Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Теми 26 липня 2021 р.

Реєстр рухомого майна

Поділитися:
Реєстр рухомого майна

Реєстр рухомого майна – автоматизована база, в якій зберігається інформація щодо всіх змін, виникнень і припинення обтяжень щодо майна. Крім того, в базі зберігаються дані щодо звернень стягнень на предмет обтяження. Робота реєстру забезпечується співробітниками Мін'юсту.

 

Особливості роботи реєстру рухомого майна

 

Мін'юст України прийняв рішення полегшити доступ користувачів до реєстру рухомого майна. Для того щоб використовувати функціональні особливості ресурсу тепер не потрібно проходити тривалий і незручний процес авторизації, який раніше був обов'язковою умовою і здійснювався тільки з використання КЕП (кваліфікованого електронного підпису).

Тепер для того щоб отримати всю необхідну інформацію досить просто ввести адресу своєї електронної пошти і вказати параметри запиту, згідно з яким буде відбуватися пошук у системі. Нововведення значно спростили доступ користувачів до електронного реєстру.

Крім того, фахівці українського Мін'юсту мають можливість оперативно отримувати дані про виконані операції, скасовані держреєстраторами. Така практика допоможе своєчасно виявляти протизаконні маніпуляції в електронному реєстрі, які порушують інтереси правовласників. За фактом виявлення незаконних дій, фахівці будуть вживати відповідних заходів до порушників.

 

Як перевірити рухоме майно на предмет застави або кредиту?

 

Досить поширені ситуації, коли шахраї намагаються продати майно, яке є предметом застави або кредиту. Найбільш часто подібні махінації здійснюються з транспортними засобами.

Для того щоб виконати перевірку автомобіля на предмет його перебування в невиплаченому кредиті або під заставою, передбачено кілька актуальних способів. Наприклад, ви можете звернутися до відкритого державного джерела – Реєстру обтяжень рухомого майна, який знаходиться за посиланням: https://orm.minjust.gov.ua/#/. Для здійснення запиту потрібно ввести адресу електронної пошти (туди прийде відповідь) і вибрати відповідні критерії для пошуку.

Поділитися:
promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно

Читайте також:

Теми 4 серпня 2020 р.

Електронні декларації чиновників та депутатів України в YouControl

Електронна декларація — це «звіт» платника податків про свої доходи.   Звітувати належить підприємцям різних сфер діяльності. Причому навіть якщо доходи нульові — це потрібно відзначити в декларації. Хоча набагато змістовніші та корисніші для ділової розвідки та аналізу декларації чиновників і депутатів України. Цю інформацію використовують: •  ЗМІ в журналістських розслідуваннях;

Теми 4 жовтня 2019 р.

Судові справи під контролем: як не пропустити засідання суду

Мало кому подобається влазити в судові суперечки. У наших краях досі прийнято намагатися вирішити всі питання в усному режимі. Однак, якщо вам все ж доведеться пройти через судове засідання, упевніться, що ви його не прогавите. Ще недавно громадяни України могли і не знати, що є учасниками судового процесу. Бувало, що сповіщення не доходило до адресата і він, природньо, пропускав будь-який розгляд своєї справи.

Теми 4 жовтня 2019 р.

Що таке статутний капітал і як він формується

Створюючи товариство з обмеженою відповідальністю, необхідно зібрати статутний капітал. Інакше вам не дадуть дозвіл на відкриття бізнесу. Формування статутного капіталу може сильно ускладнитися, якщо підійти до цього питання як-небудь, тому ми зібрали відповіді на головні питання з цього приводу. Статутний капітал (СК) – це грубо кажучи грошовий фундамент будь-якої компанії. Він виступає свого роду гарантією виконання зобов'язань перед клієнтами.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’