Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України за ЄДРПОУ

Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України за ЄДРПОУ

Ведення бізнесу пов’язане з ризиками, часто навіть критичними. Багато компаній потерпають через недоброчесних бізнес-партнерів, несуть майнові втрати, репутаційні ризики тощо. Відбувається це через необізнаність щодо контрагентів. Запобігти ризикам можна шляхом перевірки партнерів за держреєстрами. Зокрема за ЄДРПОУ. Проте пряме використання таких держресурсів займає час та не дає повної інформації. На відміну від інформаційно-аналітичної системи YouControl.

Чим корисний єдиний реєстр підприємств

Кожного разу, коли вам доведеться мати справу з новим діловим партнером, перевірте його діяльність за відкритими реєстрами. І лише після цього приймайте рішення, чи довіряти новим бізнес-партнерам. 

На сайті youcontrol.com.ua це можна зробити швидко та зручно. І ефективніше за державні портали реєстрів. Це стосується також інформації, яку містить Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України. Пошук ЄДРПОУ та довідка за кодом ЄДРПОУ через YouControl довела свою зручність та надійність.

Також у системі YouControl можна отримати та/чи перевірити інформацію з багатьох офіційних реєстрів. Наприклад, ресурс, не менш корисний за Єдиний державний реєстр підприємств — Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень. Пошук виконавчих проваджень через наш сайт набагато зручніший та швидший, ніж у цій базі. При цьому вся інформація абсолютно точна та актуальна.

Пошук ЄДРПОУ – особливості

Зазвичай пряме самостійне звернення до Єдиного державного реєстру фізичних підприємців та юридичних осіб забирає багато часу. Натомість YouControl позбавляє бюрократичних проблем та надає інформацію з цього реєстру та інших відкритих ресурсів буквально за хвилину. І ці дані — найсвіжіші та актуальні на момент запиту.

Усі ці та багато інших корисних послуг та інструментів нашого сайту доступні за декількома тарифними планами. Ви можете обрати найбільш зручний для вас, але не сумнівайтеся, що кожен тариф — дуже лояльний. Особливо з огляду на обсяг, якість інформації, швидкість та зручність доступу до неї.

Пошук базою ЄДРПОУ у системі YouControl

Інформаційно-аналітична система YouControl автоматизована, тому швидка та безпомилкова. Інформація збирається та структурується приблизно за одну хвилину після вашого запиту. 

Сайт дуже зручний у використанні, він не містить зайвого та/або некорисного функціоналу, за який треба було б переплачувати.

Спробуйте скористатися YouControl лиш один раз — і переконайтеся, що знайшли оптимальну, сучасну та ефективну альтернативу запитам до державних установ.

YouControl — це справжня раціональна оптимізація вашого часу і ресурсів. Сервіс, який працює задля вашої безпеки.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’