М.
за участю представників:
від позивача ОСОБА_1, за довіреністю, ОСОБА_2, за довіреністю,
ОСОБА_3, за довіреністю,
від відповідача не зявився,
від третьої особи не зявився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ПАТ "Миколаївська теплоелектроцентраль"
на рішення господарського суду Миколаївської області від 16 лютого 2017 року
у справі №915/1377/16
за позовом: Публічного акціонерного товариства Миколаївська теплоелектроцентраль
до відповідача: Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України,
третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Обєднання співвласників багатоквартирного будинку Південь -2,
про: визнання недійсним та скасування рішення
встановила:
У судовому засіданні 18.04.2017 представником позивача заявлено клопотання про продовження строку розгляду апеляційної скарги на 15 днів.
Відповідно до ч.3 ст.69 ГПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на пятнадцять днів.
Згідно ч.2 ст.99 ГПК України, апеляційний господарський суд, переглядаючи рішення в апеляційному порядку, користується правами, наданими суду першої інстанції.
Враховуючи те, що строк розгляду апеляційної скарги ПАТ "Миколаївська теплоелектроцентраль" на рішення господарського суду Миколаївської області від 16 лютого 2017 року спливає 21.05.2017, у звязку з неявкою в судове засідання представників Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Обєднання співвласників багатоквартирного будинку Південь -2, а також з метою забезпечення правильного, всебічного та обєктивного розгляду справи колегія суддів вважає за необхідне задовольнити клопотання представника позивача, продовжити строк розгляду апеляційної скарги до 05.06.2017 та відкласти її розгляд.
Керуючись ст.ст. 77, 86, 99 ГПК України,
колегія суддів
ухвалила:
1. Продовжити строк розгляду апеляційної скарги на 15 днів до 05.06.2017.
2. Розгляд апеляційної скарги відкласти на 23 травня 2017 о 11:00.
3. Судове засідання провести у м. Одеса, пр. Шевченка, 29 - у приміщенні Одеського апеляційного господарського суду в залі судових засідань №6, 3-й поверх, тел. (0482) 301-447.
Головуючий суддя Будішевська Л.О.
СуддяМишкіна М.А.
СуддяТаран С.В.
Судебное решение № 66082333, Одеський апеляційний господарський суд было принято 18.04.2017. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые сведения об этом судебном решении. Мы предлагаем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить необходимые сведения.
то решение относится к делу № 915/1377/16. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа: