Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Теми

Перевірити паспорт на справжність ще ніколи не було так просто

Перевірити паспорт на справжність ще ніколи не було так просто

Кожен напевно хоча б раз чув історію про те, як шахраї за допомогою вкраденого паспорту брали кредит або здійснювали інші незаконні дії. І якщо в 90-ті роки з цим було складно боротися, то зараз перевірка дійсності паспорта здійснюється в кілька кліків.

Почнемо з того, що вже кілька років, як на офіційному сайті Державної міграційної служби існує сервіс «Перевірка недійсних документів». Вся інформація заснована на базах даних Міграційної служби та МВС. Будь-який громадянин при бажанні може не виходячи з дому безкоштовно здійснити перевірку недійсних, викрадених або втрачених документів.

Це особливо корисно, враховуючи наскільки вразливі паспорти громадянина України зразка 1994 року. Їх найчастіше використовували для злочинної діяльності і фальсифікацій. У той же час, нові біометричні паспорти в формі ID-карти, за запевненням ДМС, практично неможливо підробити або скопіювати через електронний чіп, вбудований в саму карту.

Як правильно перевірити паспорт

Ви можете зробити перевірку через сайт ДМС, вказавши серію і номер документу. Однак, куди простіше і зручніше перевірка достовірності паспорта пройде через систему Youcontrol. Завдяки модулю "Фізичні особи" ви можете не тільки дізнатися, чи дійсний паспорт потрібної вам особи, а також багато іншого.

Ви дізнаєтеся, де був загублений або викрадений паспорт, дату його зникнення/крадіжки, дату внесення інформації до реєстру. Більш того, система покаже бланки паспортів, які залишилися в держустановах на тимчасово непідконтрольних територіях України із зазначенням дати внесення інформації.

Ви також дізнаєтеся, чи є людина учасником, керівником, або будь-яким іншим ключовим обличчям якоїсь компанії або зареєстрований як ФОП. Буде показаний список пов'язаних компаній, вказано його статус в цих компаніях, їх контактні дані. Ви можете перейти в картку кожної з цих компаній і побачити огляд їх досьє

Чому варто завжди перевіряти справжність паспорта?

На сьогодні в Україні є інформація про більш ніж 3,5 млн недійсних документів і ця цифра оновлюється щодня. Так що шанс потрапити на шахрая з "липовими" паперами не такий вже і мізерний.

Завдяки Youcontrol, вам більше не потрібно витрачати на цю процедуру купу часу. Все автоматизовано і швидко. Не грайте в рулетку, завжди знайте, з ким маєте справу!

Перевірити документи прямо зараз!

promo banner image
Повне досьє на кожну компанію України
  • Інформація про тендери, які виграла компанія і на які суми;
  • Судові рішення, в яких компанія брала участь;
  • Всі ліцензії і дозволи компаній;
  • 7 міжнародних санкційних списків, в які може входити компанія;
  • Зовнішньоекономічна діяльність компанії;
  • Зв'язки компанії з іншими контрагентами.
Зареєструватись безкоштовно
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’