Справа № Провадження №22-ц-3058/12 22-ц/1090/3712/12 Головуючий у І інстанціїКулініченко Г.В.Категорія52Доповідач у 2 інстанції Кашперська11.06.2012 УХВАЛА
11 червня 2012 року суддя Апеляційного суду Київської області Кашперська Т.Ц., розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецбуд»на рішення Обухівського районного суду Київської області від 17 лютого 2012 року за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецбуд»про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди, -
в с т а н о в и в :
Рішенням Обухівського районного суду Київської області від 17 лютого 2012 року задоволено позов ОСОБА_3 до ТОВ «Укрспецбуд»про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди.
Не погоджуючись із вказаним рішенням, відповідач ТОВ «Укрспецбуд»подав апеляційну скаргу, при цьому судовий збір ним не сплачено.
Як вбачається із опису вкладення у цінний лист на а. с. 63, до конверту вкладено один предмет на п'ять аркушів.
Сплата судового збору (в розмірі 107,3 грн.) із 06.02.2012 року повинна бути здійснена за реквізитами: призначення платежу судовий збір, рахунок 31217206780001, код одержувача за ЄДРПОУ 02892020, код класифікації доходів бюджету 22030001, отримувач коштів ГУ ДКСУ Київська область, банк одержувача: ГУ ДКСУ у Київській області, МФО (код банку отримувача) 821018, пункт 1.8.
Ухвалою судді від 14 травня 2012 року апеляційну скаргу ТОВ «Укрспецбуд»залишено без руху та надано апелянту строк для усунення недоліків п'ять днів з дня отримання копії ухвали.
Для усунення вказаних недоліків апелянту необхідно було необхідно сплатити судовий збір на вказаний рахунок, надавши оригінал квитанції.
Копія ухвали отримана апелянтом 28.05.2012 року, що підтверджується поштовим повідомленням, тобто останній день для усунення недоліків -04.06.2012 року, проте до зазначеного часу недоліки апеляційної скарги апелянтом виправлені не були. Квитанція із супровідним листом на виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху надана до суду 07.06.2012 року з пропущенням вказаного строку, заява про продовження строку відсутня.
За таких обставин апеляційна скарга підлягає поверненню апелянту відповідно до вимог ст. 121 ЦПК України.
Керуючись ст. ст. 297, 121 ЦПК України, суддя ,-
у х в а л и в :
Апеляційну Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецбуд» на рішення Обухівського районного суду Київської області від 17 лютого 2012 року за позовом ОСОБА_3 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Укрспецбуд»про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди вважати неподаною та повернути апелянту.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення і може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.
Суддя Апеляційного суду
Київської області Т.Ц. Кашперська
Судебное решение № 24640305, Апеляційний суд Київської області было принято 11.06.2012. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к актуальным судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить необходимые данные.
то решение относится к делу № 22-ц-3058/12. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа: