Постановление суда № 51789610, 30.09.2015, Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська

Дата принятия
30.09.2015
Номер дела
202/919/14-ц
Номер документа
51789610
Форма судопроизводства
Гражданское
Компании, указанные в тексте судебного документа
Государственный герб Украины

Справа № 202/919/14-ц

Провадження № 6/0202/308/2015

УХВАЛА

30 вересня 2015 року Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська

в складі: головуючого судді - Слюсар Л.П.

за участю секретаря - Галагана А.С.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Дніпропетровську заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» про поновлення строку для предявлення виконавчого листа до виконання по цивільній справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» до Публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник у липні 2015 року звернувся до суду із заявою про поновлення пропущеного строку предявлення виконавчого листа до виконання.

В заяві ПАТ КБ «Приват Банк» вказує, що в провадженні Індустріального районного суду м.Дніпропетровська знаходиться цивільна справа №202/919/14-ц, провадження № 2/0202/2218/2014 за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до ПАТ «Акцент-Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Заочним рішенням Індустріального районного суду м.Дніпропетровська від 14.03.2014 року позовні вимоги ПАТ КБ «Приват Банк» було задоволено частково.

Вказав, що копію заочного рішення та виконавчі листи, строк предявлення до виконання яких вказаний до 24.03.2015 року, було отримано в канцелярії суду лише 17.06.2015 року.

Представник заявника вважає, що строк предявлення виконавчих листів до виконання пропущено не з їх вини, так як копія заочного рішення їм не надсилалась, тоді коли особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, копії повного судового рішення повинні надсилатися рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом двох днів з дня його складання. Тому, просив суд поновити пропущений строк для предявлення до виконання виконавчих листів по цивільній справі №202/919/14-ц, провадження № 2/0202/2218/2014 за позовом ПАТ КБ «Приват Банк» до ПАТ «Акцент-Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Сторони у судове засідання не зявилися. Про час і місце слухання справи повідомлені належним чином. Відповідно до ч.2 ст.371 ЦПК України неявка сторін не є перешкодою для вирішення питання про поновлення пропущеного строку для предявлення виконавчого листа до виконання.

На підставі неявки осіб, які беруть участь у справі, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється, і журнал судового засідання не ведеться.

Суд, вивчивши матеріали заяви, матеріали цивільної справи №202/919/14-ц, провадження № 2/0202/2218/2014 та перевіривши їх доказами у сукупності приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як вбачається із матеріалів справи заочним рішенням Індустріального районного суду м.Дніпропетровська від 14 березня 2014 року по цивільній справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» до Публічного акціонерного товариства «Акцент Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, позовні вимоги Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» задоволені частково.

17.06.2015 року представником позивача отримано копію рішення та виконавчий лист по справі № 202/919/14-ц, строк пред'явлення якого до виконання закінчився 24.03.2015 року, тобто виконавчий лист отриманий з пропуском процесуального строку пред'явлення виконавчого листа до виконання.

Згідно ч.1 ст.371 ЦПК України, стягувачам, які пропустили строк для пред'явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.

Так, відповідно дост.22 Закону України Про виконавче провадження виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання в такі строки: інші виконавчі документи - протягом року, якщо інше не передбачено законом. Строки, зазначені у ч.1 цієї статті, встановлюються для виконання судових рішень - з наступного дня після набрання рішенням законної сили чи закінчення строку, встановленого у разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а в разі якщо судове рішення підлягає негайному виконанню, - з наступного дня після його постановлення.

Виходячи із вищевикладеного, суд приходить до висновку про поважність пропуску позивачем строку для предявлення виконавчого документу до виконання та вважає за необхідне його поновити.

На підставі наведеного, керуючись: ст.ст.73, 208-210, 218, 371 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» про поновлення строку для предявлення виконавчого листа до виконання по цивільній справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» до Публічного акціонерного товариства «Акцент-Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити.

Поновити строк Публічному акціонерному товариству комерційний банк «Приват Банк» строк для предявлення виконавчого листа № 202/919/14-ц від 14.03.2014 року за заочним рішенням Індустріального районного суду м. Дніпропетровська від 14.03.2014 року по цивільній справі за позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приват Банк» до Публічного акціонерного товариства «Акцент Банк», ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через суд першої інстанції шляхом подачі протягом 5 днів з дня проголошення апеляційної скарги.

У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали суду.

Суддя Л.П. Слюсар

Часті запитання

Який тип судового документу № 51789610 ?

Документ № 51789610 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 51789610 ?

Дата ухвалення - 30.09.2015

Яка форма судочинства по судовому документу № 51789610 ?

Форма судочинства - Гражданское

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 51789610 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Данные о судебном решении № 51789610, Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська

Судебное решение № 51789610, Індустріальний районний суд м. Дніпропетровська было принято 30.09.2015. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные сведения об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить полезные сведения.

Судебное решение № 51789610 относится к делу № 202/919/14-ц

то решение относится к делу № 202/919/14-ц. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша платформа поддерживает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска информации. Это позволяет результативно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 51789608
Следующий документ : 51789612