Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Теми 10 вересня 2018 р.

Єдиний державний реєстр — як перевірити контрагентів на надійність

Поділитися:
Єдиний державний реєстр — як перевірити контрагентів на надійність

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України за ЄДРПОУ — пошук підприємств та організацій

Перевірити необхідну компанію значно простіше, якщо ви маєте необхідні для цього інструменти. Здійснюючи пошук за єдиним державним реєтром, ви можете отримати дані про діяльність обраної компанії. Проте сам аналіз контрагента потребує чогось більшого. Саме тому YouControl вже зібрав для вас всі необхідні дані про тисячі компаній України.

Як відомо, при укладанні договорів дуже складно обійтися без підтвердження тих даних, які надає потенційний клієнт, адже де гарантія, що це дійсно достовірна інформація?

Для того, аби знайти дані про підприємство власноруч, потрібно заздалегідь отримати витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України. Ви зможете дізнатись про осіб, майно і документи, які пов’язані з діяльністю обраної компанії, відкривши безліч вкладок єдиного державного реєстру підприємств в браузері та витративши купу цінного часу на пошуки інформації. Але є спосіб зекономити ваші ресурси.

Як прискорити отримання відкритих даних з Єдиного державного реєстру

Уявіть, що ваша компанія шукає відповідального партнера, який повинен ставитися з особливою увагою до дотримання укладеного з вами договору. Приймаючи безліч пропозицій від потенціальних партнерів, ви ледве встигаєте перевірити їх на надійність, адже це завдання потребує дуже багато витраченого часу.

YouControl пропонує отримати всю корисну інформацію про будь-яке підприємство всього за хвилину. Система збирає та формує оновлені дані  із понад 50 державних реєстрів підприємств, а також надає повне досьє на тисячі компаній України швидше, ніж ви доп’єте вашу каву.

Пошук компанії за ЄДРПОУ

Оберіть потрібного контрагента з пошукового списку та відкрийте його досьє:

Що приховує від вас контрагент — здійсніть пошук за ЄДРПОУ

Досьє будь-якого контрагента включає інформацію з єдиного державного реєстру, яку ви можете використати для перевірки його на надійність:

1. Реєстраційні дані: статус контрагента, дата реєстрації, дані про засновника, власника/співвласників, види діяльності, розмір статутного капіталу, місцезнаходження;

2. Репутація компанії: належність до групи компаній, судові документи, наявність санкцій, борги перед податковою/працівниками/іншими компаніями;

3. Фінансовий стан: конкурентоспроможність, фінансові показники, перемоги в тендерах, планові перевірки;

4. Структура компанії: історія змін в її діяльності, засновники/акціонери/ бенефіціари, зв’язки з іншими особами, дані про директора/підписанта.

Вся зібрана інформація про компанії в системі YouControl, в тому числі, з єдиного державного реєстру підприємств України, допоможе викрити можливі ризики при співпраці з обраним контрагентом. Така перевірка може вберегти ваш бізнес від шахраїв.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’