Інформація за всіма судовими справами, рішеннями, а також даними про їх виконання в нашій країні потрапляє до Єдиного державного реєстру судових справ України. Виняток становлять лише рішення по тих справах, які можуть підпадати під визначення "державна таємниця". Іноді трапляється так, що суд може проходити без участі позивача або відповідача і тоді виникає цілком резонне питання – як дізнатися рішення суду? Чи можна дізнатися рішення суду за прізвищем?
У разі, коли сторони судової справи не були присутні на засіданні суду, про прийняте суддею рішення можна дізнатися з офіційного листа, який буде направлено сторонам поштою. Раніше даний метод був переважаючим, але зараз, коли дані Єдиного державного реєстру судових справ України є загальнодоступними і відкритими відповідно до закону від 22.12.2005 "Про доступ до судових рішень", отримати необхідні дані можна через інтернет, не виходячи з дому.
На офіційному сайті реєстру (Судова влада України) існує пошукова форма, в якій вам потрібно заповнити запропоновані поля для того, щоб ознайомитися з прийнятими рішеннями за вашою справою:
• номер справи;
• регіон;
• суд;
• ПІБ судді;
• прізвище учасника судової справи тощо.
Не обов'язково заповнювати всі дані. Наприклад, якщо ви не знаєте номер справи і не впевнені, який суд займався її розглядом, можна знайти рішення суду на прізвище судді. Однак чим більше вихідних даних ви введете для пошуку, тим точнішою буде інформація (потрапить менше справ, які можуть відповідати вашим пошуковим критеріям, наприклад, справи осіб з однаковим прізвищем).
З метою збереження конфіденційності особистих даних в електронному варіанті судових рішень не міститься ПІБ учасників процесу. Тобто знайти рішення суду на прізвище можна, але в самому документі–тексті рішення, прізвище буде зашифрованим.
Офіційний сайт Єдиного державного реєстру судових справ України має непросту навігацію, тому багатьом користувачам його використовувати досить незручно. Використання аналітичної системи YouControl набагато простіше, а сам пошук відбувається в рази швидше.
Завдяки автоматичному зверненню системи не тільки до судового реєстру, але й до 25+ інших державних баз даних України, ви отримаєте набагато більше інформації про особу за прізвищем щодо рішень суду.
Додатково офіційний сайт Судової влади України видає максимум 51 запис за ПІБ, включаючи дублюючі записи номерів справи (повторні розгляди). Також через оптимальну роботу реєстру сайт видає не всі результати, навіть якщо їх кількість не перевищує 50. YouControl видає всі записи за ПІБ без обмежень у кількості й навіть ті справи, які не знаходить сайт СВУ.
Тому рекомендуємо до використання систему YouControl як більш швидкий, зручний і багатофункціональний спосіб пошуку даних перевірки фізичних та юридичних осіб.
Читайте більше: Судіть самі: перевірка судових справ фізичних осіб в YouControl
Читайте також:
Теми 4 серпня 2020 р.
Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl
Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи. Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: • ЗМІ в журналістських розслідуваннях;
Теми 4 жовтня 2019 р.
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду
Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.
Теми 4 жовтня 2019 р.
Що таке статутний капітал і як він формується
Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.