
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
10 січня 2017 року м. Київ К/800/35836/16
Суддя Вищого адміністративного суду України Вербицька О.В.,
розглянувши касаційну скаргу Арцизької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області
на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 29 червня 2016 року
та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 грудня 2016 року
у справі № 815/2460/16
за позовом Сільськогосподарського виробничого кооперативу "Родина"
до Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області,
Саратської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області
про скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Арцизька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 29 червня 2016 року та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 02 грудня 2016 року у справі № 815/2460/16.
Проте, подана касаційна скарга не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України.
Так, відповідно до частини 5 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 4 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" (в редакції, чинній на момент звернення скаржника з касаційною скаргою) за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду сплачується 120 % ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
На момент звернення позивачем до суду першої інстанції з адміністративним позовом майнового характеру, який подано юридичною особою ставка судового збору складала 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.
Таким чином, судовий збір за подання касаційної скарги у даній справі становить 5400,00 грн.
Однак, як вбачається з матеріалів касаційної скарги, скаржником не додано документа про сплату судового збору відповідно до Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI “Про судовий збір”.
Згідно з частиною 3 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу - залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви.
За таких обставин, касаційну скаргу слід залишити без руху, надавши скаржнику до 31 січня 2017 року строк для усунення недоліків касаційної скарги.
В разі невиконання вимог даної ухвали, касаційна скарга буде повернута скаржнику, у відповідності до вимог закону.
Керуючись статтями 108, 165, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
1. Касаційну скаргу Арцизької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області залишити без руху.
2. Встановити Арцизькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області строк до 31 січня 2017 року для усунення недоліків касаційної скарги.
Суддя О.В. Вербицька