YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 3 березня 2021 р.

Єдиний державний демографічний реєстр

Поділитися:
Єдиний державний демографічний реєстр

Єдиний державний демографічний реєстр або ж ЄДДР – це інформаційна система, яка доступна в електронній формі. Основне завдання ЄДДР в тому, щоб здійснювати захист, зберігання, використання, обробку й поширення даних щодо документів і особистості людини, які оформляються з використанням інструментів реєстру.

 

 

Для чого ведеться ЄДДР і в якому випадку туди вноситься інформація?

 

 

Єдиний державний демографічний реєстр ведеться для того, щоб можна було швидко ідентифікувати особистість з метою пересилання, видачі, вилучення, оформлення, обміну, визнання недійсними, знищення або повернення державі документів. Крім того, ЄДДР дозволяє збирати дані про реєстрацію місця перебування або місця проживання особи з метою ведення обліку.

 

Дані в ЄДДР можуть бути внесені в ряді ситуацій, таких як:

 

оформлення актів цивільного стану;

реєстрація документації, якщо зазначені дані змінилися або не були внесені до складу Реєстру раніше;

згідно з побажанням людини, якщо ці дані не були занесені до Реєстру раніше;

була здійснена реєстрація місця перебування або місця проживання.

 

Якщо до Єдиного державного демографічного реєстру дані вносяться вперше, то спочатку здійснюється ідентифікація і підтвердження особи, після чого система привласнює громадянину персональний номер запису, де зберігається не тільки інформація про цю особу, але й фіксується дата і час створення електронної форми .

 

Нові дані, які доповнюються або змінюються в подальшому, вносяться до складу ЄДДР окремими записами в хронологічному порядку. Після цього кожному окремому запису привласнюється індивідуальний номер. Всі дані, що знаходяться в реєстрі, є повністю конфіденційними. Про їх нерозголошення і збереження піклується держава.

 

 

Хто може отримати інформацію з Єдиного державного демографічного реєстру?

 

 

Законодавство передбачає ряд ситуацій, в яких дані з Єдиного державного демографічного реєстру можуть бути оприлюднені: у разі інтересів прав людини, збереження безпеки й економічного добробуту країни. Крім того, інформація може бути надана після згоди самої людини.

 

Будь-який громадянин України, чиї особисті дані зберігаються в Єдиному державному демографічному реєстрі може отримати довідку, яка підтверджує внесення даних до державного реєстру. Крім того, передбачено отримання повідомлення, в разі звернення про передачу  даних з реєстру.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’