Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Знайти організацію за ІПН та кодом ЄДРПОУ

Знайти організацію за ІПН та кодом ЄДРПОУ

В нашій базі основних фінансових показників діяльності підприємств можна знайти інформацію практично про всі компанії. Скориставшись послугами сервісу, клієнт буде отримувати потрібні йому дані на свою пошту в автоматичному режимі.

Така послуга як іпн перевірка необхідна дуже багатьом підприємцям та адвокатам, юристам і директорам.

Всі дані збираються тільки з відкритих джерел. Бази постійно, щодня оновлюються, тому інформація про всі підприємства України є актуальною. Використовуючи ті чи інші списки на нашому сервісі, а їх дуже багато, можна знайти за іпн та кодом ЄДРПОУ будь-яку організацію за допомогою простих і легких налаштувань. Знання вичерпних даних про конкурентів дасть можливість своєчасно приймати важливі рішення, збільшувати прибуток компанії. Завдяки зібраній інформації можна буде аналізувати і контролювати платоспроможність своїх клієнтів.

Переваги використання сервісу

Щоб знайти підприємство за іпн та кодом ЄДРПОУ достатньо зареєструвати і поповнити баланс на невелику суму грошей. З основних переваг сервісу можна виділити такі:

• доступність послуг, що надаються для усіх;
• можливість швидко знайти підприємство за іпн та кодом ЄДРПОУ;
• наявність практично всіх баз і списків;
• швидкість і своєчасність наданих послуг;
• точна і вичерпна інформація;
• можливість дізнатися про основні фінансові показники діяльності підприємства, всіх відомих компаній й інші переваги.

Уже тисячі користувачів стали нашими постійними клієнтами. Всі вони знаходять детальну інформацію здійснюючи іпн перевірку та пошук в наших повних базах даних. Наш сервіс вже став відомий серед усіх найбільших компаній та підприємств, його використовують відомі адвокати та юристи. Вся інформація про підприємства України, що міститься в базах, тільки найактуальніша.

В роботі сервісу враховані побажання клієнтів. Користувачі можуть швидко знайти адреси, електронну пошту, всі необхідні контактні дані державних органів. Сайтом дуже зручно користуватися, все зрозуміло і надзвичайно просто. Інтерфейс дуже простий, будь-які дії не викличуть складнощів. Щоб знайти організацію за іпн та кодом ЄДРПОУ достатньо заповнити спеціальну форму.

Які ще є причини користуватися сервісом

Скориставшись нашими базами можна вести моніторинг в онлайн режимі за будь-якими підприємствами, стежити за змінами, що зачіпають обрану компанію. Завдяки сервісу наші клієнти першими дізнаються про появу нових компаній на ринку, обдзвонюють їх і таким чином знаходять для себе нових клієнтів, розширюючи свій бізнес і збільшуючи прибуток.

Сервіс відрізняється простим, швидким та зручним пошуком по компаніям. Використовуючи фільтр можна отримувати дані тільки по компаніям з певних регіонів. Вибирати їх можна як за станом, так і за видом їх діяльності. Завдяки такому підходу можна дуже швидко знайти вичерпні дані по юридичним особам в будь-якій базі.

Якщо користувачеві сервісу необхідна підтримка або консультація, він може швидко отримати її звернувшись до консультанта за телефоном або написавши на нашу електронну адресу.

Завдяки зручному та швидкому пошуку по базах, недорогим розцінкам на послуги попит на пошук даних по компаніях постійно зростає. Скориставшись нашими базами вперше, більшість користувачів стали постійними клієнтами сервісу й надалі.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’