Постановление суда № 49490756, 01.09.2015, Київський апеляційний господарський суд

Дата принятия
01.09.2015
Номер дела
910/17145/15
Номер документа
49490756
Форма судопроизводства
Хозяйственное
Государственный герб Украины

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

УХВАЛА

"01" вересня 2015 р. Справа №910/17145/15

Суддя Київського апеляційного господарського суду Яковлєв М.Л.

розглянувши клопотання Комунального некомерційного підприємства "Центр Первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва" про поновлення строку подання апеляційної скарги на ухвалу господарського суду міста Києва від 12.08.2015 року по справі № 910/17145/15 (суддя Ломака В.С.).

за позовом Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

до товариства з обмеженою відповідальністю «Діамед»

третя особа Комунальне некомерційне підприємство "Центр Первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва"

про зобов‘язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

20.08.2015 року до Київського апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Комунального некомерційного підприємства "Центр Первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва" на ухвалу господарського суду міста Києва від 12.08.2015 року по справі № 910/17145/15 із клопотанням про відновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

Перевіривши матеріали справи, розглянувши доводи клопотання про причини пропуску процесуального строку подання апеляційної скарги, апеляційний господарський суд вважає, що дане клопотання скаржника підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 93 ГПК України в редакції Закону України “Про судоустрій та статус суддів”, який набув чинності 30.07.2010 року розгляд заяви особи про поновлення строку на подання апеляційної скарги здійснюється одним із суддів колегії суддів апеляційного господарського суду, склад якої визначений при реєстрації справи відповідно до положень частини 4 статті 91 цього Кодексу.

Згідно ст. 93 ГПК України апеляційна скарга на ухвалу місцевого господарського суду подається протягом п’яти днів з дня її оголошення місцевим господарським судом (в даному випадку п’ятиденний термін оскарження закінчується 18.08.2015 року).

Клопотання про відновлення пропущеного строку на подання апеляційної скарги скаржник мотивує тим, що ним, оскаржувану ухвалу отримано лише 19.08.2015 року, тобто після закінчення строку на оскарження ухвали.

Відповідно до ст. 53 ГПК України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною і відновити пропущений строк.

Слід зазначити, що встановлені законом строки вчинення процесуальних дій мають своїм завданням забезпечення ефективного захисту порушених прав особи.

Приймаючи до уваги вказане, суд з метою забезпечення гарантованого ст. 129 Конституції України, ст.ст. 22, 91, 93 ГПК України права на оскарження судового рішення, ухвали вважає причину пропуску встановленого законом процесуального строку подання апеляційної скарги поважною.

За вищенаведених обставин клопотання про поновлення строку на подання апеляційної скарги підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 53, 91, 92, 93 Господарського процесуального кодексу України, апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити клопотання Комунального некомерційного підприємства "Центр Первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва" про поновлення строку на подання апеляційної скарги на ухвалу господарського суду міста Києва від 12.08.2015 року по справі № 910/17145/15.

2. Поновити Комунальному некомерційному підприємству "Центр Первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дніпровського району м. Києва" строк на подання апеляційної скарги на ухвалу господарського суду міста Києва від 12.08.2015 року по справі № 910/17145/15.

3. Копію ухвали апеляційного господарського суду надіслати учасникам апеляційного провадження.

Суддя М.Л. Яковлєв

Часті запитання

Який тип судового документу № 49490756 ?

Документ № 49490756 це Ухвала суду

Яка дата ухвалення судового документу № 49490756 ?

Дата ухвалення - 01.09.2015

Яка форма судочинства по судовому документу № 49490756 ?

Форма судочинства - Хозяйственное

Я не впевнений, що мені підходить повний доступ до системи YouControl. Які є варіанти?

Ми зацікавлені в тому, щоб ви були максимально задоволені нашими інструментами. Для того, щоб упевнитись в цінності і потребі системи YouControl саме для вас - замовляйте безкоштовну демонстрацію продукту. Також можна придбати доступ на 1 добу за 680 гривень.
Детальна інформація про ліцензії та тарифні плани.

В якому cуді було засідання по документу № 49490756 ?

У чому перевага платних тарифів?

У платних тарифах ви отримуєте іформацію зі 180 джерел даних, у той час як у безкоштовному - з 22. Також у платних тарифах доступно більше розділів даних та аналітичні інструменти миттєвої оцінки компаній, ФОП, та фізосіб.
Детальніше про різницю в доступах на сторінці тарифів.

Информация о судебном решении № 49490756, Київський апеляційний господарський суд

Судебное решение № 49490756, Київський апеляційний господарський суд было принято 01.09.2015. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти ключевые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить ключевые данные.

Судебное решение № 49490756 относится к делу № 910/17145/15

то решение относится к делу № 910/17145/15. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа:


Наша система поддерживает поиск по разным критериям, таким как регион или название суда. Также в личном кабинете есть возможность подробной настройки, что существенно ускоряет процесс поиска данных. Это позволяет результативно экономить ваше время при получении необходимой информации из реестра судебных решений и других официальных источников.

Предыдущий документ : 49490753
Следующий документ : 49490761