КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58
УХВАЛА
"19" січня 2015 р. Справа №910/20058/14
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Синиці О.Ф.
суддів: Шевченка Е.О.
Зеленіна В.О.
розглянувши апеляційну скаргу приватного підприємства «Артбудінвест»
на ухвалу господарського суду міста Києва від 17.11.2014 про повернення без розгляду зустрічної позовної заяви приватного підприємства «Артбудінвест»
до товариства з обмеженою відповідальністю «СІБ-Агро»
про визнання зобов'язання частково виконаним
у справі № 910/20058/14
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «СІБ-Агро»
до приватного підприємства «Артбудінвест»
про стягнення 449722грн.72коп.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду міста Києва від 17.11.2014 (суддя Головіна К.І.) повернуто без розгляду позовну заяву ПП «Артбудінвест».
Не погоджуючись з ухвалою суду, ПП «Артбудінвест» звернулося з апеляційною скаргою в якій просило її скасувати, направити справу для спільного розгляду до господарського суду міста Києва.
Розглянувши подані матеріали апеляційний господарський суд зазначає наступне.
Відповідно до ст.93 ГПК України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду - протягом п'яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.
Частиною другою вказаної статті встановлено, що апеляційний господарський суд постановляє ухвалу про повернення апеляційної скарги у випадках, якщо вона подана після закінчення строків, установлених цією статтею, і суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку.
З апеляційною скаргою на ухвалу суду від 17.11.2014року, апелянт звернувся 16.12.2014року, тоді як останнім днем строку подачі скарги на рішення суду є 24.11.2014. Таким чином, апеляційну скаргу подано після закінчення встановленого законом строку для її подання. При цьому з клопотанням про його поновлення скаржник не звертався.
Пунктом 4 ч. 1 ст. 97 ГПК України передбачено, що апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про відновлення цього строку.
Крім того, відповідно до ч. 3 ст. 94 ГПК України до апеляційної скарги додаються докази сплати судового збору і надсилання копії скарги іншій стороні у справі.
Проте, апеляційна скарга додатків, в тому числі доказів, які б свідчили про сплату відповідачем судового збору не має.
Також, до апеляційної скарги не додано доказів надсилання копії скарги іншій стороні у справі, що вбачається і з тексту апеляційної скарги, в якій не зазначено про долучення доказу надсилання копії скарги іншій стороні у справі та доказів сплати судового збору.
Відповідно до п. п. 2, 3 ч. 1 ст. 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано:
- доказів надсилання копії скарги іншій стороні (сторонам);
- документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.
Враховуючи вищевикладене, апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду.
Керуючись 86, п.п. 2, 3, 4 ч. 1 ст. 97 ГПК України, апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Апеляційну скаргу на ухвалу господарського суду міста Києва від 17.11.2014 у справі №910/20058/14 не приймати до розгляду та повернути приватному підприємству «Артбудінвест».
2. Матеріали оскарження №910/20058/14 повернути господарському суду міста Києва.
Головуючий суддя О.Ф. Синиця
Судді Е.О. Шевченко
В.О. Зеленін
Судебное решение № 42384789, Київський апеляційний господарський суд было принято 19.01.2015. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные сведения об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить полезные сведения.
то решение относится к делу № 910/20058/14. Компании, указанные в тексте настоящего судебного документа: