Справа № 148/573/15-ц Провадження № 22-ц/772/3257/2015Головуючий в суді першої інстанції ОСОБА_1Категорія Доповідач Іващук В. А.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
04 грудня 2015 рокум. Вінниця
Суддя Апеляційного суду Вінницької області Іващук В.А., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Тульчинського районного суду Вінницької області від 8 жовтня 2015 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кусум Фарм» про відшкодування шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою Тульчинського районного суду Вінницької області від 8 жовтня 2015 року скасовано заходи забезпечення вказаного вище позову.
16 жовтня 2015 року на вказану ухвалу ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу.
Ухвалою Апеляційного суду Вінницької області від 26 жовтня 2015 року вказану апеляційну скаргу, в звязку з тим, що вона неоплачена судовим збором та пропущено строк на оскарження ухвали суду першої інстанції, залишено без руху та надано строк протягом 30 днів з дня отримання заявником копії ухвали апеляційного суду для зазначення причин пропуску строку на апеляційне оскарження та надання доказу про оплату судового збору.
Відповідно до поштового повідомлення копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху, ОСОБА_2 отримав 2 листопада 2015 року.
За наведених обставин останнім днем подання заяви про усунення недоліків апеляційної скарги є 2 грудня 2015 року.
Станом 4 грудня 2015 року ОСОБА_2 не подав суду заяву про поновлення строку на оскарження ухвали Тульчинського районного суду Вінницької області від 8 жовтня 2015 року та не сплачений судовий збір.
Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 297 ЦПК України якщо заяву не буде подано у визначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
За наведених вище обставин слід відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2.
Керуючись пунктом 2 частини 3 статті 297 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на ухвалу Тульчинського районного суду Вінницької області від 8 жовтня 2015 року у цій справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена на протязі двадцяти днів до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.
Суддя: /підпис/ ОСОБА_3
Згідно з оригіналом
Суддя В.А. Іващук
Судебное решение № 54104907, Апеляційний суд Вінницької області было принято 04.12.2015. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые сведения об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам быстро находить необходимые сведения.
то решение относится к делу № 148/573/15-ц. Фирмы, указанные в тексте настоящего судебного документа: