КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58
УХВАЛА
"13" серпня 2013 р. Справа №910/11978/13
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Зубець Л.П.
суддів: Новікова М.М.
Чорної Л.В.
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю
„Бобринецький завод продтоварів"
на ухвалу Господарського суду міста Києва
від 21.06.2013р. №910/11978/13 (суддя Прокопенко Л.В.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Бобринецький
завод продтоварів"
до Антимонопольного комітету України
про визнання недійсним рішення та скасування рішення
Антимонопольного комітету
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.06.2013р. №910/11978/13 позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю „Бобринецький завод продтоварів" було повернуто без розгляду на підставі п.п.1, 3 ч.1 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України.
Не погоджуючись з винесеною ухвалою суду, позивач звернувся до Київського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу Господарського суду міста Києва від 21.06.2013р. №910/11978/13 та передати справу на розгляд до місцевого господарського суду.
Розглянувши апеляційну скаргу та додані до неї матеріали, Київський апеляційний господарський суд встановив наступне.
Згідно з ч.1 ст. 93 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду протягом десяти днів, а на ухвалу місцевого господарського суду - протягом п'яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.
Як вбачається з матеріалів справи, оскаржувана ухвала була винесена місцевим господарським судом 21.06.2013р., отже строк на подання апеляційної скарги закінчився 26.06.2013р.
Згідно з відбитком календарного штампу відділення поштового зв'язку на конверті, в якому надійшла апеляційна скарга, остання була надіслана на адресу місцевого господарського суду лише 06.07.2013р., тобто з порушенням строків на апеляційне оскарження ухвали суду. При цьому, ані в тексті апеляційної скарги, ані в додатках до неї не було викладено (додано) заяву про відновлення законодавчо визначеного строку на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 21.06.2013р. №910/11978/13.
Відповідно до п.4 ч.1 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про поновлення цього строку або таке клопотання відхилено.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 86, 93, 97 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю „Бобринецький завод продтоварів" на ухвалу Господарського суду міста Києва від 21.06.2013р. №910/11978/13 з доданими до неї документами повернути скаржнику.
2. Повернути Товариству з обмеженою відповідальністю „Бобринецький завод продтоварів" (27200, м. Кіровоградська область, м. Бобринець, вул. Орджонікідзе, 13, код ЄДРПОУ 34201697) з Державного бюджету України 573,50 грн. (п'ятсот сімдесят три гривні 50 копійок) судового збору, сплаченого за подання апеляційної скарги згідно з платіжним дорученням №2503 від 05.07.2013р.
3. Справу №910/11978/13 повернути до Господарського суду міста Києва.
4. Ухвала може бути оскаржена до суду касаційної інстанції у встановленому порядку та строки.
Головуючий суддя Зубець Л.П.
Судді Новіков М.М.
Чорна Л.В.
Судебное решение № 32950048, Київський апеляційний господарський суд было принято 13.08.2013. Форма судопроизводства - Хозяйственное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные сведения об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить полезные сведения.
то решение относится к делу № 910/11978/13. Юридические лица, указанные в тексте настоящего судебного документа: