YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 5 листопада 2020 р.

Єдиний реєстр: лайфхаки для перевірки даних

Поділитися:
Єдиний реєстр: лайфхаки для перевірки даних

Скільки державних реєстрів в Україні? Зараз офіційно близько 150-ти, але Єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб – підприємців негласно вважається самим затребуваним. Чому так і кому потрібен Єдиний реєстр?

 

Перевірка даних в Єдиному реєстрі будь-якої української компанії – ось що, дійсно, корисно, наприклад:

 

•  реєстраційні дані про засновників і дату реєстрації, поточний статус компанії, інформація щодо здійснюваних видів діяльності, місцезнаходження і розмір статутного капіталу;

•  судова історія, приналежність контрагента до групи компаній, боргові зобов'язання перед співробітниками, іншими фірмами або податковими службами, санкції;

•  фінансове становище: планові перевірки, участь в тендерах, основні фінансові показники, конкурентоспроможність на ринку;

•  структура компанії: засновники та акціонери, всі зміни в діяльності компанії, дані щодо керівного складу і зв'язок з іншими особами.

 

Все це можна дізнатися за допомогою пошуку в ЄДР, але у недосвідченого користувача можуть виникнути труднощі при роботі з реєстром.

 

Як використовувати Єдиний державний реєстр самостійно?

 

Щоб перевірити дані компанії самостійно, потрібно отримати виписку з ЄДР. У ній буде інформація про співробітників, діючі ліцензії, майно компанії. Це не безкоштовна послуга. Ціна пошуку в ЄДР залежить від початкових даних, які у вас є. Потім користувачеві необхідно ідентифікуватися, обрати вид запиту, ввести критерії пошуку і оплатити перевірку в ЄДР платіжною карткою.

 

Але можна спростити завдання й отримати максимальний пакет даних швидше і зручніше. Аналітична система YouControl містить повну інформацію з ЄДР про українські компанії.

 

Як знайти дані Єдиного реєстру в YouControl?

 

Система YouControl звертається не тільки до даних ЄДР, а й формує досьє з декількох десятків державних баз та реєстрів одночасно. Для пошуку інформації про компанії:

 

•  введіть назву підприємства або код ЄДРПОУ;

•  також можна використовувати номер телефону, адреса;

•  пошук даних ФОП можливий за прізвищем або ІПН.

​​​​​​​

Буквально через хвилину перед вами на екрані з’являться всі дані з ЄДР та інших джерел у форматі зручного досьє.

 

Перевірити компанію прямо зараз!

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’