YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 8 квітня 2019 р.

Єдиний реєстр судових рішень в України

Поділитися:
Єдиний реєстр судових рішень в України

Інформація (її якість та своєчасність) має вирішальне значення у будь-якій сфері, від побуту до політики, а також у сфері бізнесу та промисловості. Спочатку та чи інша інформація стає підставою для певних рішень. А згодом ці рішення впливають на розвиток справи, проекту та життя взагалі. Наслідки рішення, яке було прийнято на підставі неякісної інформації, негативно позначаються на подальшому житті людини або суб'єкта господарської діяльності, або органа державної влади.

Тому мета нашого інтернет-ресурсу полягає в тому, щоб надавати своїм клієнтам максимально якісну, повну, неупереджену, достовірну інформацію в режимі реального часу з відкритих джерел органів державної влади.

Єдиний реєстр підприємств України

Миттєва інформація з цього джерела державної влади допоможе вам дізнатися все про будь-якого суб'єкта господарської діяльності: коли він зареєстрований, в якому місті, області держави, його поштову адресу, хто керує та отримує прибуток (ім’я та по батькові). Така база даних підстраховує вас від шахрайських дій.

Єдиний реєстр підприємців

Єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб-підприємців містить інформацію, яка необхідна при укладанні договорів та інших юридичних документів.

Коли банкрутують фізичні особи-підприємці, то шахраї можуть використовувати їхні офіційні документи на свою користь. Наш сервіс надає можливість отримати повну достовірну інформацію щодо всіх осіб-підприємців України: поштову адресу, місце реєстрації та інше. Вчасно перевіряйте ці дані за допомогою системи YouControl — і ніхто не зможе ввести вас в оману.

Єдиний реєстр судових рішень в Україні

Державний ресурс “Єдиний реєстр судових рішень” зберігає інформацію про процеси та рішення всієї судової системи України, зокрема за всіма спеціалізованими судами: кримінальним та цивільним, адміністративним, господарським, судам апеляційної та касаційної інстанції.

Отримувати миттєву інформацію з реєстру судових рішень корисно і для дрібних підприємств, і для великих суб’єктів господарювання (їх юридичних підрозділів). Юристи підприємства, яке є клієнтом нашого сервісу, миттєво дізнаються, чи існує судове рішення стосовно фізичної або юридичної особи, яка хоче заключити договір. YouControl своєчасно надасть інформацію, яка убезпечить безпеку компанії.

Співпрацювати з професіоналами

Сайт YouControl.com.ua надає послуги на підставі авторського програмного забезпечення, яке неодноразово підтвердило свою користь та високу ефективність. Клієнти нашого онлайн-сервісу отримують:

•  Найбільшу сучасну базу українських компаній

•  Повну інформацію про українські (приватні та державні) компанії

•  Можливість відстежувати інформацію про будь-яку компанію в режимі реального часу

Вичерпну інформацію про рішення всіх спеціалізованих судів, банкрутство суб’єктів господарювання усіх форм власності, їх офіційні контакти.

Інформація на сайті оновлюється щодня з офіційних відкритих джерел. А щодо цін сервісу — то вони набагато нижчі за якість його послуг і напевно вас влаштують.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’