Володієш інформацією — володієш світом. Цей крилатий вислів належить Ротшильду, всесвітньо відомому банкіру, який точно знався на діловій сфері. Тоді, у 1815 році, щоб мати оперативну і актуальну інформацію, британському банкіру потрібно було кормити армію шпигунів та зграї поштових голубів. Але сьогодні усі потрібні відомості можна здобути значно швидше, зручніше і набагато дешевше.
Підприємницька діяльність завжди пов’язана з великими ризиками, але в період кризи та економічних реформ вони ще зростають. Наразі компанія YouControl розробила корисний та зручний інструмент для отримання інформації щодо підприємств та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та ведуть господарську діяльність в Україні.
Виписку з ЄДРПОУ можна отримати на сайті Міністерства юстиції України. Але зазначте, що інформація, яку містить виписка з ЄДРПОУ, — це лише установчі відомості. Це лише десята (і не найбільш інформативна) частина тієї інформації, яка характеризує підприємство або підприємця. Витяг з ЄДР не містить інформації щодо наявності ліцензій, заборгованості перед бюджетом, процедури банкрутства тощо.
Якщо ви хочете знати про судові справи, що стосуються об’єкту вашого інтересу, то витяг з ЄДРПОУ не допоможе в цьому. За цією інформацією треба звертатися до іншого державного ресурсу, де розміщені відомості з єдиного державного реєстру судових рішень. Так само джерелом інформації щодо податкової історії певного суб’єкта господарювання є не довідка з ЄДР, а база даних, оприлюднена на сайті Державної фіскальної служби.
Загалом, щоб скласти більш-менш повну уяву про суб’єкт господарювання, який вас зацікавив з бізнесових чи інших справ, треба провести чималу роботу, зібрати і проаналізувати інформацію з декількох державних реєстрів, скласти окремий запит на кожний суб’єкт господарювання. Тут стане у нагоді youcontrol.com.ua — сучасна пошукова система для бізнесу.
Завдяки YouСontrol, пошук та аналіз інформації щодо діяльності суб’єктів підприємницької діяльності максимально спрощений і автоматизований. Пошуковими ключами для нього є індивідуальний податковий номер або ПІБ фізичної особи-підприємця, код ЄДРПОУ або назва юридичної особи. За даними пошуку утворюється досьє, яке узагальнює інформацію з десяти державних реєстрів і відкритих даних про суб’єктів підприємницької діяльності.
Користувач сервісу YouСontrol отримує інформацію з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; про наявність дозволів і ліцензій згідно ліцензійного реєстру; про наявність судових рішень; відсутність або наявність справи про банкрутство; податкову історію; статус платника податків тощо. І все це — буквально за хвилину, все на одному сайті.
Щоб зрозуміти усі зручності та переваги сервісу, достатньо перевірити його в дії. Зареєструйтеся, зробіть запит – отримайте інформацію та побачте переваги:
• Швидко (приблизно хвилина на пошук та формування досьє)
• Зручно і зрозуміло (простий і наглядний інтерфейс)
• нформативно (відомості з усіх реєстрів у одному місці).
Дешево (одна гривня за один запит на десяток реєстрів) Актуально (інформацію за бажанням можливо оновити) Рішення чи ухвали судів можливо переглянути на місці Інформацію можна зберегти на комп’ютер або роздрукувати.
І ще одна велика перевага – можливість постійного моніторингу змін. YouСontrol перевіряє відомості щодо підприємств, доданих до вашого списку моніторингу, і у разі змін в реєстрах надсилає повідомленням на електронну адресу.
Читайте також:
Теми 4 серпня 2020 р.
Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl
Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи. Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: • ЗМІ в журналістських розслідуваннях;
Теми 4 жовтня 2019 р.
Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду
Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.
Теми 4 жовтня 2019 р.
Що таке статутний капітал і як він формується
Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.