№ 243/2749/17
Справа № 3/243/575/2017
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 березня 2017 року суддя Словянського міськрайонного суду Донецької області Р.В. Кузнецов, розглянувши матеріали, які надійшли зі Словянського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, РНОКПП: НОМЕР_1, який зареєстрований та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, за ст. 187 ч. 2 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В :
11.03.2017 року з 09 год. до 18 год., 04.02.2017 року, 11 піднаглядний ОСОБА_1 не був на реєстрації в Словянському ВП, чим порушив вимоги встановлених йому обмежень адміністративного нагляду, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, крім того 11.03.2017 року піднаглядний ОСОБА_1 в 21 год. 05. хв., 15.03.2017 року в 20 год. 40 хв., 13.03.2017 року в 20 год. 50 хв. був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду, встановленого йому судом, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП , та тим самим скоїв правопорушення відповідальність за яке передбачена ст. 187 ч. 2 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 провину у вчиненому правопорушенні передбаченому ст. 187 ч. 1 КУпАП визнав повністю
Крім того, провина ОСОБА_1 доведена матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 791602 від 21 березня 2017 року, згідно якого 11.03.2017 року піднаглядний ОСОБА_1 не був на реєстрації в Словянському ВП, чим порушив вимоги встановлених йому обмежень адміністративного нагляду, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 791606 від 21 березня 2017 року, згідно якого 11.03.2017 року піднаглядний ОСОБА_1 не був на реєстрації в Словянському ВП, чим порушив вимоги встановлених йому обмежень адміністративного нагляду, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 791604 від 21 березня 2017 року, згідно якого піднаглядний ОСОБА_1 11.03.2017 року в 21 год. 05. хв. був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду, встановленого йому судом, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 791605 від 21 березня 2017 року, згідно якого піднаглядний ОСОБА_1 13.03.2017 року в 20 год. 50. хв. був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду, встановленого йому судом, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 791606 від 21 березня 2017 року, згідно якого піднаглядний ОСОБА_1 15.03.2017 року в 20 год. 40. хв. був відсутній за місцем мешкання, чим порушив правила адміністративного нагляду, встановленого йому судом, повторно протягом одного року з моменту накладення на нього адміністративного стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП, поясненнями правопорушника, ухвалою суду від 05.01.2017 року та іншими матеріалами справи.
Відповідно до положення ч.2 ст.36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
За таких обставин, оцінивши наведені докази в їх сукупності, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.187 КУпАП, та доведеність його вини.
Обставин, що помякшують та обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення не встановлено.
Відповідно до положень ст.4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI «Про судовий збір» (з відповідними змінами) з ОСОБА_1 підлягає стягненню судовий збір на користь держави.
Керуючись ст.ст. 34, 35, 187 ч. 2 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні правопорушення передбаченого статтею 187 ч. 2 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави на р/р: 31116106700075, код платежу 21081100, одержувач УДК м. Словянськ, ЄДРПОУ 34686605, Банк ГУДКУ у Донецькій області, МФО 834016 в розмірі 255 (двісті пятдесят пять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 320 (триста двадцять) гривень 00 копійок.
Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Апеляційного суду Донецької області через Словянський міськрайонний суд.
Строк предявлення постанови до виконання три місяці.
Суддя Слов′янського
міськрайонного суду ОСОБА_2