YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Вебінар 11 серпня 2020 р.

Колективна робота в YouControl: найголовніше з практики

Поділитися:
Колективна робота в YouControl: найголовніше з практики

5 серпня відбулась практика YouControl з колективної роботи. У цій статті головні інсайти для тих, хто не зміг взяти участь.

 

Що таке колективна робота в YouControl

 

• Це інструмент “Групи”, з яким можна створювати  особисту або спільну з іншими базу контрагентів. 

• Базу легко створювати, сортуючи контрагентів за різними критеріями. Наприклад “Клієнти”, “Ризикові компанії”, “Перевірені компанії”, “Боржники” або інші, на ваш розсуд. 

• Списками контрагентів можна ділитися з партнерами та колегами та редагувати їх разом.

 

 

Для чого використовувати інструмент

 

• Для швидкого прийняття рішень щодо співпраці з контрагентом. 

• Для економії часу працівників. Перевіряйте контрагента лише один раз, заносьте його у відповідний список і надалі керуйтесь перевіреною інформацією. Під час бізнес-розвідки ви будете бачити відмітки, у якому зі списків знаходиться контрагент.

• Для створення спільного інформаційного поля всередині вашої компанії, щодо співпраці з контрагентами.

 

 

• Інструмент полегшить роботу власникам компаній, юристам, спеціалістам служб безпеки та всім, хто приймає фінальне рішення щодо співпраці з контрагентом. 

• Не всю інформацію про контрагента можна побачити під час первинної перевірки. Через особливості роботи держреєстрів частина даних не підтягується автоматично до системи, і тут допоможе тільки ручна глибока перевірка аналітиком. В цій частині списки створюють “додану вартість” – здійснюйте глибоку перевірку один раз, і приймайте рішення засновуючись на “обробленій” інформації. 

 

Де і як поповнювати свою базу контрагентів

 

• Власний досвід роботи з контрагентом. 

• Досвід колег та партнерів. 

Наприклад, компанія “Смарт-холдинг” поділилася з учасниками практики готовими списками контрагентів. У чорному списку компанії – посадові особи яких засуджені за фіктивне підприємництво згідно зі ст. 205 КК України. А в жовтий список потрапили компанії, які “в полі зору” і щодо яких потрібна більш глибока перевірка.

• Форуми, сайти та соцмережі. Наприклад “Залізниця без корупції”, “Портал постачальників”, ВАР. Telegram-канали “Дон Кіхот”, “Обережно шахраї!!!”.

Головний мінус таких ресурсів – інформація може бути не актуальна, її можуть видалити або не оновлювати. Щоб не витрачати години на фільтрування інформації зі сторонніх ресурсів – створюйте прозоре бізнес-середовище одразу в YouControl, яке ніхто не видалить і яке буде в актуальному стані.

 

Чи законно створювати списки контрагентів

 

• Так. Ви маєте право вільно збирати та поширювати загальнодоступну інформацію. 

• За бажанням ви можете приховати списки, зробити їх приватними. 

 

Чи можна довіряти готовим спискам контрагентів

 

Дивлячись, хто джерело списку. Звертайте увагу на те, від кого ви отримуєте таку інформацію. Чи можна довіряти цій людині або компанії? 

 

Як користуватися інструментом

 

Щоб навчитися користуватись інструментом Групи дивіться цей відеоурок

 

 

Інструмент доступний у всіх тарифах, навіть у безкоштовному тарифі Open Data. 

Можна підписатися на список і слідкувати за його оновленнями. Для кращої ефективності інструменту додавайте компанії зі списків у моніторинг. 

 

Створити список!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’