Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

YouControl запустив свій подкаст про людей в бізнесі!
35 хвилин концентрованої користі тут

Слухати
Теми

Відомості з єдиного державного реєстру України

Відомості з єдиного державного реєстру України

Володієш інформацією — володієш світом. Цей крилатий вислів належить Ротшильду, всесвітньо відомому банкіру, який точно знався на діловій сфері. Тоді, у 1815 році, щоб мати оперативну і актуальну інформацію, британському банкіру потрібно було кормити армію шпигунів та зграї поштових голубів. Але сьогодні усі потрібні відомості можна здобути значно швидше, зручніше і набагато дешевше.

Підприємницька діяльність завжди пов’язана з великими ризиками, але в період кризи та економічних реформ вони ще зростають. Наразі компанія YouControl розробила корисний та зручний інструмент для отримання інформації щодо підприємств та фізичних осіб-підприємців, які зареєстровані та ведуть господарську діяльність в Україні.

Джерела для отримання бізнес-інформації — витяг з ЄДР

Виписку з ЄДРПОУ можна отримати на сайті Міністерства юстиції України. Але зазначте, що інформація, яку містить виписка з ЄДРПОУ, — це лише установчі відомості. Це лише десята (і не найбільш інформативна) частина тієї інформації, яка характеризує підприємство або підприємця. Витяг з ЄДР не містить інформації щодо наявності ліцензій, заборгованості перед бюджетом, процедури банкрутства тощо.

Якщо ви хочете знати про судові справи, що стосуються об’єкту вашого інтересу, то витяг з ЄДРПОУ не допоможе в цьому. За цією інформацією треба звертатися до іншого державного ресурсу, де розміщені відомості з єдиного державного реєстру судових рішень. Так само джерелом інформації щодо податкової історії певного суб’єкта господарювання є не довідка з ЄДР, а база даних, оприлюднена на сайті Державної фіскальної служби.

Найкращий інструмент для пошуку інформації

Загалом, щоб скласти більш-менш повну уяву про суб’єкт господарювання, який вас зацікавив з бізнесових чи інших справ, треба провести чималу роботу, зібрати і проаналізувати інформацію з декількох державних реєстрів, скласти окремий запит на кожний суб’єкт господарювання. Тут стане у нагоді youcontrol.com.ua — сучасна пошукова система для бізнесу.

Завдяки YouСontrol, пошук та аналіз інформації щодо діяльності суб’єктів підприємницької діяльності максимально спрощений і автоматизований. Пошуковими ключами для нього є індивідуальний податковий номер або ПІБ фізичної особи-підприємця, код ЄДРПОУ або назва юридичної особи. За даними пошуку утворюється досьє, яке узагальнює інформацію з десяти державних реєстрів і відкритих даних про суб’єктів підприємницької діяльності.

Зручності та переваги сервісу YouControl

Користувач сервісу YouСontrol отримує інформацію з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; про наявність дозволів і ліцензій згідно ліцензійного реєстру; про наявність судових рішень; відсутність або наявність справи про банкрутство; податкову історію; статус платника податків тощо. І все це — буквально за хвилину, все на одному сайті.

Щоб зрозуміти усі зручності та переваги сервісу, достатньо перевірити його в дії. Зареєструйтеся, зробіть запит – отримайте інформацію та побачте переваги:

•  Швидко (приблизно хвилина на пошук та формування досьє)

•  Зручно і зрозуміло (простий і наглядний інтерфейс)

•  нформативно (відомості з усіх реєстрів у одному місці).

Дешево (одна гривня за один запит на десяток реєстрів) Актуально (інформацію за бажанням можливо оновити) Рішення чи ухвали судів можливо переглянути на місці Інформацію можна зберегти на комп’ютер або роздрукувати.

І ще одна велика перевага – можливість постійного моніторингу змін. YouСontrol перевіряє відомості щодо підприємств, доданих до вашого списку моніторингу, і у разі змін в реєстрах надсилає повідомленням на електронну адресу.

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’