ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
__________________
У Х В А Л А
про продовження строку розгляду
"03" грудня 2013 р.Справа № 923/1069/13Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді: Мишкіної М.А.,
суддів: Будішевської Л.О.; Бєляновського В.В.
(склад судової колегії змінений розпорядженнями голови суду №863 від 28.10.2013р., №990 від 18.11.2013р. )
при секретарі судового засідання Бєлянкіній Г.Є.
за участю представників сторін:
від Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України - Татаринова Л.Г. - голова Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України
від Підприємства „Віта СЛС" Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України" - Вініченко О.В. - за довіреністю
Розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України
на рішення господарського суду Херсонської області від 10 вересня 2013 року
по справі №923/1069/13
за позовом Підприємства „Віта СЛС" Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України"
до Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України
про стягнення 1259296грн.
встановив:
У судовому засіданні апеляційного господарського суду 03.12.2013р. представником Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України заявлено клопотання в порядку ст.69 ГПК України про продовження строку розгляду апеляційної скарги на 15 днів.
Відповідно до ч.3 ст. 69 ГПК України, у виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Згідно ч.2 ст.99 ГПК України, апеляційний господарський суд, переглядаючи рішення в апеляційному порядку, користується правами, наданими суду першої інстанції.
Враховуючи те, що строк розгляду апеляційної скарги Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України спливає 20.01.2014р., для повного з'ясування обставин, що мають значення для справи, судова колегія вважає за необхідне клопотання задовольнити та продовжити строк розгляду апеляційної скарги на п'ятнадцять днів з оголошенням перерви у судовому засіданні до 19.12.2013р. о 12год. 00хв.
Керуючись ч.3 ст.69, ст. ст.86, 99 ГПК України, колегія суддів -
у х в а л и л а :
1. Продовжити строк розгляду апеляційної скарги на 15 днів - до 25.12.2013р.
Головуючий суддя Мишкіна М.А.
Суддя Будішевська Л.О.
Суддя Бєляновський В.В.
Судебное решение № 35738676, Одеський апеляційний господарський суд было принято 03.12.2013. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных содержит полный спектр необходимой информации, позволяя вам удобно находить полезные данные.
то решение относится к делу № 923/1069/13. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа: