Єдиний державний реєстр судових рішень
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
щодо поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого листа
до виконання
11 червня 2025 року Р і в н е№460/15139/24
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Комшелюк Т.О., розглянувши заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області про поновлення строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання в адміністративній справі № № 460/15139/24,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебувала на розгляді адміністративна справа № 460/15139/24 за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області до Спільного підприємства "Центральна авторемонтна майстерня" про стягнення заборгованості по фактичних витратах на виплату та доставку пільгових пенсій.
Рішенням Рівненського окружного адміністративного суду від 13.01.2025 позовну заяву задоволено повністю. Стягнуто з Спільного підприємства "Центральна авторемонтна майстерня" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з грудня 2017 року по квітень 2020 року включно в сумі 43237,37грн.
Судове рішення набрало законної сили 13.02.2025.
03.04.2025 оформлений виконавчий лист у вказаній адміністративній справі.
10.06.2025 від позивача надійшла заява про поновлення строку для пред`явлення виконавчого листа до виконання в адміністративній справі № 460/15139/24.
Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість мотивів, покладених в основу заяви Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області, суд зазначає наступне.
Як вбачається із матеріалів справи, виконавчий лист у справі № 460/15139/24 отриманий стягувачем лише 26.05.2025, в той час як строк пред`явлення до виконання вказаного вище виконавчого листа закінчився 14.05.2025.
Згідно з ч. 1 ст. 376 КАС України, стягувачам, які пропустили строк для пред`явлення виконавчого документа до виконання з причин, визнаних судом поважними, пропущений строк може бути поновлено.
На переконання суду, поновлення пропущеного строку для пред`явлення виконавчого документа до виконання, сприятиме забезпеченню права стягувача на справедливий суд та забезпечуватиме виконання судового рішення у даній справі.
За таких обставин, вказаний строк підлягає поновленню, а заява Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області до задоволення.
Керуючись статтями 248, 256, 294, 295, 376 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Поновити строк для пред`явлення до виконання виконавчого листа, виданого Рівненським окружним адміністративним судом 03 квітня 2025 року в адміністративній справі № 460/15139/24.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Повний текст ухвали складений 11 червня 2025 року
Суддя Т.О. Комшелюк
Судебное решение № 128044311, Рівненський окружний адміністративний суд было принято 11.06.2025. Форма судопроизводства - Административное, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти необходимые данные об этом судебном решении. Мы предоставляем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе последних судебных прецедентов. Наша база данных охватывает полный спектр необходимой информации, позволяя вам легко находить необходимые данные.
то решение относится к делу № 460/15139/24. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа: