Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Підтримай ЗСУ!

Збираємо кошти на викуп та адресну доставку

10 квадрокоптерів Autel Dual 640T
30 бронежилетів

Підтримати
Теми 22 липня 2021 р.

Реєстр земельних ділянок

Поділитися:
Реєстр земельних ділянок

На території України діє закон "Про державний земельний кадастр", згідно з яким держава надала відкритий доступ до ключової інформації національного земельного кадастру. Реєстр земельних ділянок або ж публічна кадастрова карта містить в собі дані щодо кадастрового номера, площі, межі, цільового призначення і форми власності земельної ділянки (державна чи приватна).

 

Пошук за кадастровим номером

 

Якщо ви хочете виконати пошук земельної ділянки в публічній кадастровій карті, то це можна зробити двома способами:

1. За кадастровим номером.

2. За фактичним місцем розташування.

Для пошуку за кадастровим номером необхідно ввести у віконце, яке знаходиться у верхньому лівому кутку екрана, 19-значний номер земельної ділянки. Зверніть увагу, що вводити між цифрами двокрапку нема потреби, система автоматично проставить її сама. Знайти кадастровий номер можна на зворотному боці державного акту про право власності на землю.

Зверніть увагу, якщо ваш акт про право власності на землю рожевого кольору, був виданий до 2004 року і на ньому відсутній кадастровий номер, то вам буде потрібно займатися процедурою його присвоєння. В якості підстави для присвоєння кадастрового номера буде документація по встановленню меж ділянки на місцевості.

 

Пошук за місцем розташування земельної ділянки

 

Якщо ви хочете відшукати земельну ділянку за її місцем розташування, то у відповідному полі для пошуку необхідно ввести назву населеного пункту. Якщо ж ви не знайшли цікавлячу вас ділянку ні за місцезнаходженням, ні за кадастровим номером, то це свідчить лише про те, що вона не зареєстрована в земельному кадастрі. За допомогою відділу Держгеокадастру можна внести всю необхідну інформацію про земельну ділянку і отримати від управління Держземагентства виписку з кадастру.

Крім того, нещодавно з'явилася зручна можливість в отриманні даних про користувача або власника будь-якої ділянки землі в онлайн-режимі. Аналітична система YouControl здатна швидко знайти і надати детальну інформацію про будь-яку земельну ділянку, яка знаходиться на території України. За допомогою YouControl ви можете знайти необхідну ділянку, як за кадастровим номером, так і за місцем розташування. Система надасть розгорнуті дані щодо форми власності та цільового призначення ділянки.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’