Єдиний державний реєстр судових рішень
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/1509/23
провадження № 2-с/753/14/23
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"20" березня 2023 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Трусова Т. О., вивчивши заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказу,
В С Т А Н О В И В:
01.02.2023 суддя Дарницького районного суду м. Києва Комаревцева Л. В. видала судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1 (далі також - боржник) на користь товариства з обмеженою відповідальністю «Експлуатаційна компанія «Комфорт-Майстер» заборгованості за житлово-комунальні послуги.
13.03.2023 ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про скасування судового наказу, у якій послався на необґрунтованість вимог стягувача вказуючи, що об`єкт житлової нерухомості, за адресою якого виникла стягнена судовим наказом заборгованість, був відчужений ним на користь третьої особи.
За результатами вивчення заяви суддя дійшов висновку, що її слід повернути боржнику з таких підстав.
Згідно з положеннями частини першої статті 170 ЦПК України заяву про скасування судового наказу боржник має право подати протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів.
За приписами частини другої статті 171 ЦПК України заява боржника про скасування судового наказу, подана після закінчення строку, встановленого частиною першою статті 170 цього Кодексу, повертається, якщо суд за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку для подання цієї заяви.
Згідно з наявними на сайті Укрпошти даними копію оскаржуваного наказу було вручено боржнику 06.02.2023 (а не 07.02.2023, як зазначено у заяві), а відтак строк на подання заяви про скасування судового наказу сплив 21.02.2023.
Отже ураховуючи, що заява про скасування судового наказу подана після закінчення встановленого процесуальним законом п`ятнадцятиденного строку і питання про поновлення цього строку боржником не порушується, наявні передбачені законом підстави для її повернення.
Керуючись частиною другою статті 171 ЦПК України, суддя
У Х В А Л И В:
Заяву боржника ОСОБА_1 про скасування судового наказуповернути заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга на ухвалу суду подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя:
Ухвала підписана суддею 20.03.2023.
Судебное решение № 109647216, Дарницький районний суд міста Києва было принято 20.03.2023. Форма судопроизводства - Гражданское, форма решения – Постановление суда. На этой странице вы сможете найти полезные данные об этом судебном решении. Мы обеспечиваем удобный и быстрый доступ к текущим судебным решениям, чтобы вы могли быть в курсе недавних судебных прецедентов. Наша база данных включает полный спектр необходимой информации, позволяя вам быстро находить полезные данные.
то решение относится к делу № 753/1509/23. Организации, указанные в тексте настоящего судебного документа: