Дата принятия
05.08.2014
Номер дела
815/4238/14
Номер документа
40099646
Форма судопроизводства
Административное
Государственный герб Украины

Справа № 815/4238/14

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 серпня 2014 року м.Одеса

У залі судових засідань №29

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

Судді Харченко Ю.В.

При секретарі Кипаренко Н.Ю.

За участю представників сторін:

Від позивача: Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області надійшло до суду клопотання (вхід.№19879/14 від 05.08.2014р.) про розгляд справи в порядку письмового провадження.

Від відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» до суду не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином та своєчасно.

Розглянувши в порядку письмового провадження справу за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» про зупинення видаткових операцій на рахунках належних платнику податків (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу,-

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області звернулась до Одеського окружного адміністративного суду з позовом, у якому просить суд зупинити видаткові операції на рахунках належних Товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу.

Відповідач у судове засідання 05.08.2014р. не з'явився, незважаючи на те, що про дату, час та місце судового засідання повідомлявся належним чином та своєчасно, у встановленому приписами ст.33 КАС України порядку, а саме шляхом повідомлення за номером телефону (04846) 3-95-40, котрий зазначено у податковій декларації з плати за землю, що підтверджується наявною у матеріалах справи Довідкою про неможливість повідомлення сторони від 01.08.2014р., а отже суд вважає, що вжив усі залежні від нього заходи для повідомлення відповідача належним чином про час і місце розгляду судової справи з його участю з метою реалізації ним права на судовий захист своїх прав та охоронюваних законом інтересів.

Приписами статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, визначено, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справ упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, якій вирішить спір щодо його прав та обов'язків.

Водночас, вжиття заходів для прискорення процедури розгляду справ є обов'язком не лише для держави, а й осіб, котрі беруть участь у справі. Так, Європейський суд з прав людини в рішенні від 21 грудня 2006 року у справі "Мороз та інші проти України" зазначив, що розумність строку проваджень повинна оцінюватись у світлі обставин справи та з урахуванням наступних критеріїв: складність справи, поведінка заявників і відповідних органів державної влади та того, яку важливість для заявників мало питання, що розглядалося.

Крім того, суд вважає за необхідне наголосити, що саме національним судам належить функція керування провадженнями таким чином, щоб вони були швидкими та ефективними (рішення Європейського суду з прав людини від 21 грудня 2006року справа "Мороз та інші проти України").

Така функція знайшла своє відображення і в Законі України "Про судоустрій і статус суддів", який встановлює обов'язок судді вживати заходи щодо розгляду справи протягом строку, встановленого Законом.

Таким чином, з огляду на викладене, суд дійшов висновку щодо можливості розгляду даної адміністративної справи без участі відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс», котрий повідомлявся про дату, час та місце судового засідання.

З урахуванням того, що відповідач заперечення на адміністративний позов не надав, справу розглянуто на підставі наявних у ній доказів, відповідно до ч.4 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ч.6 ст.128 КАС України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в сукупності та системно проаналізувавши приписи чинного податкового законодавства, суд встановив наступне.

Як вбачається з матеріалів справи, Товариство з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» зареєстроване Болградською районною державною адміністрацією Одеської області 07.12.1999р., про що в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зроблено запис №04057103Ю001061, що підтверджується наявною у матеріалах справи належним чином засвідченою копією Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 15.07.2014р. серії АВ №834574. ТОВ «Агротехсервіс» перебуває на обліку в ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області з 13.12.1999р. за реєстраційним №104, що підтверджується наявною у матеріалах справи відповідною Довідкою податкового органу №141511140087 від 05.05.2014р.

Судом встановлено та підтверджується наявними у справі документами, що згідно податкових декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), наданих Товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» до ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області, зокрема, від 20.02.2014р. № 9009038928 за 2014рік, сума земельного податку, що підлягає сплаті, відповідачем самостійно визначено у загальному розмірі 127812,28грн. (помісячно у період з січня по листопад у розмірі 10651,02грн., та у грудні 10651грн.); №9009038974 за 2014рік, сума земельного податку, що підлягає сплаті, відповідачем самостійно визначено у загальному розмірі 49417,20грн. (помісячно у період з січня по грудень у розмірі 4118,10грн.).

Також, судом встановлено, що 08.05.2014р., на підставі п.п.20.1.4, 20.1.21 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України, головним державним інспектором відділу оподаткування та контролю об'єктів і операцій ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області Кайряк А.Г. проведено камеральну перевірку ТОВ «Агротехсервіс» з питань своєчасності сплати податків та зборів, за результатами якої складено Акт №576/1501/30665560 від 08.05.2014р. «Про неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на сплату податків до бюджету», у якому встановлено несвоєчасне надання ТОВ «Агротехсервіс» платіжних доручень на сплату оренди землі, у зв'язку з чим порушено вимоги п.287.3 ст.287 Податкового кодексу України.

На підставі зазначеного Акта перевірки №576/1501/30665560 від 08.05.2014р. ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області 22.05.2014р. винесено податкові повідомлення-рішення №0002021500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 1186,23грн., №0002031500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 1065,10грн., №0002041500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 380,90грн., котрі 27.05.2014р. отримані керівником ТОВ «Агротехсервіс» Кружковим В.І., про що свідчить наявне у матеріалах справи рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

Як встановлено судом та вбачається з наявних у матеріалах справи документів, 22.05.2014р. на підставі п.п.20.1.4, 20.1.21 п.20.1 ст.20 Податкового кодексу України, головним державним інспектором відділу оподаткування та контролю об'єктів і операцій ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області Кайряк А.Г., та головним державним ревізор-інспектором відділу оподаткування та контролю об'єктів і операцій ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області Пашали Н.І. проведено камеральну перевірку ТОВ «Агротехсервіс» з питань своєчасності сплати податків та зборів, за результатами якої складено Акт №637/1500/30665560 від 22.05.2014р. «Про неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на сплату податків до бюджету», у якому встановлено несвоєчасне надання ТОВ «Агротехсервіс» платіжних доручень на сплату оренди землі, у зв'язку з чим порушено вимоги п.306.2 ст.306, п.287.3 ст.287 Податкового кодексу України, а також порушення термінів сплати самостійно визначеного грошового зобов'язання з податку на прибуток.

На підставі зазначеного Акта перевірки №637/1500/30665560 від 22.05.2014р. ДПІ у Болградському районі ГУ Міндоходів в Одеській області 03.06.2014р. винесено податкові повідомлення-рішення №0002111500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 61,81грн., №0002121500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 411,81грн., №0002101500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по орендній платі за землю у загальному розмірі 1659,54грн., №0002141500 щодо визначення суми штрафу за порушення граничного строку сплати грошового зобов'язання по податку на прибуток приватних підприємств у загальному розмірі 628,80грн., котрі 07.06.2014р. отримані керівником ТОВ «Агротехсервіс» Кружковим В.І., про що свідчить наявне у матеріалах справи рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.

Згідно з п.59.1 ст.59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

У порядку забезпечення сплати узгодженої суми заборгованості Державною податковою інспекцією у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області 13.06.2014р. винесено податкову вимогу №297-25 на загальну суму 10690,34грн., яка 13.06.2014р. була отримана керівником ТОВ «Агротехсервіс» Кружковим В.І., про що свідчить його особистий підпис на корінці означеної вимоги.

Проте, означена сума заборгованості у законодавчо визначеному порядку та строки самостійно Товариством з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» сплачена не була.

У зв'язку з наявністю заборгованості та відсутністю добровільної її сплати відповідачем, податковий орган звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом про зупинення видаткових операцій на рахунках належних ТОВ «Агротехсервіс» (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу.

Відповідно ст.67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Статтею 269 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VІ (зі змінами та доповненнями) передбачено, що платниками плати за землю є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Відповідно до ст.270 Податкового кодексу України об'єктами оподаткування плати за землю є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні та земельні частки (паї), які перебувають у власності.

Згідно з п.286.2. ст.286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Згідно з п.285.1 ст.285 Податкового кодексу України базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Відповідно до п.287.3 ст.287 Податкового кодексу України податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Згідно з п.п.14.1.175 Податкового кодексу України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Таким чином, поняття податкового боргу, відповідно до пп.14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України, включає в себе грошове зобов'язання, яке самостійно узгоджене платником податків, або узгоджене в порядку оскарження, але не сплачене у встановлений Податковим кодексом України строк.

Відповідно до п.91.1 ст.91 Податкового кодексу України керівник контролюючого органу за місцем реєстрації платника податків, що має податковий борг, призначає такому платнику податків податкового керуючого.

Так, судом встановлено, що 14.07.2014р. Державною податковою інспекцією у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області, на підставі п.91.1 ст.91 Податкового кодексу України, п.ІІ Порядку призначення та звільнення, а також функції та повноваження податкового керуючого, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 10.10.2013р. №578, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.10.2013р. за №1837/24369, видано Наказ №290 «Про призначення податкового керуючого», яким податковим керуючим ТОВ «Агротехсервіс» призначено завідувача сектором погашення заборгованостей Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області Бачурську А.Ф.

Відповідно до п.п.89.1.1 п.89.1 ст.89 Податкового кодексу України право податкової застави виникає у разі несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку.

Відповідно до п.89.3 ст.89 Податкового кодексу України майно, на яке поширюється право податкової застави, оформлюється актом опису.

До акта опису включається ліквідне майно, яке можливо використати як джерело погашення податкового боргу.

Опис майна у податкову заставу здійснюється на підставі рішення керівника контролюючого органу, яке пред'являється платнику податків, що має податковий борг.

Акт опису майна, на яке поширюється право податкової застави, складається податковим керуючим у порядку та за формою, що затверджені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.

Відмова платника податків від підписання акта опису майна, на яке поширюється право податкової застави, не звільняє такого платника податків від поширення права податкової застави на описане майно. У такому випадку опис здійснюється у присутності не менш як двох понятих.

Згідно п.89.4 ст.89 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не допускає податкового керуючого для здійснення опису майна такого платника податків у податкову заставу та/або не подає документів, необхідних для такого опису, податковий керуючий складає акт відмови платника податків від опису майна у податкову заставу.

Контролюючий орган звертається до суду щодо зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків, заборону відчуження таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу.

Зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків та заборона відчуження таким платником податків майна діють до дня складення акта опису майна платника податків у податкову заставу податковим керуючим або акта про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу, або погашення податкового боргу в повному обсязі. Податковий керуючий не пізніше робочого дня, що настає за днем складення цих актів, зобов'язаний надіслати банкам, іншим фінансовим установам, а також платнику податків рішення про складення актів, яке є підставою для поновлення видаткових операцій та скасування заборони на відчуження майна.

Судом встановлено, що 15.07.2014р. начальник Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області Вакулов М.Ю., відповідно до ст.89 Податкового кодексу України, вирішив здійснити опис майна, що перебуває у власності платника податків Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс», у зв'язку з чим прийняв Рішення №6394 про опис майна у податкову заставу.

З метою здійснення опису майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» у податкову заставу, податковим керуючим Бачурською А.Ф. було здійснено вихід за адресою платника податків, однак платником податків було відмовлено у здійсненні опису майна у податкову заставу, та не надано документів, необхідних для такого опису, узв'язку з чим податковим керуючим Бачурською А.Ф. у присутності двох понятих було складено та підписано Акт відмови від опису майна у податкову заставу №6412 від 15.07.2014р.

Також, посадові особи ТОВ «Агротехсервіс» відмовилися від отримання рішення начальника Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області про опис майна платника податків у податкову заставу від 15.07.2014року №6394.

Перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства визначено Податковим Кодексом України, відповідно до п.п.95.1, 95.2 ст.95 якого орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно з п.п.88.1 ст.88 Податкового кодексу України з метою забезпечення виконання платником податків своїх обов'язків, визначених цим Кодексом, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу.

Відповідно до п.п.89.1, 89.2, 89.3 ст.89 Податкового кодексу України, право податкової застави виникає у разі: несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної платником податків у податковій декларації, - з дня, що настає за останнім днем зазначеного строку; несплати у строки, встановлені цим Кодексом, суми грошового зобов'язання, самостійно визначеної контролюючим органом, - з дня виникнення податкового боргу. З урахуванням положень цієї статті право податкової застави поширюється на будь-яке майно платника податків, яке перебуває в його власності (господарському віданні або оперативному управлінні) у день виникнення такого права і балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу платника податків, крім випадків, передбачених пунктом 89.5 цієї статті, а також на інше майно, на яке платник податків набуде прав власності у майбутньому. Майно, на яке поширюється право податкової застави, оформлюється актом опису. До акта опису включается ліквідне майно, яке можливо використати як джерело погашення податкового боргу.

Відповідно до п.89.4 ст.89 Податкового кодексу України, у разі якщо платник податків не допускає податкового керуючого для здійснення опису майна такого платника податків у податкову заставу та/або не подає документів, необхідних для такого опису, податковий керуючий складає акт відмови платника податків від опису майна у податкову заставу.

Орган державної податкової служби звертається до суду щодо зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків, заборону відчуження таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу.

Зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків та заборона відчуження таким платником податків майна діють до дня складення акта опису майна платника податків у податкову заставу податковим керуючим або акта про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу, або погашення податкового боргу в повному обсязі. Податковий керуючий не пізніше робочого дня, що настає за днем складення зазначених у цьому пункті актів, зобов'язаний надіслати банкам та іншим фінансовим установам рішення про складення таких актів. Таке рішення є підставою для поновлення видаткових операцій на рахунках платника податків.

Відповідно до абз.3 п.89.4 ст.89 Податкового кодексу України, зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків та заборона відчуження таким платником податків майна діють до дня складення акта опису майна платника податків у податкову заставу податковим керуючим або акта про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу, або погашення податкового боргу в повному обсязі. Податковий керуючий не пізніше робочого дня, що настає за днем складення зазначених у цьому пункті актів, зобов'язаний надіслати банкам та іншим фінансовим установам рішення про складення таких актів. Таке рішення є підставою для поновлення видаткових операцій на рахунках платника податків.

Таким чином, із системного аналізу вищенаведеної законодавчої норми вбачається, що зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків вводиться на невизначений строк і припиняється лише у разі складення акта опису майна платника податків у податкову заставу.

При цьому, відповідно до абз.2,3 п.91.4 ст.91 Податкового кодексу України строк, на який можуть бути зупинені видаткові операції, визначається судом, але не більше двох місяців. Зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків може бути достроково скасовано за рішенням податкового керуючого або суду.

Між тим, суд вважає за необхідне наголосити на тому, що платник податків не обмежений у праві відкрити нові розрахункові рахунки в установах банків, у тому числі й під час розгляду позовної заяви органу доходів і зборів у суді, а тому, у даному випадку, належним способом захисту прав позивача є саме зупинення видаткових операцій на усіх рахунках належних Товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс».

Таким чином, беручи до уваги те, що відповідач - ТОВ «Агротехсервіс», в порушення вимог ст.89 Податкового кодексу України, не допускає податкового керуючого ДПІ у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області для проведення опису майна у податкову заставу, суд вважає позовні вимоги контролюючого органу цілком обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Частиною 1 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно з ч.1 ст.69 та ч.1 ст.70 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.

Згідно зі ст.86 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Відтак, приймаючи до уваги вищевикладене та оцінюючи наявні у матеріалах справи письмові докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області обґрунтовані, документально підтверджені, відповідають приписам чинного податкового законодавству, отже підлягають задоволенню повністю із зупиненням видаткових операцій на рахунках належних Товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу, терміном на 2 місяці.

Керуючись ч.4 ст.122, ч.ч.4,6 ст.128, ст.ст. 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1.Адміністративний позов Державної податкової інспекції у Болградському районі Головного управління Міндоходів в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» про зупинення видаткових операцій на рахунках належних платнику податків (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу, задовольнити.

2. Зупинити видаткові операції на рахунках належних Товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехсервіс» (крім операцій з видачі заробітної плати та сплати податків, зборів, єдиного внеску, а також визначених контролюючим органом грошових зобов'язань платника податків, погашення податкового боргу), заборону відчуження майна таким платником податків майна та зобов'язання такого платника податків допустити податкового керуючого для опису майна у податкову заставу, терміном на 2 (два) місяці.

Постанова може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому приписами ст.254 КАС України.

Суддя Харченко Ю.В.