YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми 19 листопада 2020 р.

Як дізнатися дату народження за ІПН?

Поділитися:
Як дізнатися дату народження за ІПН?

Реєстраційний номер облікової картки платника податку (ІПН) – це унікальний персональний номер, який отримує кожен платник в Україні. Код містить інформацію про дату народження власника, порядковий номер поточної дати народження, а також позначення статі. Всю цю інформацію легко можна дізнатися, розшифрувавши ІПН за допомогою спеціально встановлених алгоритмів, або автоматизованих сервісів перевірки.

 

Розшифровка і перевірка дати народження за ІПН може стати у нагоді в різних ситуаціях. Одна з найпоширеніших – це бухгалтерська перевірка, а також необхідність встановити правильність складання коду ІПН. Дивно, але в ряді випадків було виявлено, що у деяких громадян при видачі індивідуального податкового номера свого часу була допущена помилка, в результаті чого розшифровка коду призвела до зазначення неправильної дати народження, статі.

Часто процедура перевірки здійснюється відповідно до потреб підприємницької сфери.

 

Як перевірити ІПН за датою народження?

 

В Україні ІПН складається з 10 цифр у фізичних осіб і 12 цифр – юридичних осіб. Перші 5 цифр відповідають за ​​дату народження. Точніше, 5–значне число є кількістю днів від 31 грудня 1899–го (саме ця дата береться в якості відправної точки в розрахунках) до дати народження фізичної особи. У тому випадку, якщо однакову дату і рік народження мають понад 5000 чоловіків/жінок, то перші 5 цифр ІПН деяких з них будуть відрізнятися. Наприклад, якщо дата народження особи 1 січня 1947 р., реєстраційний номер платника податків може починатися, як з цифри 1, так і з цифри 8.

 

Для спрощення розшифровки дати народження за ІПН сьогодні створено безліч автоматизованих сервісів. Їх використання істотно спрощує процедуру розрахунку. Це куди зручніше, тим більше, якщо розшифровка дати народження за ІПН проводиться не разово, а на регулярній основі.

 

У передостанній цифрі ІПН зашифрована стать власника. Якщо цифра парна – це є позначенням жіночої статі, непарна цифра – чоловічої.

 

Дата народження за ІПН та інша інформація про фізичних та юридичних осіб

 

Виконуючи перевірку за ІПН, ви не тільки можете дізнатися про дійсність податкового номера, дату народження і стать власника також багато іншої інформації. Наприклад, за ІПН можна знайти ПІБ особи, за умови, якщо вона є ФОП (фізичною особою-підприємцем). Потім ви зможете здійснити більш детальний пошук, отримати більш детальну інформацію про громадянина.

Можливість такої всебічної перевірки надає система YouControl, яка надає вичерпні дані про контрагента – юридичних і фізичних осіб–підприємців. Тому якщо вам потрібна правдива і найповніша інформація про власника ІПН – звертайтеся!


Дізнатися дані про контрагента!

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
 • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
 • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
 • Всі ліцензії і дозволи компаній;
 • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
 • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
 • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’