YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Теми 3 червня 2024 р.

Що таке реєстр волонтерів України і як до нього потрапити?

Поділитися:
Що таке реєстр волонтерів України і як до нього потрапити?

Реєстр волонтерів України — це база даних про осіб, які надають допомогу захисникам та жителям країни, що постраждали від війни з 2014 року. Єдиний реєстр волонтерів ведеться Державною податковою службою України і необхідний для тих волонтерів, які збирають кошти на благодійність на свої особисті картки. 

Згідно з Податковим кодексом, суми коштів, які збирає волонтер, не будуть включатися до його щорічного оподатковуваного доходу, за умови, що ці кошти зібрані на спеціальний рахунок або картку, а витрати на благодійність мають документальне підтвердження.
 

Отже, офіційно зареєстровані волонтери України мають такі переваги:

  • Податкові пільги: кошти, зібрані на благодійність, не будуть включатися до оподатковуваного доходу волонтера.

  • Захист від податкових перевірок: особа, що занесена в реєстр волонтерів, уникає можливих податкових питань щодо збору коштів.

 

З іншого боку, можна через реєстр волонтерів перевірити легітимність діяльності особи, яка називає себе волонтером.

 

Як перевірити чи волонтер справжній?

 

Щоб через реєстр волонтерів перевірити, чи волонтер справжній, можна скористатися кількома кроками:
 

  1. Запит через Державну податкову службу (ДПС). Ви можете подати запит до Державної податкової служби, щоб дізнатися, чи внесена певна особа в реєстр волонтерів. Для цього потрібно звернутися до територіального органу ДПС за місцем реєстрації волонтера.
     

  2. Онлайн сервіси. Існують онлайн платформи та сервіси, які можуть допомогти з перевіркою. Використовуючи ці сервіси, ви можете зробити запит, ввівши ідентифікаційний код або інші дані волонтера.

 

Щоб через реєстр волонтерів перевірити особу, вам знадобиться  її ідентифікаційний код (ІПН, основний параметр, за яким здійснюється пошук через державний реєстр волонтерів). Також можливо також використовувати паспортні дані або іншу офіційну інформацію про волонтера.

Перевірка через єдиний реєстр волонтерів дозволяє переконатися, що волонтер діє відповідно до законодавства, і кошти, які він збирає, не будуть включені до його оподатковуваного доходу. Це забезпечує прозорість і підвищує довіру до волонтера з боку тих, хто надає фінансову допомогу.

 

Як увійти до реєстру волонтерів?
 

Щоб бути включеним у державний реєстр волонтерів, ви маєте надати такі документи:
 

  • Заява про включення до реєстру волонтерів.

  • Копія ідентифікаційного коду.

  • Копія паспорта.

  • Довідка про відкриття рахунку, на який збираються благодійні внески (форма № 4-РВ, яку можна отримати в банку).

 

Документи для реєстрації в реєстр волонтерів можна подати особисто або поштою до органу Державної податкової служби за місцем реєстрації​.

Реєстрація займає один робочий день після подання всіх необхідних документів. З додаткових питань про реєстр волонтерів місцевий територіальний підрозділ ДПС може надати інформацію та допомогу у здійсненні перевірки.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’